Supertajná organizácia MIB (Muži v čiernom), ktorá sleduje činnosť mimozemšťanov na planéte Zem už dobrých 40 rokov, vypátra prítomnosť intergalaktického teroristu Edgara (Vincent D'Onofrio), ktorý prišiel na Zem zavraždiť dvoch špeciálnych veľvyslancov z inej galaxie. Do akcie sa pustia dvaja super špecialisti - agent Kay (Tommy Lee Jones) a agent Jay (Will Smith), dvaja muži v čiernych oblekoch so superzbraňami. New York sa stane bojiskom medzi votrelcami a agentmi. Kým agent Kay je chladný, vždy ovládajúci sa drsňák, agent Jay je nováčik, popudlivý a naivný. Vo svojom odbore však patrí k najlepším. Treba zneškodniť zákerného Edgara a zachrániť Zem pred deštrukciou. (TV Markíza)

RomanBond007

Dobrý začiatok série mužov v čiernom, ktorý sa starajú o mimozemšťanov na Zemi. Tommy L. Jones a W. Smith sú vo filme super partia, praktické protiklady - agent J. (Smith) je výrečný, zábavný, energický a rýchly, naopak agent K (Jones) je trajnostkársky, nudný no pritom zaujímavý. Pokračovania takisto skvelé, najmä tretia časť.90%!!! ()

mcamino

Film který jsem viděl nespočetněkrát, vždycky pobaví, je to už trochu zastaralý, ale vzpomínky na doby kdy to bylo z nověkších, prostě pro mě 5*. ()

Pythonator

S nadsázkou braná spiklenecká teorie o Mužích v černém. To téma by si zasloužilo i docela vážný film, ale proč ne. Vzít to s humorem je dobrý nápad. Naprostá spokojenost vezmeme-li v úvahu, že film funguje jako perfektní komedie a zároveň i jako perfektní sci-fi s luxusními efekty té doby. ()

jenspifa

Prvni opravdu megarole Willíka Zmize, a zazaril jak cerna hvezda na bilem nebi. Super promakana akcni sci-fi komedie, ktera hyri napady, a takovy deneuralizer je uz dnes kultovni zalezitost. 80% ()

malyLibor

Tak jsem si po dlouhých letech zase jednou pustil tento film a musel jsem konstatovat dvě věci: 1) věk má i své pozitivní stránky - člověk kouká na film, který x krát viděl, a je to jako by ho viděl poprvé a za 2) líbilo se mi to jako kdysi :-) ()

KuceraJohny

Musím říct že první díl mužů v černém je parádní oddechovka s brilantním nápadem. Celkový námět se společností a mimozemšťany mezi námi je super. Plus když tam dáte super akci a povedené herecké duo vznikne zdařilý film který je schopen stát se kultem. Což už se v podstatě stalo. Will Smith je tu ještě ten správnej Will Smith a Tommy Lee Jones hraje na půl svou roli a na půl sebe jako vždy. Což samozřejmě zde není na škodu. Spousta skvělých hlášek a nápadů a muži v černém jsou povedeným filmem který si vždycky rád pustím. Stopáž okolo 100min byl dobrý tah, přílišně zdlouhavý film by mohl možná ublížit. ()

Bogrant

Zhýralý komediálny počin skvelej dvojice Jones - Smith, ktorý ale obsahuje väčšinu z toho, čo nemám na sci-fi rád = mega laserové zbrane, všemožná nechutná háveď, digitálna prehnanosť a podobné záležitosti. Zábavka na jedno pozretie, po ktorom som si prial zásah neuralyzérom. ()

Skylwalker42

Již se stalo klasickou. V dnešní době by to byl jasný propadák. Ale tenkrát.... Navíc vtipně hláškujicí Will Smith a správně nerudný nerudný Tommy Lee Jones. ()

Feacher

Skvělá, dobře vymyšlená i zahraná sci-fi komedie pro lepší večer. Jako oddechovku nelze než doporučit, často jsem se opravdu od srdce zasmál. 5*! ()

Zemřel herec Rip Torn

Zemřel herec Rip Torn

10.07.2019

Ve věku 88 let zemřel herec Rip Torn, známý například z HBO pořadu The Larry Sanders Show, původních Mužů v černém, nebo Broadwaye. Torn byl za svou roli drsného producenta Garryho Shandlinga… (viac)

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (viac)

Jump Street vs. Muži v černém

Jump Street vs. Muži v černém

06.03.2016

Když se na konci roku 2014 začalo mluvit o crossoveru Jump Streetu a Mužů v černém, všichni to brali jako podivný vtip. Záhy se ale ukázalo, že je tenhle koncept reálně ve hře, protože by jím studio… (viac)

V Sony chystají nové Muže v černém

V Sony chystají nové Muže v černém

25.09.2015

První Muži v černém byli blesk z čistého nebe, dvojka ale takový úspěch nezaznamenala. Na trojku se tudíž čekalo 10 let, a když v roce 2012 konečně dorazila, byl to docela zázračný hit. Studio Sony… (viac)