V armádě z ní vycvičili chladnokrevnou vražedkyni. Přichází ale čas opustit úkryt a před pomstychtivými zločinci ochránit dcerku, se kterou se nikdy nesetkala. (Netflix)

JDW

Zajímavý námět ze kterého se dalo vytěžit více. Trošku překombinované a nedotažené, a JL jsem to prostě celou dobu nevěřil. Některé scény až komické, například JL na motorce když nabírá za jízdy dceru. zklamání. ()

horskejvlk

Stárnoucí Lopéz si hraje na zabijáckou mašinu, kdyby spíš kurtizánu tak bych jí to věřil ale maniakálního zabijáckého příslušníka-veterána speciálních sil Delta nebo Navy či co to teda ne. Kdyby ji hrála jiná herečka tak by byl výsledek rozhodně lepší, jinak scénář je OK. ()

karambwa

Film který mě nalákal Jlo a určitě nejsem jediná. Na svůj samozřejmě skvělé vypadá, a fyzičku kterou má bych chtěla mít i já ve svých 33 letech 😅 Ale film bohužel musím hodnotit tak nízko z důvodu nudy. Pokud u filmu mám neustále myšlenky na něco jiného, čumím do telefonu protože chci nějak bavit, je to špatně. Film jsem dala hodně a přestávkami. Zbytečně ztracený čas. ()

MarekTulen

Tak tohle je přesný opak Vyproštění, tam byli akční scény na jeden záběr, tady se při první akční scéně změní každou sekundu. Proč jsem to vůbec srovnával s Vyproštěním? Je to kvůli tomu že mi prostředí přišlo dost podobné a v podstatě oba dva někoho zachraňovali. Musím říct že příběh zajímavý a to samé i zpracování. Není to topovka, ale dá se to, doporučuji. ()

Maxathor

Nejsem ani máma, ani střelec, ale táta od dvou dcer, elektrikář, ale vím, že rodina je víc než život. Film má příběh, spád a mě se líbí... ()

podlet

Hmm, kvalita těhle béčkovejch akčňáků jde postupně dolu. Ani si nepamatuju, kdy sem naposled viděl nějakej akčňák, co si nehrál na halyvůd a byl ryzí. No, život jde dál. ()

jara12

Akční Thriller s Jennifer Lopez, která jakožto, chladnokrevná vražedkyně, se snaží ochránit svoji dceru. Zní to jednoduše, jednoduché to také je. Film sází na herecké výkony hlavní ženské postavy, která jak už jsme si mohli povšimnou, bohužel neumí hrát. Jediné co lze navrhnout jako plus je krásná zimní krajina a netflixovský budget. Tudíž film nevypadá vůbec špatně, jenže vše ostatní je tragické. Nesympatické postavy, děj který je o ničem a kdyby nebylo uspokojujícího konce, šel bych se známkou ještě více dolů. ()

Mylan_ek

Celý děj je rozdělen na 3 části 1. Začátek oťukávání hlavního děje 2. souboj s 1. ze 2 zlořádů v Havaně v Kubě 3. souboj se 2 zlořádem na Aljašce. Ubírám jednu hvězdu za občasné chyby v bojovývh scénách a tomu konci.... Kde se zázrakem strefila celkem klišé... Jinak film se mi líbí díky sentimentálním scénám a prostě co si budem je to dobře propracovaný film. ()

jomanka

Jennifer Lopez ve velmi silné kombinaci. Perfektně vycvičená zabíjecí mašina s neuvěřitelně silným mateřským pudem. Pro mě jako mámu a fanouška JLO velmi povedený snímek, místy velmi emočně silný. Dramatické tempo, dokáže se dotknout nejcitlivějších míst, nechybí klasická akční scéna. Navázání kontaktu s dcerou a následné počínání velmi silné, i hluboké, když se na to člověk podívá z pohledu rodiče - taky se snaží dítě naučit vše, aby přežilo. Mně se film líbil moc, závěr naprosto splnil má přání i očekávání. ()

Aceboris

Už len z prče som si pustil tento " skvost " na Netflixe. Lopézka a akcia, možno ešte Anakonda kde to ťahala sa to ako tak dalo pozerať aj keď to bola totálna blbosť. Tu hneď z ostra, ako jediná , vlastne okrem jedného černoška, prežije útok svojho bývalého partnera.  Sedem agentov FBI zahučí , pričom sa chovajú ako zelenáči na výcviku. Jedine ona dokáže ako McGyver zbúchať bombu priamo v kúpeľni z toho čo tam mala. Jej milý sa ukáže príde k stretu on ju pichne do tehotného brucha, vzápätí ho podomácky vyrobená bomba pohltí plameňom. Prestrih, JLO sa prebudí, je opäť pod ochranov FBI. Prvé čo ju zaujíma je jej dieťa, obaja prežili, žiaľ udalosti ktoré sa stali a následne  môžu stať ju donútili dať dieťa na adopciu. Takže FBI podpíše papiere a šup ho na Aliašku kde sa zašije na ďalších 12 rokov. JLO po 12 ročnom strihu vyzerá presne tak ako predtým, dokonca má ten istý účes, ktorý je dokonalý. Náznak starnutia žiadny, možno na Aliaške inak plynie čas. Jej lovenie vĺčikov a pohodový život preruší list od Agenta FBI, ktorému zachránila život, sekundovým lepidlom. Ten jej sľúbil, že pokiaľ bude hroziť nebezpečie jej dcére tak ju kontaktuje. Lebo iba ona jediná , dokáže ochrániť svoju dcéru, FBI nie. Takže JLO ako matka storočia nastupuje s dokonalým účesom a make-upom do akcie. ---- Tak toto je silná káva, buď sa budete na tom smiať,  alebo to hneď vypnete. Ja som zvolil tretiu možnosť, chcel som vidieť ako JLO zachráni svoju dcéru z pazúrov kakaného vodcu kartelu. Jennifer by mala vážne zhodnotiť natáčanie takýchto filmov, lebo je neskutočne trápna. Snaží  sa byť ako Lara Croft, no nefunguje to. Po filme Dost tu je opäť jeden z jej nepodarkov a pokiaľ by sa nenatočil, nikto by nesmútil. Za mňa 2/10 za tie vlasy. ()

pistabaci odpad!

Panebože to čo toto akože do piče bolo. Ja debil sa teším na slušné akčné B-čko a na Fiennesa s Bernalom a piču juchu dostanem. Akčné scény sú krvavé a krátke a nemajú dokopy ani 15 minút, Fiennes je tam asi na 10 minút dokopy a Bernal prosím pekne má 4, áno 4 scény, pritom v jednej je na fotke a v dvoch ani nie minútu. Shitflix si ide bomby ale očividne opačným smerom. ()

Contti

Ať si říká každý co chce, ale JLO umí hrát. Téma tohoto filmu se může zdát věčná odrhovačka, přesto má děj a napětí. Drsné záběry soubojů dávají filmu potřebnou dynamiku. Film bavil. ()