Pavlovi (Jakub Prachař) síce ťahá na štyridsať, ale stále ešte úplne nedospel. Býva s mamou a chýba mu odvaha robiť v živote to, čo by ho skutočne napĺňalo. Tú získa až vo chvíli, keď stretne svoju detskú lásku Terezu (Tereza Ramba) a prežije s ňou dobrodružnú noc. Tereza však nie je pripravená opustiť svoj doterajší život pre niekoho, kto podľa nej nie je skutočný chlap. Pavol sa teda rozhodne presne takým chlapom stať. Prihlási sa na výcvikový tábor v Tatrách vedený Weisnerom (Ondřej Sokol), ktorý vyučuje všetko od rúbania dreva po zvádzanie žien. Podarí sa Pavlovi prekonať samého seba a stať sa chlapom, po ktorom Tereza túži? (Magic Box)

ivishka

Film je takový tak trochu trabant. Zahltí, ale nenadchne. Hodně to zachránili herci. Hlavně Jakub Prachař, Tereza Ramba i Sabina Remundová. Pobavila mě nereálná záležitost. Mokrý foťák, který hned fungoval nebo nereálné situace. ()

Lukrecie odpad!

Slabý scénář = slabý film. A co tím chtěl jako básník říci? Nejspíš sám ani netuší. Absolutně nekonzistentní film. Takové výkřiky do tmy halabala pospojované, spíš trapné než vtipné. Jestli jsem se zasmála jednou, je to hodně.  Nechápu, jak na tohle může někdo dát peníze. Navíc ve filmu jsou evidentně blbosti např. funkční foťák poté, co se důkladně vypere v řece. Dávám jednu hvězdu za krásnou přírodu.  (Rozmyslela jsem si to, nedám ani jednu. Se raději podívám na nějaký dokument.) Naprosto souhlasím s komentářem playboxguest, adamulefa, dh22. Do kina bych na to nešla ani zadarmo, promarněný čas. Absolutně neuvěřitelná s*ačka. Přistihla jsem se, že v průběhu celého filmu jsem kroutila nevěřícně hlavou, co vše je možné. 😢☹️ To si opravdu myslíte, že český divák skousne všechno i takovéto utrpení???? ()

blackrain

Když jsem uviděla Ondřeje Sokola jako toho ultra drsného bushmana, tak jsem dostala záchvat smíchu a nemohla jsem ho zastavit. Příběh jede podle dobře známé šablony, jak jinak. Herecké obsazení bylo docela příjemné. Na horskou krajinu se moc hezky koukalo. Tatry jsou krásné. ()

kajas

České filmy, za které chci utratit vstupenku do kina, si docela vybírám, abych nebyla zklamaná. Od téhle komedie jsem si slibovala příjemné žánrové osvěžení mezi snadno zaměnitelnými romantickými komediemi z běžné české produkce. Bohužel se mi dlouho nestalo, že bych usínala u filmu, který má sotva 90 minut (a to jsem byla v kině odpoledne). V příběhu o čtyřicátníkovi, který dosud žije u maminky a rozhodne se přihlásit na kurz přežití v divočině, aby se stal opravdovým mužem, nenajdete moc zábavných momentů a spíš jenom kroutíte hlavou nad nereálností všech situací. Světlé chvilky má na svědomí postava trenéra (Ondřej Sokol), ta jediná trochu vystupuje z šedivého vyprávění. Velká škoda. ()

Foma

Nevyužitý potenciál, pořád čekáte, kdy už to vypukne, a ono to jen tak plyne. Působí nepřirozeně - řada dobrých herců, u nichž máte pocit, že namjí, co hrát. Jakoby byla zvláštní nálada ve štábu. Ale není to špatné, spíše to mohlo být o dost lepší. Třeba momenty se starým Prachařem jsou fajn. ()

sofiapetra

Dávám tři, neb jsem to videla v kině a v dobrém rozpoložení. Příroda krásná, Prachař OK, Sokol přehrával a na roli drsňáka se nehodil. Téma mělo velký potenciál, ale režisér by si rozhodně neměl psát scénář, zvlášť když to neumí. ()

M.i.k.e

Přijemná jednohubka, která sice chvílemi připomíná spíš sled náhodných scének a nepřináší nic převratného, ale v jednotlivostech dokáže být až nečekaně milá a když už ne vyloženě vtipná, tak alespoň úsměvná. Dokonce ani Sokol, kterého sem se po trailerech dost bál byl úplně v pohodě…60% ()

MrPierc

Námět je skvělý, ale provedení je tak nudné a nijaké, že jsem jen kroutil hlavou. Přitom pěkný vizuál, průměrní herci, ale vše tak povrchní. Konec s medvědem vyloženě k pláči. Tereza Ramba jako vždy nesnesitelná. Vtipy z výprodeje. Tvůrci diváky velmi podcenili. Když porovnám CZ komedie z 90. let a dnešní, tak mi oči krvácejí. Klesáme níž a níž. Za Jakuba Prachaře jedna hvězda. ()

carlos 2010

Ani komédia (zasmial sa vôbec niekto aspoň raz?), ani dobrodružný. Absolútne predvídateľná miestami až infantilná zlátanina. Jedna * za toho medveďa. ()

bourec

Ten film nemá vůbec nic, co by mohlo diváka zaujmout. Tatry působěj papundeklově. Trapnej Sokol, prkennej Prachař. Scénář prázdnej jak zimní stadión Slávie v Edenu.  Idiotina nejhrubšího zrna. 20%. ()

DruidKarel

1906. hodnocený film: Já chápu, že se dopouští chyby, když je mé hodnocení ovlivněno osobou, která se mnou na tomhle filmu v kina byla. A taky vím, že každé hodnocení zde podléhá subjektivním pocitům každého z nás, takže se tak moc zase neproviním. Samotný film má milou zápletku, to když si svobodný chlap chce sám sobě dokázat, že je chlap a že dokáže obstát společně s ostatními ve slovenských Tatrách. Prachaře obvykle moc nemusím, ale v tomhle filmu mi seděl a přítomnost Sokola byla jedině ku prospěchu. 3* ()

PROCESOR

Čekal sem pohodovou komedii, která je zpestřená hrou na chlapi v drsných tatrách, no a dostal sem studenej párek a teplý pivo. Určitě se z toho dalo vytřískat mnohem víc, než jen 2-3 scény, které se celkem povedly z celého filmu. Za mě podprůměr. ()

c.tucker

Vždy když je ve filmu Ramba, tak to mám trochu přibarveno k lepšímu. Ale zaobaleno kolem a kolem je to docela zábavné, i přes trochu zrychlený konec. Krásné záběry z Tater. ()

Lachtaan

Po delší odmlce návštěva kina na ryze českou komedii, kdy nás neodradila zdejší alaramující čísla, jež bych mile rád vyvrátil. Nejde o žádný šlágr, co budu kdy chtít vidět znovu, ale schází se tu mnoho milých aspektů, co nám v tom našem českém rybníčku chybí a už jen kvůli tomu bych komedii, co je spíše tou opravdu decentně dobrodružnou, nikoli pouze romantickou, vůbec takhle nezatracoval. A i ten jinak prkenný Prachař odvedl slušnou práci. [viděno v Cinestar Plzeň 25.3.2023] ()

oveckaoa

Další z průměrných českých filmů co šly do kin nic více nic méně. Opět se jedná o další z filmu, který zachraňuje pěkná hlavní herečka tenhle má paradoxně málo humoru (většina vtipů a scén je v trailerech) a nápad s přežitím v divočině je totálně nevyužit. Kluk (Prachař) znal holku co po ní jel pak mu umřel otec a on se odstěhoval pak se odstěhovala i ta holka.  Po x letech je z něho fotograf a ona je dědička nějaké firmy on jde na nějakou akci fotit tak se opět sblíží , ale ona mu řekne , že pro ni není dostatečný chlap on se pak přihlásí na chlapský kemp a tady nastupují problémy.  V tom kempu s nima ten chlápek vyleze kamsi ke křížku a donutí je přebrodit řeku (to je vše) jeden tlustý tam spadne a  Prachař za ním skočí tlustý se zachrání a Prachař ztratí  mezitím ta holka zjistí, že Prachař je pro ni ten pravý a jde za ním s jeho rodinou na ten kemp. On tam mezitím přežije a chce si vyfotit medvěda, kterého chtěl tehdy vyfotit jeho otec a nepodařilo se mu to.  60 procent ()

Autogram

Tak film o medveďovi, to sa v dnešnej dobe hodí. Hodí naozaj? Keď sa týmto paškvilom budú českí turisti čo i len trochu riadiť, tak bude veľa zbytočných obetí. Ak si chcú pohladkať svojho medveďa, lepšie to bude niekde v cirkuse, ak ešte taký existuje. A ani ten romantický vzťah vo filme nefunguje, nevieme prečo by mal fungovať, stačia na to gumení medvedíci? ()