Jack Green je profesionální gambler, který by nenechal vyhrát ani svou vlastní babičku. Jeho ruce už mu vydělaly slušné jmění, ale když se pustí do hry s mafiánským kápem Machou, začne mu docházet, že tohle by mohla být jeho poslední výhra, tím spíš, že se tak nějak očekává, že ze slušnosti prohraje. Věci se ale trochu zvrtnou a i když se Jackovi podaří utéct, má teď dost velký problém. Macha se nenechá jen tak "vojebat" a vypíše na Jackovu hlavu velkou odměnu. Las Vegas je městem hříchu a z téhle akcičky kouká pozinkované futro. Ještě že má Jack pár triumfů v rukávu. (oficiálny text distribútora)

Dale

Cieľom filmu bolo poukázať na to, že ego môže byť váš najväčší nepriateľ, takže je zaujímavé, že výsledkom je to, že práve vlastné ego Guya Ritchieho ho tu dobehlo. Myslel si, aký úžasný filozofický cool akčňák natočí a vznikla z toho nezaujímavá sračka so zaujímavými prestrelkami. Aspoň že tie ešte Ritchie točiť nezabudol, keď už mu došli nápady na zaujímavé a vtipné príbehy. ()

Marsik

Jeden z mých velkých oblíbenců Jason Statham zklamal. První půlka filmu excelentní a když film začal nabírat na pořádných obrátkách, tak bum a druhá půlka filmu jakoby nepatřila k té první. Takže za první 1/2 filmu dávám 5 a za 2/2 1, což ve finále dělá čistý průměr - 50%. Nevadí Jasone, v dalších filmech jsi to napravil :-) // (29.6.2011) - Viděno podruhé a musím říct, že se mi to líbilo více než poprvé. Škoda toho závěru, jak měl Statham ty halušky, to jsem moc nepobíral. Procentuálně sice zvedám na 66%, ale 3 hvězdičky ponechávám. Kdo ví, třeba po třetím shlédnutí....:) ()

seeker23

Možná, že po druhém shlédnutí se z toho vyklube dílo génia, a dojde mi, že to, co vypadá násilně, je ve skutečnosti rafinovaná hra s divákem. Zatím se tomu tak nestalo, přesto je ve filmu stále dost silných míst a nápadů. ()

zlabus

Po nedávném zhlédnutí Domina od Tonyho Scotta jsem se utvrdil v tom, že hodnocení na csfd se vždy nemusí shodovat s mým vlastním názorem, díky této kladné zkušenosti jsem po velmi dlouhé době sebral odvahu a podíval se i na údajný kiks dalšího mého oblíbence Guye Ritchieho. A musím uznat, že tentokrát (bohužel) se záporným hodnocením csfd víc než souhlasím. Přitom zápletka filmu se cca. do poloviny filmu odvíjí poměrně svižně a snímek celkově baví, ovšem pak se náhle vše zvrtne a z vizuálně i dějově zajímavé jízdy se stává neuvěřitelně překombinovaná záležitost s množstvím zbytečných a nudných monologů, které snímku hodně škodí a velmi zpomalují nastolené tempo. Film se v druhé části krutě vleče a posledních půlhodiny jsem se jen modlil, aby to utrpení konečně skončilo. Čekal jsem, že tohle bude horší než jeho první dva snímky, ale nečekal jsem takovou slátaninu. Jdu si radši pustit Snatch. ()

Paxxx.cz

Jestli je nějáky film s Jasonem Stathemem nejslabší ( teda z těch, co jsem měl možnost vidět), tak je to pravě tento. Pár scének i hlášek se mi docela líbilo, ale konec byl o ničem stejně jako prakticky celý film. ()

mysiak

Guy Ritchie....gangster pojem...ale toto nie je moc "gangsta" film...je to skôr premyslená kriminálka na čele s Jasonom "ten chlapík z Kuriéra" Stathamom, Ray "cool" Liottom, kde hlavné slovo majú dialógy a až potom streľba, a nejaké cool momenty...v závere mi vychádza priemerný film, ktorý drží nad vodou réžia Guya Ritchieho a Jason Statham. ()

JJ.Gibson

Po delší době jsem viděl Jason Stathama v akci a mám z toho velmi rozporuplné pocity. Ze začátku to vypadalo minimálně na 4*, ale postupem času, se příběh nějakým zvláštním způsobem neobyčejně zamotal. Přiznávám, že jsem jsem se nějak v půlce ztratil a už jsem nenašel cestu zpět k znovupochopení. A ke konci už jsem ji vlastně ani nehledal, protože mě to nebavilo. Divný film ten Revolver.... ()

GodComplex

Ritchieho Shit. V prvni pulce urcite, neskutecna nuda naprosto o nicem. Druha cast ale zacne byt zajimava a spravne experimentalne psychadelicka, coz sice neni Guyova parketa, nicmene se snazi a diky druhe pulce ma Revolver alespon nejakou hodnotu. 5/10 ()

gogos

Revolver je jiný a odlišný, než klasický Ritchie i Statham. Pryč je rychlá akce, pryč je černý a svérázný humor, pryč je dokonalá krimizápletka... Tady se nám mísí kriminální drama s těžkým psychologickým filmem a podle mě tento žánr ne příliš sedí oboum dvoum... Až moc zamotaný film s místy šílenou kamerou stojí právem na vedlejší koleji jejich tvorby. Rozhodně to není sračka, ale oba mají navíc a tímto filmem se tak trochu minuli... ()

slunicko2

Film, na který se mohou koukat psychiatři spolu se svými pacienty a všem se bude líbit. 1) 37letý Guy Ritchie předvádí, že náš největší nepřítel je v nás samých...až potud se s jeho sdělením mohu ztotožnit. Nedodal však, že tím nepřítelem je naše (v tomto případě jeho) zbytnělé ego. A Guyovo ego není bez zajímavosti. 2) Jinak nemohu, než se přihlásit ke komentáři Igiho B. Snad jen bych dodal, že znovu film vidět netoužím a tomu odpovídá počet hvězdiček. ()

type_B

3 s poukazem na to, že není pravděpodobné, aby někdo šachovou partii odhadl (natož vypočítal!) přesně dopředu. (Ale zde se jako ve většině filmů/knih, které počítají s diváky neovládajícími hru v šach, samotná hra trošku mytizuje.) A nevím, jestli se jednalo ještě o povědomí o egu, nebo o symptomy schizofrenie. V tom bude velký rozdíl. ()

katuska138

To bylo tak... divný? Přehnaný? Stráášně moc pseudo chytrých keců, extrémně zmatený, chaotický děj s pointou, která se dala tak od půlky vytušit. K tomu schizofrenní Statham s odpornýma dlouhýma vlasama a ještě mnohem odpornějšíma vousama.... Tak takovouhle podpásovku jsem od Guye nečekala. ()

sssssycak odpad!

Ačkoliv jsem se snažil vydržet, po půl hodině jsem už neměl dost sil. Absolutní bída, bohužel. Možná tomu dám jindy druhou šanci, ale na první pokus totální propadák. ()

kalap

Výborný ťažký film,ktorý by mali pánove hodnotiť až po druhom zhliadnutí.V tom filme je vidieť,že Guy Ritchie začal študovať kabalu a má z toho všetkého aj trocha zmätok. ()

kinderman

G.Ritchie se pokusil po umělecky devastujícím soužití s Madonnou o návrat ke kořenům, ale namísto důmyslného a zábavného scénáristického konstruktu předestírá divákovi jakýsi blábol (co má znamenat ta závěrečná přednáška?!) s příšerně namaskovaným J.Stathamem a dvěma povedenými přestřelkovými scénami- přičemž ta v restauraci je nikoli objevně, ale působivě nastříhaná na klasickou hudbu. ()

Guy Ritchie chystá comeback

Guy Ritchie chystá comeback

16.05.2007

Pro producenta vykročení neobvyklým směrem, pro režiséra naopak návrat ke klasice. To je RocknRolla, nový film Guye Ritchieho. Režisér kultovních britských gangsterek Sbal prachy a vypadni a Podfu(c… (viac)

Ďalší job pre Kuriéra

Ďalší job pre Kuriéra

10.09.2005

Jason Statham, na ktorého charizme a coolovosti z veľkej časti stojí akčná pecka Kuriér (a ktoré sú zároveň jediným dôvodom, prečo si pozrieť pokračovanie), si v akčnom thrilleri CRANK zahrá… (viac)