Šesťdielna séria príbehov o Jedioch z preguelovej éry. Ponorte sa do životov dvoch výrazne odlišných Jediov - Ahsoky Tano a grófa Dookua. Obaja budú čeliť skúškam a budú postavení pred rozhodnutia, ktoré určia ich osudy. (Disney+)

Recenzie používateľa tomik99 k tomuto seriálu (6)

Život a smrť (2022) (E01)

Mělo to pár dobrých nápadů, přesto asi jako úvod seriálu malinko pomalejší a nudnější. Úplně si nejsem jistý, zda jsme tento díl nějak nutně potřebovali. Neříká to v podstatě nic nového. Ahsoka je citlivá na Sílu. To přeci víme. To, že se někomu narodila, asi taktéž všem dojde. Spíš mi chybělo odloučení Ahsoky od rodiny či hlubší poznání její matky, abychom cítili ten emocionální dopad odloučení matky s dcerou. A to epizodě scházelo. ()

Spravodlivosť (2022) (E02)

Škoda té délky, protože během třinácti minut není čas cokoliv více prozkoumat a dovysvětlit. Přesto epizoda splnila svůj účel. My vidíme, že senátoři jsou různí a prohnilí, Dooku ví, že není jejich sluhou a probouzí v sobě temnou stranu Síly. Plný počet ale dávám za tu skvělou hudbu. ()

Rozhodnutia (2022) (E03)

Je to šíleně krátké, abychom si vytvořili nějaký vztah k novým postavám. Celá zápletka je nám podávána fádně a zkratkovitě, což mi hrozně vadí. Navíc celý díl neodhaluje nic až tak zázračně nového a znovu bychom se v klidu mohli obejít i bez něj. ()

Sithský Lord (2022) (E04)

Asi nejlepší epizoda celého seriálu, která má opravu velký význam. Hrozně moc mě mrzí, že třeba Dooku nedostal deset úctyhodných epizod, kde by se zmapoval celý jeho život. Tahle krátká vložka je sice velice účinná, ale chtěl bych více. ()

Cvik robí majstra (2022) (E05)

Má to myšlenku a má to hloubku. Jen sakra nechápu, proč tento díl nemohl být flashbackem v poslední řadě Klonových válek, kde by měl úplně jinou váhu. Takhle jen zhmotňujeme něco, co bylo stokrát vyřčené. ()

Koda (2022) (E06)

Jsem rád, že se Ahsoka zúčastnila pohřbu Padmé. Spolupráce s Bailem jsem se ale malinko obával, protože to fakt nabourává kánon. A ten konec? Zřejmě tvůrci mají s Ahsokou plány i v době Impéria, k čemuž jsem malinko opatrný. Když už, tak bych ale byl pro animovaný seriál o Ahsoce a Rexovi po konci Klonových válek než nudnější Vadné Várky. ()

Disney se snaží přivést diváky k Andorovi

Disney se snaží přivést diváky k Andorovi

16.11.2022

Přes nadšené reakce kritiků i diváků se nejnovějšímu seriálu ze světa Star Wars ne a ne podařit přilákat k obrazovkám nové diváky. Andor má na Disney+ tristně nízká čísla, a protože i samotné studio… (viac)