Začalo sa to jednej horúcej noci

• Slovensko Tá mrcha nás zabije! (viac)

Komédia o pôvabnej diablici, ktorá urobila trom mužom zo života peklo. Traja bezstarostní muži a jedna žena sa stretli jednej horúcej noci v bare McCool's, aby si užili zábavu, dobrodružstvo, hru aj rozptýlenie.
V bare McCool´s bolo v tú noc rušno. Službu mal barman Randy, právnik Carl tam zostal po záverečnej a detektív Dehling sa tu zastavil po prvý raz, aby vyšetril zločin. Ona tam bola počas osudnej noci samozrejme tiež - úžasná mladá žena Jewel, skutočný klenot, oslnivá, jedinečná a nádherná bytosť, po akej muži vždy túžili. Jewel donútila Randyho, Carla aj Dehlinga premýšľať nad spôsobom, ako by ju zviedli a dostali. S jedným odišla, ten druhý vďaka nej zabudol na svoju manželku a tretí zabudol na tú svoju - už nežijúcu - obeť, ktorej smrť mal vlastne vyšetriť. Napínavý príbeh spoznáme z troch rôznych pohľadov, ktoré sa nakoniec spoja v jeden. A my zistíme, čo sa vlastne v tej noci odohralo... (TV JOJ)

hirnlego

Nepříliš vtipná komedie ve stylu, který nesnáším (kupa "nedorozumění", přechcávání od postav, které mi lezou na nervy, atp.) a s jednou geniální hláškou (k jejímuž pochopení je však potřeba vizuál)... "You... Village People!" ()

golfista

Musím říct, že jsem se dlouho tak nenasmál. I když je to dost černá komedie (úsměvný je kupodivu i pohled na čerstvě zavražděného právníka), je skvěle vymyšlená a nafilmovaná. Velmi příjemné překvapení. Myslím tak **** a půl a nepouštět s nedospělými dětmi :-) ()

Tosim

Tak z téhle komedie je cejtit klitoris v tom dobrém. A máte to, pánové, dobře vám tak. Zajímavý nápad, výteční herci (Paul Reiser), vynikající dialogy. Závěr byl neodolatelný, proto ta 5. -MÁŠ RÁDA VODU? -MILUJU JI. JE TO MOJE DRUHÁ NEJOBLÍBENĚJŠÍ VĚC NA SVĚTĚ. -FAKT? A CO JE TA PRVNÍ? -ŠOUSTÁNÍ. ()

lebowski

Rozhodoval jsem mezi 4 a 5, spíše něco mezi, byl jsem velmi příjemně překvapen, každý mluví o tom samém z jiného pohledu, vše do sebe zapadá a člověk se musí smát, závěrečná přestřelka s jinou hudbou a je to drsný závěr, takhle bláznivá komedie, Goodman je už klasik,ostatní také dobří. Pro každého černý humor není. ()

Cervenak

Monumentálny pomník na počesť pôvabu a sexepílu Liv Tyler. Film inak za 3* (výborné hlášky), ale za jej "žhavosť" ešte jednu musím pridať. Hrá tu síce neuskutočnú sliepko-mrchu (ak chcete, nazvite femme fatale), ale kto z nás by si aj napriek tomu nenechal takto obliznúť ucho, umyť auto ("A to ste ešte nevideli, čo dokáže s hadicou!") alebo trebárs aj vyplieskať bičíkom? ;-) ()

DaViD´82

Začalo to jedné žhavé noci... a skončilo to dobrým filmem se strukturou vyprávění ala Kurusawův Rašomon. Vtipné, nápadité a výtečně obsazené. Dokonce i Liv Tyler tady její osudovou krásku bez problémů uvěříte. ()

Rob Roy

Hodně, ale opravdu hodně černá komedie s libovými herci (Matt Dillon, Liv Tyler, Paul Reiser). Závěrečná řežba nemá chybu. ()

Dever

Soundtrack Marc Shaiman: 1. Love Is Alive ,2. Whole Lot of Things ,3. Got 2 B Luv ,4. She Likes the Attention ,5. Velvet ,6. Sexy Body ,7. So Hot ,8. Take Me Away ,9. Ymca ,10. Love Is Rare ,11. Wanted Man ,12. Score Suite , ()

novoten

Černočerná komedie s andělskou mrchou, pro jejíž pohled (a nejen pohled) by každý chlap vraždil. A taky vraždí. Škoda jen, že se skvělé dialogy a gagy nedostaly i do závěru, který je na i na bezservítkovou komedii snad až přehnaně černý. ()

tron

Začalo sa to jednej horúcej noci... dlhý názov, ale dobrý film, hoci tých 80% je predsa len trošku nadsadených, na strane druhej, je to riadne morbídna komédia, plná svižného rozprávania podareného príbehu (jeden príbeh niekoľkými uhľami pohľadov, výborný nápad), pôvabných nápadov (kontajner) a zaujímavého hereckého obsadenia: Matt Dillon, John Goodman, Paul Reiser a samozrejme femme fatale Liv Tylerová. A bonbón v podobe uvoľneného Michaela Douglasa. Užite si tento film. Hlavne na DVD. Kino Považan 2001 ()

B!shop

Tak tohle je totalni masakr. Hodne cerna komedie, ktera se s nicim moc nemaze. Dej filmu je dobre propletenej a sviznej a zaver v Randyho domu, prestrelka a jina hudba, je naprosto dokonalej. Jednotlivy postavy jsou naprosto vynikajici. Jedna z nejlepsich roli Michaela Douglase, jehoz Mr. Burmeister proste nema chybu. Druhej nejlepsi byl Richard Jenkins a jeho trosku uchylnej otec Jimmy. Pak tu je uchylackej pravnik, co rad beha v kozenym oblecku, skvele zahrany Paulem Reiserem. Matt Dilon, Liv Tyler a John Goodman jsou zde asi nejnormalnejsi, ale to neznamena , ze by byli mene vtipny. Dlouho jsem se takle nezasmal, sice trosku slabsich, ale 5* ()

Jara.Cimrman.jr

"Nejsem žádnej gay. Přišel jsem opíchat bratrancovu holku." Škoda, že se mi Jewel jen líbí. Ona bohužel není tou, pro kterou bych se přiznával k vraždě, ničil důkazy nebo si nechal nasazovat obojek. Ovšem tři nadržení idioti se našli, tak si pojďme poslechnout jejich verzi příběhu, kterou se zpovídají znuděnýmu vrahovi, zmatený psycholožce a nadrženýmu knězi. Já se u toho bavil královsky, takže můžu doporučit vtípek související s Volným pádem, přestřelku v rytmu YMCA nebo setkání Carla s kontejnerem. A jelikož mám pro strach uděláno, tak bych se do boje s Jewel nebojácně pustil. Sice bych po deseti minutách přišel o dům, auto, sbírku hokejovejch kartiček i koule, ale se ztrátama se v boji musí počítat. ()

Mr.Apache

"I'm gonna kill all you... damn Village People!" Snímek, připomínající novější tvorbu bří Coenů, se celou dobu plouží někde mezi nudou a mírnou zábavností. Vše pozvedává až hodně povedené finále, jehož součástí je i výše citovaná hláška, při níž jsem se konečně od srdce zasmál. K jejímu pochopení je ovšem nutno umět identifikovat interprety hitu "YMCA" nejen z poslechu. ()

ORIN

"It's fun to stay at the Y-M-C-A. It's fun to stay at the Y-M-C-A. They have everything for you men to enjoy, You can hang out with all the boys ... It's fun to stay at the Y-M-C-A. It's fun to stay at the Y-M-C-A." ()

Brouk

Nadprůměrná komedie s roztomile dřeváckým M.Dougasem nájemným vrahem a hráčem binga, uhrančivou andělskou mrchou Liv... ()

genetique

Au, tak pri tomto snímku s nami muselo súcitiť aj ženské publikum. :) Strašne neodolateľná komédia, ktorú robí tak super pozeravou ani nie tak sexi Liv Tyler, ale nesmierne krutý a dlhý maratón hlášok, vtipov a skvelej nápaditosti. Samozrejme, k celkovému úspechu sa pričinil hlavne spôsob spracovania, tri príbehové roviny, ktoré rozprávajú vlastne jeden príbeh z rôzneho uhlu pohľadu. Záverečné splynutie do absolútne famózneho záveru patrí k vrcholným scénam čiernych komédií. Škoda, že každý príbeh mal pred tým skvelým záverom niekoľko múch, inak by to bolo dokonalé. Takto je to aj tak dokonalé, ale. 85%. ()

maxi6

Tak toto MOHU opravdu několikrát. Šťavnaté, masité, chutné, voňavé, melodické.... Tyler, pro někoho naivka, zde obstojně zahrála pěknou mrchu. Zdařilé proplétání příběhu, titulky s hvězdičkou, černá komedie jak se patří......no a nakonec ta popelnice.... ()