Bývalý rytier Jedi sa musí postaviť pravde, že nemôže byť tým, kým nie je. (Disney+)

tomik99

Jsem rád, že se Ahsoka zúčastnila pohřbu Padmé. Spolupráce s Bailem jsem se ale malinko obával, protože to fakt nabourává kánon. A ten konec? Zřejmě tvůrci mají s Ahsokou plány i v době Impéria, k čemuž jsem malinko opatrný. Když už, tak bych ale byl pro animovaný seriál o Ahsoce a Rexovi po konci Klonových válek než nudnější Vadné Várky. ()

Sashmen13

Je ironické, že jeden z posledních pravých jedi byl vytrénován Anakinem, tahle symbolika je gut. Knihu jsem nečetl, takže se mě ničení kánon netýka, je ovšem škoda, že Disney je tak diletatní v poměrně jednoduchém úkolu být historicky konzistentní. Ovšem, Filoni plodí asi nejlepší star wars materiál co můžeme dostat, takže tak. ()

Martrix

Tuto epizodu je potřeba chápat jako vcelku nenásilné vsunutí Ahsoky do filmové trilogie a současně pidiprequel k seriálu, který brzy výjde. Bylo potřeba zmínit, že se Ahsoky události Star Wars: Epizoda III – Pomsta Sithů týkaly a aspoň nastínit, kam se poděla a proč se vrátila. Pokud bude v podobně westernovém duchu seriál, jen dobře. ()

Algernons

Skvěle odvedený jednoduchý příběh, kterému bych klidně ty 4 hvězdy dal, jenže nemohu pominout jak extrémním způsobem si to vytírá zadek s knihou Ahsoka... V tomto bodě FIloni působí jako ukřivděné málé dítě, kterému někdo sebral hračku a hrál si s ní chvíli a tak má potřebu tu osobu pochcat a s její knihou si vytřít zadek. Tohle zanechává silnou pachuť na celém tomto skvělém projektu. Dal bych odpad, ale snažím se si zachovat aspoň nějakou "objektivitu". ()

Jacques-ds

Nechápu Disney. Odmítnou Extended Universe, kvůli bordelu v kánonu, a pak si v něm nadělají bordel snad ještě větší. Příběh je zase strašidelně hloupý. Vlastně celý seriál funguje jen v bojových sekvencích, nebo v momentech úzce svázaných s předchozí tvorbou. Jakmile se snaží sám něco vyprávět, tak postrádá jakoukoliv nápaditost a hloubku. Cením ale, že Ahsoka není nerfnutá pro potřeby příběhu. Celkově je tahle minisérie sice atmosférická, ale taky plná nudné vaty. Stačily by přitom jen dvě plnotučné epizody - jedna o hraběti a jedna o Ahsoce. ()

• Epizoda si dějově odporuje s knihou „Ahsoka“, která popisuje stejné události jinak. (Cardo)