Popová hvězda Jocelyn (Lily-Rose Depp) se setkává se záhadným majitelem nočního klubu Tedrosem (The Weeknd), který ji pomůže naplno rozvinout její hudební potenciál. (HBO Max)

Matty

Po slibném prvním záběru jde kvalita jen dolů. Nejdřív nejapný pokus o satiru šoubyznysu, která by řešenými tématy byla relevantní možná na začátku milénia, do toho hezcí tancující a kouřící lidé, pak víc tancujících a kouřících lidí v pěkně nasvícených záběrech, nakonec trocha erotiky podobně cudné, žádné hranice nepřekračující jako v Padesáti odstínech šedi (jen to vzdychání je tady hlasitější). Průběžně dialogy, které mají s mluveným projevem reálných lidí společného asi tolik jako kuřecí nugety s masem. Rytmus úplně mimo, každý herec je svým projevem hodně někde (nejvíc Weeknd), ale málokdy na stejném místě. Provokativní je to leda tím, na kolika úrovních to nefunguje. Celé to má takový pubertálně zastydlý vibe, jako kdyby chtěl Sam Levinson natočit porno, ale bál se, co na to řeknou rodiče/HBO, tak neohrabaně vytváří zdání, že svým dílem sleduje nějaký ušlechtilejší záměr než (sebe)uspokojení. ()

dO_od

// Jak mě Euforie neoslovila, tak tady v té zhoubnosti cítím potenciál hned od začátku. Jasně, je to taková prvoplánová "in your face" provokace, a jestli se to na konci ukáže jen jako hloupá glorifikace bez většího plánu, budu dost zklamanej. Nějak se mi ale nechce věřit, že by byli v HBO tak hloupí. Klobouk dolů před Lily-Rose Depp, která to tu zjevně bude schytávat ze všech stran, a stejně to minimálně v pilotu ustála na výbornou. A obsazení těch vedlejších figurek je taky celkem skvostný, čili palec nahoru a budu vyhlížet další epizody. ()

castor

Jasně, měla už v tu dobu za sebou dvě pavoučí dobrodružství, ale dosud dětskou hvězdu Zendayu udělala až Levinsonova Euforie. Také filmová kariéra Lily-Rose je zatím hodně dietní (holt nestihla tátovu silnou éru), nicméně je jasné, že The Idol ji vystřelí nahoru. Protože je skvělá. Fetišisticky ji sledujeme od samého začátku, hned prvním záběrem si ona i Sam Levinson diváka dokonale omotá kolem prstu. Bradavky musejí ven, takže puritána je třeba zavřít na záchod, ovšem někým zveřejněná fotka se spermatem na obličeji už je pro tým poradců a manažerů, kteří ji bedlivě sledují při trénování taneční sestavy, větším soustem. Určitě se budeme snažit dostat hlouběji (někdo doslova) k ústřední Jocelyn, která evidentně bojuje se svými démony (nejasný vztah k mrtvé matce, pochybnosti o sobě, vrtkavost vztahů k vlastnímu týmu…). Uvidíme, jak se tenhle pokus o satiru showbyznysu rozjede. ()

kingik

Tati a mami, nedívejte se na tento seriál! V první epizodě ukazuji odhalené poprsí, v jednom kuse mně stojí bradavky, masturbuji, vzrušuje mě škrcení a jako bonus mám sperma na obličeji. Nějakou dobu bude dobré, když se Lily-Rose Depp nebude ukazovat Johnny Deppovi a Vanesse Paradise na očích, aby ji nevydědili. Skandální ze všech nejskandálnějších seriálů je na světě. Jistě to tedy platí pro ty diváky, kteří v životě neviděli porno, načež se jejich největším erotickým zážitkem staly odhalené nohy fotbalové jedenáctky na hřišti, výstřih mladé brigádnice při prodeji zmrzliny a holé ruce statné řeznice ve výseku masa. Divák se musí pousmát nad tím, jak početná skupinka impotentních prudérních diváků seriál bojkotuje. Na Lily-Rose je přece božský pohled. Postava vysoustružená, přírodní poprsí a zadek k nakousnutí. A že ji The Weeknd drobátko nasadí v jedné scéně kyslíkovou dietu, to už jsme přece viděli daleko horší věci. Tím nejpodstatnějším je, že se mladá herečka slavných rodičů po tomhle seriálu může definitivně prosadit a stát se idolem. Má k tomu všechny předpoklady. Její zpěvačka to v první epizodě vzala pěkně od podlahy. Sam Levinson její úvodní vystoupení řídil velmi dobře. A navnadil spolu s hlavní aktérkou na další epizody. 10/10 ()

dr.horrible

Ja neviem. Po dve tretiny epizódy sa mi to páčilo dosť, pokým sa to snažilo byť jak keby trochu Soderbergh, trochu Danny Boyle. Lenže potom sa to v priebehu jednej scény zmenilo na Lost Highway, a v závere absolútne nedokážem odhadnúť, akú atomosféru, alebo vôbec žáner, to chcelo mať.  Vyzerá to pekne, ale čo to je? ()

William_

Začátek se s tím vůbec nes*re a rating 18+ lze zdůvodnit už v první desetiminutovce. Po celou dobu jsem měl ten nepříjemný pocit, že se stane něco fakt zlého, ani nevím jak bych ten pocit popsal, ale je to něco mezi zhnusením a zvráceností. Seriál má našlápnuto ukázat zrcátko všem těm rádoby Hollywoodským celebritkám a k*rvám, co si hrajou na andílky - proto už samotné oslovení, které vídáme v upoutávkách "Hi Angel". I proto už seriál schytává od woke Hollywoodu co proto, a na IMDB má první epizoda hodnocení 5,8/10. Pořád tak nějak nevím, co od toho očekávat, ale zajímá mě co bude dál a seriálu rozhodně dám šanci. ()

BROKEN_

Hrozně přitažlivý díl, který mě okamžitě od první minuty chytl a nepustil do konce. Neviděl jsem doteď Euforii, přesto vím jaká je, a chci zde říct, že vizuálně, kamerou a svým stylem je to podobná podívaná. Sam Levinson je v tomto hodně zajímavý tvůrce a jestli mě Idol bude bavit, až do konce, tak si tu Euforii budu muset dát. Každopádně herecky je to špica a Lily-Rose Depp jsem doteď pořádně neznal a hned si mě získala. A to stejný The Weeknd... zpěvák dobrej a jako herec zatím zaujal. Vedlejší postavy mě bavily. Snad to nebude jenom prvoplánovaná provokace a bude z toho něco víc... zajímavějšího. Rozhodně jsem po první epizodě do toho ponořen a těším se na další díl. ()

Qitek

Začína to celkem slibně. No, slibně… spíš celkem vtipně. Pak přichází všechny neduhy Levinsona ve své kráse. Atmošku to má. Nesympatická Depp ( byť dobře hraje ) se seznámí s nesympatickým a velice špatně hrajícím Vííkndem, Deppka si zamasturbuje ( nebojte, předtím ještě ukáže prsa a vypadnou jí při tanci bradavky ), aby to splňovalo asi nějaké erotické a provokující kritéria, které musí Levinson stůj co stůj neustále rádoby “bořit”, nebo co. Není to ani sexy a už vůbec to neprovokuje, to se musí Same prostě umět. Nestačí vytáhnout penis, pochcat podlahu a vést s ptákem venku dialog ( ano narážím na díl Euforie). Ale jestli ti to někdo pořád žere a považuje se to za skandální v roce 2023, pak si to určitě zaskočený a kontroverzí nadšený fans najde. Mám rád erotiku ve filmu, mám rád sexy atmosféru, mám rád provokaticní filmy. Vadí mi, jak to Levinson nezvládá a přesto si na tom staví jeden ze svých “trademarks”. Což mi hlava nebere. To kolem toho je potom docela silně ubíjející dialogovka na téma "showbyz", kdy opět a zas sledujeme další “těžký”a "zvracený" to svět okolo hvězdy, které ( jak sama prohlásí ) nikdo neříká pravdu. Fňuk. ()

Anet21

⚪To, čo je v dnešnej presexualizovanej dobe naozaj potrebné, je ďalšia presexualizovaná séria, ktorá stavia len na opulentných obrazoch a kamere a v obsahu je to nula celých nula nula. V podstate ešte o triedu horšia Eufória.⚪ Režisér sa úplne máča vo svojom pocite jedinečnosti a tvorivej dokonalosti už dlhšiu dobu, k scenáru druhej sérii Eufórie nikoho nepustil a vyzeralo to ako vyzeralo, tu bude postup asi obdobný.⚪Obsah treťotriedny, presah hraný a pseudo, motívy všetko to, čo divák už videl, nutno dodať, že aj lepšie spracované. Tak, v tom Hollywoode majú hviezdičky ťažký život, je to tam zvrátené a vzťahy hrané? No kto by toto povedal, hneď o tom v tejto elementárnej rovine treba nakrútiť seriál. Najlepšie aj s nejakým známym spevákom v hlavnej úlohe, ktorý síce hrá obyčajne ako každý iný herec, ale kvôli tomu, že je známym spevákom si z neho zákonite všetci sadnú na zadok, nie?⚪No, ani nie. Plus, všetky sexuálne vsuvky pôsobia tak samoúčelne, až sa divák pýta, či je ten režisér naozaj taký neschopný, alebo len samoľúbi.⚪Jediný poznatok z toho seriálu je, že dcéra Vanessy Paradis sa na ňu celkom podobá, aj keď určite nemá tak jemný vzhľad ako mala za mlada ona, a tiež ako jej matke jej nerobí problém vyzliekať sa priamo na kameru. Holt, jablko ďaleko nepadá.⚪ ()

klukluka

Johnny, na tomhle světě mám jediný privilegium, krerý ty nemáš- můžu veřejně obdivovat krásu tvé dcery. A užívám si to. Rozhodně se nemíním svézt na té vlně, která ji za tu otevřenou nahotu kritizuje. Připadal bych si jako blázen. ()

kolemjdouc

Podle avíza se jedná o pecku.Nemám ten samý názor.Chaos kolem mladé ,křehké holky.Připomíná mi to hon na Ivetu Bartošovou.Šla jsem do toho hlavně kvůli mladé Depp a Anne Heche ,pro kterou to byla zřejmě jedna z posledních rolí. ()

Mackoun

Já nemůžu jinak. Ne, že bych to tu hodnotil penachymem, ale ten vizuál, ta hudba, kamera… naprosto vtahující atmosféra, díky níž přehlížím jakékoliv další potenciální nedostatky. Uvidíme co bude dál, ale už teď se těším na další euforickou dávku povrchní krásy a naivního sexuálního napětí. ()

Dejvecd

Je to iné, má to veľmi dobre napísané dialógy a veľmi kvalitných hercov. Avšak okrem toho, že to je iné som si veľa neodniesol. Tak ako ma život popových celebrít nezaujímal predtým, tak ma nezaujíma ani teraz. Celé to vlastne pôsobí ako Star is Born ale v trochu inom (dirty) kabátiku, len na rozdiel od Weekenda, Bradley Cooper aspoň vie napísať a spracovať charakter, ktorý on sám hrá, pretože mám pocit, že Weekendova postava bude absolútny frajer vo všetkom čo robí a nakoniec z neho ešte spravia hl. hrdinu. A ešte ho vie aj dobre zahrať, na rozdiel od pána Konca-Týždňa. // To je škoda pretože Lily-Rose Depp vie hrať fakt dobre. 5/10 ()

Sticks odpad!

Woke sračka. Aneb lilly se objeví na fotce se spermatem na tváři a bábochlap ji plácá po zádech jak ji obdivuje a je inspirativní. ()

Sebule

Hmm nevím nevím. Má to opravdu dobrou hudbu, osvětlení a taky je tam skvělá Lilly Depp, které tu roli věříte. Ale dějově mě to vůbec neoslovilo, furt se to točilo tak okolo ničeho. Scenáristicky to taky mohlo být lepší, dát tomu větší hloubku a některé věci mi nezněly tak přirozeně. Uvidíme, co bude dál. Hodnocení: 5,5/10 ()

tchempi

Na můj vkus je tam moc negrů, vepřů a negrovepřů. Tzn. nic pro 50+ A ještě je tam zoufalý ubožák Azaria, který se ponížil omluvou, že v Simpsonech namluvil Apua (zvracím). Takže ani depka se slabými dvoječkami to nezachrnání. ()

tween3r

Asi jsem měl příliš vysoká očekávání, ale celej vibe seriálu jsem si představoval úplně jinak a s hořkou pachutí v puse hážu dvě hvězdy. Lily Depp se sice snaží prodat tuhle personu vycházející pěvecké rebelky seč jí síly stačí, dokonce k tomu využívá i osvědčený prostředky.. ale věřit byste jí to museli snad jen po pár skleničkách tvrdýho. Seriál má mít 6 epizod a v první jsem se nedozvěděl vlastně nic, jen pokochal slušnými záběry kamery a dobře zvolenou hudbou včetně titulní skladby. Snad se v podobném duchu nebude nést celej seriál a příště dostaneme dostaneme hlubší vykreslení postav, abych se mohl na konci s klidem tlouct do hlavy. ()