Šesťdielna séria príbehov o Jedioch z preguelovej éry. Ponorte sa do životov dvoch výrazne odlišných Jediov - Ahsoky Tano a grófa Dookua. Obaja budú čeliť skúškam a budú postavení pred rozhodnutia, ktoré určia ich osudy. (Disney+)

Recenzie používateľa Martrix k tomuto seriálu (6)

Život a smrť (2022) (E01)

Cizí rasa v prostředí téměř pozemském? Psi, veverky, antilopy, les...takže když si odmyslíte vzhled Ahsoky, je to spíš příběh o indiánech. Resp. o malé Ahsoce...jak poznali, že je Jedice. Ve velmi dětském duchu. Cílovka 10 let. ()

Spravodlivosť (2022) (E02)

Existuje hodně postav, jejichž příběh stojí za to vyprávět i přesto, že ve filmech už zemřely. Koho by nezajímalo, jak se jeden z ikonických padouchů překulil na stranu temné síly. Toto je jen kraťoučké pomrknutí do historie dvou známých postav. Obsahově plytké, ale lepší, než první epizoda. ()

Rozhodnutia (2022) (E03)

Hrabě Dooku a Mace Windu vyšetřují vraždu. Opět sledujeme inklinaci Dooku řešit věci v rozporu s kodexem Jedi. Moc mě tyto epizodky nebaví. Krásná animace, ale příběh slabý. ()

Sithský Lord (2022) (E04)

Tak to jsme se ocitli v úplně jiném vesmíru, než byly předchozí epizody. Jako první zmíním naprosto skvělou hudbu, která činům Dooku dodávala na osudovosti. Bezesporu jedna z nejlepších animovaných SW epizod ever. Knihy jsem nečetl, takže mě existence pidi She-Hulk překvapila a trochu mě mrzí, že tvůrci nezvolili jiného Jedi. Malinko směšně vypadala...jako Glum s parukou. Ale i tak jde o vynikající Filoneho práci. Postava Dooku konečně dostala prostor zasvítit. ()

Cvik robí majstra (2022) (E05)

Vsuvka do Clone Wars, takže se na chvilku setkáme se všemi starými známými. Zamrzí, že Anakina i Ahsoku dabují jiné hlasy, ale těch pár minut... . Sledujeme výcvik Ahsoky zasazený do kontextu pozdějších událostí...sedmé řady CW. Čistě pro radost fandům. ()

Koda (2022) (E06)

Tuto epizodu je potřeba chápat jako vcelku nenásilné vsunutí Ahsoky do filmové trilogie a současně pidiprequel k seriálu, který brzy výjde. Bylo potřeba zmínit, že se Ahsoky události Star Wars: Epizoda III – Pomsta Sithů týkaly a aspoň nastínit, kam se poděla a proč se vrátila. Pokud bude v podobně westernovém duchu seriál, jen dobře. ()

Disney se snaží přivést diváky k Andorovi

Disney se snaží přivést diváky k Andorovi

16.11.2022

Přes nadšené reakce kritiků i diváků se nejnovějšímu seriálu ze světa Star Wars ne a ne podařit přilákat k obrazovkám nové diváky. Andor má na Disney+ tristně nízká čísla, a protože i samotné studio… (viac)