Prci, prci, prcičky 3: Svadba

• Česko Prci, prci, prcičky 3: Svatba (viac)

Jim Levenstein (Jason Biggs) a Michelle Flahertyová (Alyson Hannigan) si čoskoro povedia vytúžené „Áno". Jimova vážne chorá stará mama (Angela Paton) si neželá nič viac ako dožiť sa jeho svadobného obradu, a tak sa mladí rozhodnú všetko zariadiť za neuveriteľné dva týždne. Stifler (Seann William Scott) plánuje pre Jima bláznivé lúčenie so slobodou, kde samozrejme nemôže chýbať ani striptíz. Finch (Eddie Kaye Thomas) je zase prísnym zástancom tradícií a dodržiavania všetkých svadobných rituálov - a Michelina sexi sestra Cadence (January Jones) sa chce tiež aktívne podieľať na prípravách obradu a priložiť tak ruku „k spoločnému dielu"... Stifler a Finch pochopiteľne okamžite zaznamenajú jej prítomnosť a začnú súperiť o jej priazeň. Všetci podľahnú šialenstvu – teda až na Jimovho otca (Eugene Levy), ktorý sa pripravuje na najkrajší deň svojho života a dáva nervóznemu synovi síce dobre mienené, ale zato niekedy nezmyselné rady... (TV Dajto)

Little_Sawy

Tato séria vždy vedela niečím zaujať, táto časť nám ukázala ako si to chlapci užili na svadbe a chudakovi ženichovi to trochu vždy okorenili nepríjemnými a nečakanými prekvapeniami. Uznávam že tu to bolo o čosi vážnejšie a chudák Stifmajster, mal od svojich trhlých kamošov vždy podporu, ale teraz šiel cez čiaru. Ale Gay bar príjemné prekvapil. ()

Jim_Caesar

rozhodně nejlepší z trilogie. Autoři dnešních komedií by si sice mohli odpustit ten fekální druh humoru, ale vyjímečně i u něj jsem se docela smál (i když spíš xichtil se slovy:"to nééé"). Ale jinak OK. ()

Vlnky

Neni to sice nejlepsi dil ale i tak to stoji za to.Je tam zase opravdu hodne vtipnych scen a nektere dokonce i nechutne.Muzu je rict,ze je to proste dalsi dil prcicek. :-) ()

Dinoo

Ja tieto prcičky môžem všetky ,ale jednoznačne najslabší diel z týchto troch ,ale aj tak nemôžme povedať ,že to bolo zlé. Najlepšia scéna z filmu jednoznačne policajtka a pokojská. Prvá polovica filmu nemá nejak moc veľa svetlých miest ,ale naopak druhá polovica to jednoznačne zachraňuje.Dávam 4hviezdičky aj vďaka skvelému soundtracku. ()

Jasmín

Pár výborných komediálních scén - to rozhodně (až na ty "čokoládové lanýže"). Jinak už tento díl dojíždí volnoběhem po dvou předchozích. Na ty následující se už radši ani dívat nebudu. ()

marocco

Poctivé ukončenie série (Prcičky u mňa skončili týmto dielom). Nie je to také vtipné a ujeté ako predchádzajúce dva diely, ale stále je to nadpriemer vo svojom žánre. ()

Frontera

Sice o něco slabší než ostatní díly, ale stále dobré než jiné americké komedie na toto se dá alespoň dívat a trochu zasmát. ()

HRom99

Jedna hviezda len za niektoré podarené scény a ich herecké zvládnutie, ale ja som asi ten nepriateľ "fekálneho humoru", ktorému naozaj pojedanie výkalov nepripadá vtipné, takže som to ani nemohol dopozerať do konca. Prečo aj? ()

Tom87

Nejlepší díl z celé série. Trapasy, které zažívá Jim, jak je Finch ponižován Stiflerem a sám Stifler a jeho nehorázný hlášky. Prostě supr komedie, kterou si dodnes musím pořád dokola pouštět. Fakt nic lepšího (v tomto typu komedií) jsem dodnes neviděl. Nejlepší scény: jak Stifler v prodejně kytek stojí za Michelininou matkou a dělá na ní zezadu ksichty :-) a teď ta legendární scéna: jak Stifler musel sežrat hovno, to byl už fakt vrchol :-))) To, že jsem si oblíbil první 3 díly, a nejvíc tento třetí, je zásluhou Stiflerových hlášek, Jimových trapasů a taky Finchova chování a samozřejmě i ostatních, kteří dohromady utvořili skvělou a velkolepou komedii pro mladé. Dávám 90%. ()

golf78

Už dlouho jsem se u filmu tak nepobavil. Samozřejmě, že humor je spíše prostý, nicméně některé scény v detailu nemají chybu. Především ta scéna, kdy najatá striptérka bičuje Finche, který ji řekne, aby si ten bičík strčila do pr... a ona na to, že si musí počkat. Je to velmi rychlá scéna, ale u té jsem se smál z celého filmu nejvíce.... Moje hodnocení 70%. ()

Etiketa

Mě se líbí jedna věc a to vývoj Stiflerovy postavy, kdy v 1. díle to byla obyčejná vedlejší role 2. díle se mu dalo více prostoru a nakonec v 3. díle se to tak nějak celé točilo kolem něj. ()

CrashHP

Napriek tomu, že America Pie patrí do top teenegerských komédií a mnohých film dostane, musím dať "len" 4 *, pretože mi tam chýbala postava Oz(ani ho len nespomenuli) a myslím si, že na svadbe mal byť aj on. Vtipné scény nechýbajú, aj keď je tu vidieť trošku vážnosti okolo svadby. Stále je to vysoká zábava. ()

el.bee

Krásné vyvrcholení této trilogie.Všichni se vyvinuli v dospělé lidi.Dokonce i Stiffler se zamiloval.Prostě dokonalý konec jedné americké partičky. ()