Foter je lotor

• Slovensko Protivný svokor (viac)

Gaylord „Greg“ Focker (Ben Stiller) je až po uši zamilovaný do pôvabnej Pamely „Pam“ Byrnesovej (Teri Polo) - a tak nečudo, že keď príde svadobné oznámenie od jej mladšej sestry, je pripravený spoznať celú rodinu svojej vyvolenej a požiadať rodičov o jej ruku! Zdanlivo možno ide o banálnu situáciu, keď sa obe strany snažia za každú cenu vytvoriť o sebe ten najlepší dojem. Pamin otec Jack (Robert De Niro), niekdajší agent CIA, ktorý je od prírody nedôverčivý a podozrievavý, má však omnoho výhodnejšiu východiskovú pozíciu. Je na domácej pôde a pre jeho dieťa nie je nikto dosť dobrý! A už vôbec nie Greg, ktorý nemá kladný vzťah k mačkám - stratil mu štvornohého miláčika a chcel ho trápne nahradiť iným z útulku -, je zamestnaný v nemocnici ako zdravotný „brat“, detektor lži naňho prezradil, že veľmi dobre vie, čo sú to pornofilmy a okrem toho má nemožné priezvisko! Gregovi sa navyše darí skutočne majstrovsky „šliapať v porceláne“ a nechávať za sebou spúšť. Oživenie do súboja dvoch hlavných „kohútov na smetisku“ však vnesú aj matka nevesty Dina (Blythe Danner) a sok v láske - bohatý krásavec a „vhodný ženích“ Kevin Rawley (Owen Wilson). Všetko nasvedčuje tomu, že Pam si s Gregom vytúžené „Áno“ nikdy nepovie... (TV Markíza)

MickeyStuma

Ben Stiller má snímky ve většině případů v tom lepším smyslu průměrné. Komiku nemá žádnou a tak sází hlavně na vtip. Tady má dokonce velmi silného soupeře a bohužel to pro něj nedopadlo vůbec dobře. Stillera tu zcela zastiňuje skvělý Robert De Niro, jehož komediální talent je neoddiskutovatelný. Takového budoucího tchána bych v životě opravdu potkal nerad. Získat si přízeň tak despotického člověka dá ohromnou fušku. Zábavná atmosféra je přímá a vychází z děje. Netlačí se v ní na pilu a tak má prostor i příběh. Občas to však přeci jen sklouzne do unylosti, což zapříčiní menší nudnost. Naštěstí taková nepřístojnost trvá jen krátce. Vše zachrání další De Nirovi gagy. Snímek tedy neurazí, pobaví a v jistém smyslu i potěší. ()

BeranSon

Komedie jak se patří, pěkně veselá, místy skutečně hodně nápaditá a především pestrobarevná. Celkem natřískaná herecká sestava nechává hodně volný prostor pro hlavní duo Stiller - DeNiro , ti se teda umí rafnout přesvědčivě a já si nemůžu pomoci, ale Ben Stiller mi v roli nešikovného mouly se jménem Gaylord Jebal neskutečně sedne. Pár hluchých míst by se najít dalo a občas je ono neštěstí opravdu až příliš velké, ale to jsou vlastně jediné věci, co bych vytkl. - 7/10 - ()

chrispe

Kdybych se na to dívala sama, tak se nedodívám, nebo to přinejmenším dávám nadvakrát. Ve své podstatě to není špatná komedie, ale já se prostě po většinu času cítila za postavy spíš trapně, než že bych se bavila. ()

Rathalos

Robert De Niro a Ben Stiller v rodinnej komedii o rodinnych problemoch,v ktorej nechybaju vtipne situacie a hlasky,mam rad tuto seriu filmov...:-) ()

GMVajgl odpad!

Certified blue-pill movie. Lživý, vykleštěný, ponižující a trapný. Na trapnosti je tu založený snad veškerý humor. ()

GOREGASM

Před dvaceti lety jsem Jebala hltal mnohem intenzivněji, ale i po dvaceti letech to hlavně díky DeNirovi a pár nesmrtelným fórkům s Jinxíkem má šťávu. V malé roličce je výborný taky Owen Wilson. Ben Stiller je sice jako samolepka na průšvihy funkční e jeho bad choices vedou od jedné katastrofě ke druhé, nicméně ke konci už jsem tu i přál :-). A teď upřímně, Gaylord Focker... Give me a focking break. 60% ()

plagjoklas

Jedna velmi podarená komédia. Dobre som sa zasmial. Mám rád Roberta De Nira a mám rád aj Bena Stillera. Námet je výborný. Ved dívat sa na to ako budúci svokor týra "toho prevíta co mu suká dcéru" je viac nez zábavné. áno vo filme sú aj hluché miesta, ale nie je ich zas az tak vela. Pre mna je najvecsou chybou filmu, ze asi dva ci tri gagy boli vyzradené dopredu stýlom "Nerobte to ci ono lebo sa stane toto" . Ale inak je to podla mna jedna z tých lepsích komédií ktorú sa urcite oplatí vydiet. ()

Joeey

Na to, že tento film je založen na jediném nápadu, je celá zápletka velmi dobře rozpracována. Akorát scéna s požárem v zahradě byla přehnaná. De Nirovy výrazy jsou úsměvné a zároveň při nich naskakuje husí kůže. Ben Stiller se do tohoto typu rolí opravdu hodí! ()

salamandrr

To je taková kravina, až je to reálný....naprosto reálně si dovedu představit chlápka, kterej má takovou supersmůlu a otce...no pro CIA nemaká kde kdo, ale magorů je tu i tak dost 8) ()

Jeand´Boa

Celkem příjemný zabiják volného času...dobré... ale mohlo to být i lepší... byl tam velký potenciál, z kterého šlo brát po lopatách, ne jen hrstmi (ale i tak lépe než jen náprstkem :-D )... ()

Kaučuk03

Ze začátku fakt dobrá chláma, později však začlo humoru ubývat a nastoupily laciné prvky, které už tak vtipně nepůsobily a navíc začal být příběh skoro až tragicky smutný. Naštěstí však vše dobře dopadlo a celkově film působí hodně povedeně a má poměrně dost vtipných gagů. ()

Lipi21

82 % REŽIE: ***** KAMERA: *** SCÉNÁŘ: ***** (bavil jsem se znamenitě) HERCI: ***** (skvělý De Niro a Ben Stiller) HUDBA: ** _______________________________________________________________________________________________ DLOUHO JSEM SE TAKHLE NENASMÁL U JEDNODUCHÉ KOMEDIE ()

dakarin

Po pomalém úvodu jsem očekával mdlý (v TV programech popisován zpravidla jako romantický) nezajímavý trochu hloupý slaďák... Ale spletl jsem se ;-) Příjezdem snoubenců do domu rodičů to režisér rozbalil a já se výborně bavil. Geniální nápaditý scenář podepřený 100% výběrem herců, samozřejmě vynikající Robert De Niro. Jak je to jednoduché, když se to umí. :-) V podstatě mistrně aranžovaný humor, rychlý spád, zajímavé dialogy a opět ta super režie (vždy přitlačit tak akorát). I když jsem tentokrát trochu výjimka, na svých 5 hvězdičkách si stojím :-) ()

Miany

Určitě bych nechtěla zažít to, co hlavní hrdina Ben Stiller. To je jedna z hlavních věcí, které se mi při vzpomínce na tento film vybaví. U tohoto snímku jsem se moc nenasmála, ale za to mě ta atmosféra vtáhla do děje. To je co říct, je plno skvělých komedií, které to neumí, ale třeba právě tahle se ukázala! Má dobrý námět a dobré herecké obsazení. Líbí se mi herec Ben Stiller a to hlavně proto, že už v několika dalších filmech ukázal to svoje. Je to podle mého dobrý herec, který měl báječnou roli v Zoolanderovi. Ale zpět k filmu - pokračování této zábavné komedie se také povedlo! Také si získala mé 4 hvězdičky. A proto doporučuji se na tuto neotřelou komedii podívat, jak na 1 tak na 2. ()

Luisis

Já jsem se tedy bavil.Jen bych střílel toho, kdo vymýšlí České názvy pro filmy z Holywoodu.Meet the parents je přeci víc sexy - 75% ()

Bryana Cranstona pronásleduje „americký režim“

Bryana Cranstona pronásleduje „americký režim“

20.09.2013

Právě v těchto dnech zažívá vrchol slávy jako Walter „Heisenberg" White v seriálu stanice AMC Breaking Bad. V neděli odvysílaná epizoda „Ozymandias" strhala rekordy v sledovanosti a kritici i diváci… (viac)

Místo Avataru Noc v muzeu 2

Místo Avataru Noc v muzeu 2

20.12.2007

Pravá blondýnka Reese Witherspoon se po těžkotonážním dramatu Odvlečen vrací k lehčím žánrům. Režisér Seth Gordon už brzy odstartuje natáčení komedie Four Christmases, námětem vzdáleně připomínajícím… (viac)