Armádní kapitánka musí využít svůj dlouholetý taktický výcvik a vojenské zkušenosti, když vzdálenou stanici pro zachycování raket, které velí, ohrožuje souběžný koordinovaný útok. (LUKICKK)

Lacike

Tušil som to už z traileru a film to len potvrdil. Natočiť akčniak s Die Hard konceptom odohrávajúcim sa v jednej miestnosti je Mission Impossible, ktorú by nedal ani Tom Cruise. A nieto nejaká Elsa Patakyová so sexy hláskom Lucky Vondráčkovej. Takže 90% času sa film odohráva v jednej miestnosti, čo je väčšinu stopáže vyplnené nekonečným kecaním a rozoberaním minulosti hlavnej hrdinky. Je logické, že nejaký mindrák museli vymyslieť, aby sa tam niečo dialo. Raz za čas sa nejaký frajer do tej miestnosti dostane, takže sa dočkáme pár solídnych bitiek a film nešetrí ani na brutalite, keď niekto po niekom vystrelí. Tým pársekundovým výstrelom sa ale nedá ani nadávať do prestreliek. Proste pif a finito. Ani herci to nezachránia. Elsa je sexy ok, ale zvyšok je na hovno. Záporák pôsobí jak nudná kancelárska krysa a to je všetko. Zvyšok postáv, ktoré sa tam mihnú, sú totálne nevýrazné. Občasný zvrat je tiež dopredu očakávateľný, takže prekvapila a rozosmiala ma len tá ponorka na konci. Ale ani kvôli nej filmu nepridám ďalšiu hviezdičku. Na to by tam muselo byť takýchto volovín oveľa viac, aby to bolo aspoň guilty pleasure. Takže celkovo ďalší typický lacný Netflix shit. 3/10. ()

MrHlad

Elsa Pataky chrání uprostřed oceánu vojenskou stanici, která má sestřelovat z nebe atomovky. Proti ní stojí parta zločinců, mizerný scénář, nudná režie a malý rozpočet. Interceptor je nezajímavý akční film s přinejlepším průměrnými bitkami a přestřelkami, zoufalým záporákem, jednou dobrou fatalitou a spoustou keců ve dvou místnostech. Laciné, levné, nudné. Ztráta času. ()

agentmiky

Čekal jsem poctivou řezničinu jako ze staré školy, ale dostal jsem prachsprosté C - éčko. Jak si tohle mohl vzít na paškál Netflix a prezentovat to jako nějakou super podívanou, to mi hlava nebere. Už úvodní scéna s obsazením celé základy působí jako z nějaké otřesné parodie, jejíž rozpočet se zastavil na malém množství nul. Elsa Pataky nemá co hrát, scénář jí v tomhle moc na ruku nejde (tak úděsné repliky se nevídají každý den). Jako miniaturní plus vidím, že pár scén se nebojí sáhnout k brutalitě, alespoň něco pozitivního. Ty zvraty za mě dosti šílené, hlavní záporák lehce zapomenutelný. A CGI těch raket mě rozsekávalo (chtěl bych v reálu vidět takovou trajektorii vystřelených nukleárních střel). A na konci to jen dodělalo to zavěšení a skákaní jednou rukou. Nejhorší na tom všem je hlavně to, že se film bere vážně. Tady někdo spadnul z vrby. Tohle se totiž nedá racionálně vysvětlit. Alespoň cameo Hemswortha stálo za to. Za mě 2/10 ()

mzss1

[20%] Poslední dobou u netflixu platí (alespoň u mě), že seriály jsou ok, mám jich ještě dost v plánu shlédnout a to se říká, že netflix upadá, ale spíš na ty filmy. Nyní k tomuto veledílu. Původně jsem dal nejslabší možné 2*, nyní to snižuji na tu jednu. Důvod? Tohle je narychlo zplácaná sračka, která vizuálem skoro připomene Dudikoffovi filmy o ponorkách atd (ale tam jsem alespoň mohl něco ocenit). Zde? Akční béčka s nízkým rozpočtem by měl točit někdo, kdo má s akčními filmy zkušenosti. Neříkám, aby to byl nějaký áčkový režisér, ale ne někdo kdo se chytí zakázky netflixu a neumí daný žánr točit. Já bych dal větší hodnocení, ale nemůžu pochválit tu akci, která prostě neměla žádný náboj. Jednak to působí divně, třeba ta zabodnutá pistol do jednoho z protivníků, ale žádný úder nepůsobí reálně a kontaktně. A ani bych to nedal za vinu hlavní ženské hrdince. Prostě to vypadalo jak nevydařený trénink a ne souboje na život a na smrt. Co se týče přestřelek, tak některé pistolky jsou ozvučené jak kuličkovky pro devítileté chlapce. Finální výbuchy raket vypadají všelijak, ale aspoň něco včetně obstojné zápletky a hlavní hrdinky Elsy Pataky, která mě docela bavila, ale v akci byla bohužel mizerná za což může poděkovat diletantské režii. Ještě tak ty její flashbacky, kdy to měla těžké jako žena v téhle branži byly dobré. Chápu, že se z toho nedá udělat nějaký hit, ale akční béčka se přece dají natočit lépe! Víc k tomu asi nenapíši. ()

bourec

Není to příliš povedený.  Asi by se to hodilo někam do devadesátek. Takovej koncept se Seagalem. Akce celkem ujde, ale nadlidskejch věcí a nesmyslů je tam spousta. A navíc je tam to nejhorší, co ve filmech skousávám jen velmi těžko. To jsou ty party kolem prezidentů. To je peklo. A dorazí mě, když na konci tleskaj a radujou se. 40%. ()

• Hoci v titulkoch uvedený nie je, ruského ostreľovača z ponorky stvárnil Sam Hargrave, kaskadér a režisér filmu Vyproštění (2020). V titulkoch je uvedený len ako konzultant. (johnsnow)
  • Malé cameo si jako prodejce televizoru zahrál manžel Elsy Pataky Chris Hemsworth. V polovině závěrečných titulků je také vidět, jak leží na masážním křesle. (DJMaroko)