Prci, prci, prcičky 3: Svadba

• Česko Prci, prci, prcičky 3: Svatba (viac)

Jim Levenstein (Jason Biggs) a Michelle Flahertyová (Alyson Hannigan) si čoskoro povedia vytúžené „Áno". Jimova vážne chorá stará mama (Angela Paton) si neželá nič viac ako dožiť sa jeho svadobného obradu, a tak sa mladí rozhodnú všetko zariadiť za neuveriteľné dva týždne. Stifler (Seann William Scott) plánuje pre Jima bláznivé lúčenie so slobodou, kde samozrejme nemôže chýbať ani striptíz. Finch (Eddie Kaye Thomas) je zase prísnym zástancom tradícií a dodržiavania všetkých svadobných rituálov - a Michelina sexi sestra Cadence (January Jones) sa chce tiež aktívne podieľať na prípravách obradu a priložiť tak ruku „k spoločnému dielu"... Stifler a Finch pochopiteľne okamžite zaznamenajú jej prítomnosť a začnú súperiť o jej priazeň. Všetci podľahnú šialenstvu – teda až na Jimovho otca (Eugene Levy), ktorý sa pripravuje na najkrajší deň svojho života a dáva nervóznemu synovi síce dobre mienené, ale zato niekedy nezmyselné rady... (TV Dajto)

Lumpicek1979

Třetí díl této slavné komedie je rozhodně nejlepší, herci působí více inteligentně a vtipy také nejsou špatné. Ty dvě blondýny tam také dobře rajcovali. ()

eklokan

Pro mě nejlepší ze všech sérií zatim, Stifler dobrej tanečník + ''Im gonna rock out with my cock out'' !!! Eric Allan Kramer pro mě bude do konce života zafixovanej jako pan Belvedér. ()

chemik11

Můj nejoblíbenější díl z celé té série! Fakt jsem se řehtal skoro po celou dobu filmu :D Nejlepší fakt bylo, jak říkali, že jsou rádi, že bdue svatba bez Stiflera a hned v další scéně dorazil :D ()

Lazy87

U tohoto dílu jsem se opravdu bavil. Sice jsou to možná hloupá vtipy jedné z miliónů teen komedií, ale z toho žánru asi nejlepší série. ()

matisek19

Najlepší odpal. Tento film poznám asi naspamäť celý. Stiffmeister to dal na výbornú - a tie tance v tom bare... na nezaplatenie. Vyrastal som na tom a na ten film nedám dopustiť. ()

zuzulend

Tak tento film je dost velká a nadržená kravina.Nevím,ale skoro vůbec mě to nezaujalo,ani nevím,proč jsem si to vůbec stahovala.Jedna hvězda za herecké obsazení. ()

Rattlanake

Trojka je asi nejlepší díl z těch čtyř co se počítá. V tomto díle se vše motá kolem Jason a jeho úžasné svatby, hlavně ty přípravy. Vynikající je S.W. Scott, ten nezklame v žádném filmu, ty jeho úchylárny mám rád i kdy je celkově moc nemusím, ale od něj je to vždycky vtipné. Moc se mi nelíbila Alyson Hannigan, tak si začal hrát na takovou princeznu z pohádky a chce mít všechno dokonalé, což trošku kazí pověst této série a nehodí se to tam. Ty dvě striptérky měli pěkná umělá prsa, přesto bych si nechal říct od takových děvčátek. ()

FirstFan

Ze všech dílů *American Pie* mám tenhle nejraději. Možná má i oněco romantičtější podklad než předchozí díly, ale nejvíce mě vždy dostane Stiflerova taneční scéna v gaybaru ! ()

hofiktom

Z filmového hlediska už trochu slabší, ale pořád to má úroveň, na kterou jsem byl zvyklý u prvních dvou dílů. Téma už se mírně přehouplo, ale vtipy zůstaly na podobné bázi jako u předchozích dílů. 75% ()