Princezná

V stredovekej ríši vládne kráľ s kráľovnou, ktorí majú dve dcéry, princeznú a jej mladšiu sestru Violet. S tichým súhlasom kráľovnej sa princezná zdokonaľuje v bojovom umení, pri čom ju vedie Linh, neter jedného z kráľových poradcov Khaia. Keďže kráľovná neporodila žiadneho syna, kráľ zamýšľa vydať princeznú za lorda Julia, bezohľadného syna diplomata, ktorý opovrhuje kráľovou pokojnou vládou, pretože je presvedčený, že silný kráľ by mal vládnuť pevnou rukou, či skôr krutou železnou päsťou. Princezná sa za neho nedokáže vydať a opustí ho priamo pred oltárom. Rozhnevaný Julius so svojou sadistickou pobočníčkou Moirou a skupinou brutálnych žoldnierov sa násilím zmocnia hradu, zajmú kráľovskú rodinu aj všetkých dvoranov. Princeznú uväznia v najvyššej veži hradu, kde čaká na nútenú svadbu s Juliom. Keď do nej vstúpia dvaja žoldnieri a chystajú sa ju znásilniť, dievča ich zabije a vydá sa zachraňovať svojich najbližších. Po páde do jazera princezná unikne smrti a vkradne sa späť do hradu, kde sa vyzbrojí spolu s Linh a Violet, a všetky tri ženy sa vydajú poraziť Julia, jeho žoldnierov a oslobodiť kráľovstvo. (TV JOJ)

LdaVinci

Ach joo, co to má být... chci být hodný, takže 3 hvězdy, protože to prostě neberu vážně a má to kolikrát super akci, i když zase neříkám špičkovou. Navíc Joey King je úžasná a krásná herečka a tahle role jí sedla. Akorát teda byla totálně nezastavitelný stroj. No a s nesmysly se tu můžeme potkávat často. Celý děj je plochý a zápletka neoriginální a bez jakékoliv hloubky. Prostě další akční zábava bez hlubších myšlenek. ()

xxmurphyxx

Keď už natočiť jednoduchú strong female woke kokotinu, tak poprosím takto. Dívať sa na sexi Joy ale lomí stovky pablbov neomrzí ani za hodinu a pol aj vďaka vynikajúcej choreografii súbojov, ktoré má na svedomí Slovák Vlado Furdick. Niečo zhnité je v Marvele, keď táto jednohubka prešťala posledného Doktora Strangea na míľu ďaleko. A to Rko tomu ale že kurevsky pomohlo. Spokojnosť. ()

cernakus odpad!

No svatá prostoto. Kdokoliv hodnotí nad odpad je buď fetišista nebo královský debil. Vyjma toho, že je rozdíl mezi silnou ženskou postavou a mary sue, tak fyzicky odporná Kingová, která přestala být šukatelná úderem puberty, se naprosto nehodí na afektovanou pracovnici jatek. Prvně proto, že ji její kreace neuvěříte kvůli trpaslictví, za druhé proto, že je trénovala leda tak pojídáním vegan burgerů při sledování přepálených kung-fu sraček ze zlaté éry hong-kong filmů. Videoherní systém "vyprávění" je už pak velmi otravný. Je otravný u Wicka, je otravný i zde a to násobně. Logika a fyzika zde zemřely ještě při úvodních titulkách, a efekty jsou podprůměrné. Takže co zbyde? Sračka pro úchyly, kteří jsou tak zoufalí, že i když chtěli Kingovou šoustat, když jí bylo krásných 8, jsou ochotní do ní smočit i nyní, když je to přestárlá babka. Tyhle latentní pedofilové by neměli mít možnost hodnotit filmy svých pedofilních idolů. ()

mata77

Táto princeznička určite nie je žiadna slečinka, respektíve tak vystupuje počas celého filmu. Akcie tam bolo neúrekom, ale nemá ten správny akčný náboj. Po nejakom čase sa mi scény začali zlievať do jednej hrubej sekačky hlava-nehlava. Gradácia napätia bola pritom takmer nulová. Ak mi vo filme niečo chýbalo, tak to bolo viac humoru na odľahčenie a určite nejaká pozitívna charakterová vlastnosť hlavnej hrdinky. Áno, bojovala za správnu vec, bola ale rovnako ak nie viac krutá, ako jej protivníci a miesto statočnosti ju poháňala nenávisť... ()

Habanera

Princezna je klíčový člen královské rodiny, na které stojí osud celého království, protože se musí postavit proradnému a nebezpečném ženichovi. Jedna malá holka se mu ale přeci nemůže postavit, nebo ano? A že to nemá lehké, protože ji věří jenom kámoška, která v vidí hrdou a odhodlanou bojovníci. Tak se jednou ráno probudí a řežba začíná… ()

blazma

Bože, když jsem viděl ukázku k tomuto filmu, tak jsem se musel hodně zasmát, že někoho něco takového vůbec napadlo. Taková blbost, která si nehraje na nic jiného než je. Což je dobře. Doporučuju jít do toho filmu s vědomím, že je to blbost a nic nedává absolutní smysl. Potom se budete, alespoň trochu bavit a občas se nad tou absurditou i zasmějete. ()

PanJelen

Napříště si dcery tohoto království budou volit svůj vlastní osud - Zvolal král vědom si, že všichni chlapy v království stojí za starou belu a je třeba svrhnout slabý patriarchát. Tak trochu jiná Disney princezna se nechce vdávat a jelikož je zdatně vycvičena v asijském bojovém umění, rozhodne se z věže prosekat přes neschopnou armádu plnou rozesmátých, podnapilých a zdegenerovaných chlapů. Joey King, alespoň prozatím, naštěstí zavřela stánek s polibky a dala se do sekání chlapů ve velkém stylu. Tak prosím vypněte mozky a užijte si celkem solidní akci, které by slušelo více brutality a více utrhaných končetin. ()

Tomko87

Taký Raid a John Wick na princeznovský spôsob. Joey King bola sympatická a aj som jej veril úlohu neohrozenej badass princezničky. No čo ma prekvapilo tak miera akcie. Príbeh tu vlastne nie je. Proste princezná sa snaží ujsť z veže do ktorej ju zavrel zlý zloduch ! Akcia je krvavá, dobre natočená a je jej požehnane. Síce na konci je akési ženské múdro, som spokojný. ()

Jemes

dobrý nápad udělat něco netradičního, ale bohužel si to chtělo více pohrát s příběhem a třeba i zakomponovat nějakého mužského, co by ji pomáhal, protože jedna ženská proti armádě OK, ale dvě už je i na mě moc a působí to dost na sílu. konec byl už zbytečně natahovaný a finální boj o ničem :) kde týpka nevidíte ani v jenom souboji, ale tu princeznu jo a říkáte si " skvěle vycvičená bojovnice, co si poradí proti hordě bojovníků " no a pak nestačí na nějakého šulina, co evidentně velí jen díky strachu " když o tom furt kecá " a ne díky tomu, že je obávaný bojovník :)) ()

petbet1

Vo filme Princezná sa krásna (fakt?), mladá a odhodlaná princezná odmietne vydať za krutého sociopata, s ktorým je zasnúbená. A tak ju zavrú vo veži otcovho hradu. Lenže pomstychtivý nápadnik si začal so zlou 150 centimetrocou princeznou, netušil, že princeznú odmalička trénovali dvaja kungfu majstri a spravili z nej super smrteľnú bojovníčku, ktorá si to razí dole vežou a zabíja všetko čo jej stojí v ceste, len aby stoj čo stoj zachránila svoju rodinu, kráľovstvo a ukázala svojmu kráľovskému otcovi, že ako bojovníčka ma väčšie gule ako on. Nikdy ma neprestane udivovať, že štúdia dokážu na takéto kinematografické skvosty vyhadzovať peniaze. To tam ozaj nik nečíta scenáre k týmto srágorám? ()

p.a.douch

Takže, je to blbost? Je. Je to zábavná blbost? Taky. Vadila mi Joey Kingová? Jo, ale jen na začátku, pak jsem si na ní zvykl. To mě Kurylenková štvala víc. Krásných 94 minut. Dostat to do rukou lepší režisér, tak to mohlo být ještě mnohem zábavnější. Z Hulu by si měl vzít příklad Netflix. Princezna měla patrně desetinový rozpočet, než poslední velkorozpočtové fláky Netflixu a byla mnohem lepší a zábavnější. ()

Heywood odpad!

Přestože herecké obsazení i bojové scény nebyly nejhorší, duševně je to mítuačková sračka takového kalibru, že nic jiného než odpad si nezaslouží. Nechutnější pohádku jsem snad neviděl (vyjma těch bolševických z doby normalizace, což byl také často strašlivý odpad). Joey King ani vteřinu nezískala mou sympatii,a po pobitých 100 vojácích už jsem se bál, že se jí shrne ofinka,  Kurylenko odehrála snad svůj nehorší part a vypadal jako z papundeklu, Cooper si střihl svého oblíbeného záporáka, ale jeho herecký projev je šablonovitý a všude stejný, ve filmu vyjma jedné otylé zdánlivě zábavné postavy je přehršel nelogičností a už chyběl jen Fantom Morriswillu, aby ta fraška byla dokonalá. Už dlouho mě žádný film tak neznechutil..Odpad. Pobíjení desítek mužů jednou "hrdinkou" tempem, jakým chrlí tiskařské rotačky novinářské bláboly to fakt někdo zde ocenil? Já zírám...Co Vám ten film dal? Nebo spíše: Kdo Vám za ty hvězdy zaplatil? ()

Rian_witcher

To bylo překvapení :-) Čekal jsem podle traileru, že film bude mít nějaký děj. A ono ne. Prostě bláznivá vybíjená prakticky v jedné věži hradu. Mluveným slovem se vyloženě šetřilo a princezna prostě jede akční  jízdu. Víceméně i zábavnou a některé scény opravdu i rozesmějí. K dokonalosti chybělo akorát to, že i přes bláznivé způsoby zabíjení chybí krev a celé je to podivně laděné do dětské přístupnosti. ()

Kushina

A víte co? Já tam ty 4* jebnu! Prostě mě to kurva bavilo a je úplně jedno, že je to feministická pohádka pro dospělý... Prostě tam létají hlavy, mečem se bodá víc jak v gladiátorovi... Je to taková komediálně akční fantasy pohádka. Co je hlavní? To že jsem se nenudil a zasmál, tak by to mělo být. 70% ()

Merzbow

Pohádka v jiném ohozu. Princezna je akční žánrovkou, ve které jde jen o jedno, prosekat se hordou nepřátel a přitom zkusit přežít. Příběh není nijak složitý a v podstatě ani důležitý. Joey King si roli zřejmě užívala, ale ostatní postavy působí otráveně a scény s nimi jen zdržují od toho, co chceme vidět. To hlavní, akce je zde pěkná, přehledná a tvůrci věděli co chtějí, je zde i pár pěkných nápadů a záběrů, ale nemohl jsem se zbavit pocitu, že je to celé na sílu a že už jsem to lépe viděl někde jinde. Nicméně tréningové scény pobavily. Pokud si chcete oddechnout a zabít den nějakým průměrným akčním flákem ve kterém se otočí karta, toto je volba pro vás. ()

tabu

Ach jo, tak tohle bylo hodně špatný, přitom tak skvělej nápad. Vypnul jsem to chvíli před koncem, což dělám u filmu tak dvakrát do roka, ale tady to fakt nešlo. ()