Akčný film Madame Web je spin-off k populárnym príbehom o Spider-Manovi. Predstavuje záchranárku Cassie (Dakota Johnson), ktorá po smrteľnej nehode nielenže znovu ožije, ale tiež získa nadprirodzené schopnosti. Teraz musí čeliť zahadnému Ezekielovi Simsovi, ktorý je na stope svojím najnovším obetiam v snahe zmeniť budúcnosť. (Itafilm)

Flopik

Nikdy by som nepovedal, že komiksovke dám jednu hviezdu a že bude takto zlá, potom však svetlo sveta uzrela Madam Web. Obsadiť pekné herečky neznamená všetko, hlavne keď príbeh je tak tupý a vizuál tak nezaujímavý. Natočené je to fajn ale ono sa tam nič nedeje. Záporák ? Má ho vôbec cenu rozoberať ? Ten tam proste bol len aby niečo zlé bolo, inak je však úplne k ničomu a totálne na smiech. Nejaká hodná akcia začne až na konci a ako čistá katastrofa. Ezekiela najprv sprzní rachejtla, následne hádam naschvál je tak lemravý, že nikoho nedokáže zabiť a nakoniec ho rozčapne železo. Des, hnus grc. Pri niektorých dialógoch a scénach som sa cítil vyložene trápne. Obrovský prešľap a Sony to zas a znova absolútne nezvládlo. Veď aby ti po premiére hlavná herečka povedala, že tomu filmu nechápe a ani tomu čo tam robí, a druhá (Sydney), že proste ju najali tak hrala, tak musí byť niečo zlé. Slabý pilot seriálu a film, ktorý nikto nepotreboval a ani nechcel. ()

Cartmof

Takovouhle porci fekálií jsme si hned na začátek roku opravdu nezasloužili. Od nezajímavé a špatně zahrané hlavní postavy až po ještě komičtější vedlejší postavy, kde jsou k smíchu leda tak herecké výkony. 1 hvězdu dávám za Sydney Sweeney v oblečku školačky. Asi jediný důvod, proč jsem u toho vydržel až do konce. ()

Massaro74

Za mě po delší době slušná Marvelovka, která se odehrává v současnosti, nelétá se tam skrz světy a dimenze, a je lehce pochopitelná. Holky tomu rovněž přidávají na kráse, obzvlášť Dakota Johnson... ()

TomasKotlant

Některé scény vizualizující koncept rozpadu času s pozadím pavučin jsou fakt pěkně udělané a ač příběh občas trochu drhne, tak mi to rozhodně nepřišlo tak špatné, jak zdejší hodnocení může napovídat. [Cinema City Pardubice] ()

warrenur

"We're in this TOGETHER!!!" "One second, CAT..."..Tri nastrocne, hraju 22,25 a 26 rocne kocky a iba na jednej si to nevsimnete :). Mozno. "Vrchol chaosu" sa dosiahne pri zaverecnom "ohnostroji" v "nestabilnej" budove. Co ma na filme potesilo, bol az zaverecny song od Cranberries, Dreams. S.J. Clarkson rezirovala velmi slusny britsky serial s nazvom Collateral, a ten bol fajn. Zenske hrdinky su vo filmoch tiez fajn. Zial, toto spracovanie je naozaj velmi hlupunke. Ako rodinna rozpravka na nedelne popoludnie fajn. Nepochopim vsak, ako si TOTO mohlo najst cestu az na platna kin. Zrejme staci obsadit Dakotu Johnson. Neodporucam, ak nie ste nastrocne dievca, ci len fanusik niektorej z hereciek, ci zarasteneho "pavuka". 30% ()

domirovec odpad!

Už jak jsem poprvé uviděl ten tmavej spider-man wannabe kostým, bylo mi smutno. Naprosto hrůzná céčková záležitost, která od samotného začátku zavání odpadem. Vystříhat však nějaké ty fakt pitomé scény a máte vcelku koukatelný film pro dospělé. ()

BOURQUE

Klasické, mnohokrát použité základy sa rozkvitli v nevypracovanom a plochom príbehu. Nevydarené a nekvalitne vedenie príbehu s minimum akčných scén. Nevypracované charaktery s hĺbkou 2D – tu jak Dakota, tak aj Sydney nestačili na to, aby film dokázali dostať na aspoň priemernejšiu úroveň. Je to podobné fiasko, ako v prípade MorbiusaOsobné hodnotenie: 58% (*) ()

Domis2809

Sítě Madame Web spojují všechny a všechno akorát tak do jednoho velkého kusu srance. Vždyť u vytváření tohoto filmu se museli nudit i samotní tvůrci. Celá dějová linka má tak strašně banální a hloupý průchod dějem, že snad Dakotina pavučinka pochytala i všechen rozum lidí, kteří se jakkoliv na filmu podíleli. Navíc zde máme úplně krásný příklad geniality scénáristů, kteří neví kudy kam, a zachrání to mašinou, která se připojí úplně ke každému zařízení, najde úplně každého a nikdo jiný na světě ji nemá. A to tady byla "Ghenialita" posunuta o mnoho výš. Nemá cenu kritizovat věci, které už jsou kritizovány v každé druhé recenzi. Musím ale říct, že je pro mě mnohem jednodušší věřit ve světový mír, věřit na ježíška, věřit i tomu, že tátové se vrací z nákupu mlíka, ale věřit že Sony vytvoří hranou komiksovou pecku, tak to už je daleko za hranou fantazie. ()

Artard odpad!

Nemôžem uveriť že Madame web zobrala thanosovi všetky kamene, a pri vete I'm Madame web pred lesknutím som sa skoro rozplakal. Najlepšia postava MCU!!! A ten herecký výkon, doslova 50 odtieňov emócií!!! Review sponsored by Pepsi. ()

figliar

Tak toto bol od Marvelu/Sony totálny prešľap. Posledné roky komixom dochádza dych. Štyri ženské protagonistky, žena na poste réžie, scenára a strihu. No čo sa od tohto dalo očakávať. Neviem či sa S.J. Clarkson snažila propagovať feminizmus, alebo chcela Hollywoodu ukázať, že sa film dá natočiť aj s minimálnym zapojením mužov, ale podľa mňa sa jednalo o najhoršiu komixovku vôbec, ktorej  slabá a nevýrazná Dakota Johnson vráža klinec do rakvy. Zlé, zlé a ešte raz zlé. ()

franzkfk

Rozhodně se to nijak výrazně neliší od ostatních komiksovek pro náctileté - Disney. Narozdíl od ostatních je to jen televizní pilot s průměrnou produkcí a nižším rozpočtem. Řekl bych, že ta výrazná negace vůči Madam Web je takový budíček pro všechny, kteří tyhle lunaparky slepě podporovali a teď se jich zajedli. Co se ale musí Madam Web nechat, je repetetivní asociace s porno filmy každou druhou scénu. Je to až geniální. P.S.: Bez nadsázky - výbornej soundtrack. ()

NitroXcz

Někdo nechal Sony vařit a místo lahodného jablkového koláče jsme dostali spálenou placku připomínající doutnající ohniště. Přesně tak nějak jsem se cítil po odchodu ze sálu. Rádoby holčičí týmovka v čele s paní Johnson je přesný opak toho co byste chtěli vidět. Nevím co víc k tomu říct... bylo to nemastý, neslaný a ještě vám k tomu plivnou do úsměvu. Byl jsem v kině s dabingem a musim říct, že to znělo jako kdyby byla dabér umělá inteligence, takže né moc dobrý, že ano. (SPOILER: ani tu blbou podtitulkovku jsem nedostal!!!!) ()

GavlaDan

Těšil jsem se, že to bude tak špatné až to bude vtipné, ale ono je to jenom špatné. Na rozdíl od předešlých projektů Sonáckého Spider-Man Universe, (bez Spider-Mana), tady už film nemá stopáž hodinu a půl, ale rovnou 2 hodiny. Přitom se tady toho stane žalostně málo. Je zde jeden z nejhorších záporáků, kterého jsem kdy ve filmech viděl. (S tím komiksovým Ezekielem nemá nic společného.) Věci se v tomhle filmu prostě dějou bez ohledu na to, jestli to alespoň trochu dává příběhově smysl. Digitální efekty nejsou samy o sobě tak špatné, ale způsob, jakým se věci a postavy pohybují je oči vypalující. Příliš mnoho střihů, hlavně v akci, takže nejde vidět vůbec nic. A kamera se z nějakého záhadného důvodu pořád točí. 4/10 ()

phoenixer odpad!

Skvělé herecké výkony, dokonale napsané dialogy, ohromující CGI efekty a naprosto famozní dějová linka - tak přesně to tenhle film nemá. Tedy je doslova všechno špatně a jediné co člověka uklidňuje na konci takového filmu je, že už nikdy nevznikne pokračovaní. ()

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Spider-Man, Kraven a další se odsouvají

Spider-Man, Kraven a další se odsouvají

29.07.2023

Máme dva týdny od začátku herecké stávky a místo nějakých pozitivních zpráv nebo náznaků, že si chtějí zástupci studií sednout s odbory a domluvit se na férových kompenzacích tak, aby se celý byznys… (viac)