Príťažlivá servírka Slim (Jennifer Lopez) pracuje v losangeleskom bistre Red Car, kde sa zoznámi so sympatickým bohatým podnikateľom Mitchom Hillerom (Bill Campbell), za ktorého sa po čase vydá. Zdá sa, že Slim má pred sebou šťastnú budúcnosť - Mitch jej plní každé prianie, a keď sa im narodí zdravá dcérka Gracie (Tessa Allen), pôsobí všetko dokonale. To všetko sa však o štyri roky zrúti, keď Slim náhodou zistí, že Mitch má milenku... Muž sa jej najskôr ospravedlní, ale keď sa neupokojí, bez varovania ju udrie a zrazí na zem! Vzápätí jej vezme kľúče a doklady a odíde ku svojej milenke s tým, že on zarába peniaze a on bude určovať pravidlá ich súžitia. Slim navštívi jeho matku, ktorá síce vie, čo sa stalo, ale Slim sa od nej nedočká viac ako poľutovania. Jej najlepšia priateľka jej poradí, aby sa obrátila na políciu, ale ona odmietne. Po ďalších Mitchových vyhrážkach sa na polícii informuje o prípadnom postupe a čoskoro pochopí, že ani tu pomoc nenájde. Z obáv o dcéru sa Slim pokúsi z manželstva utiecť, ale Mitch ju začne okamžite prenasledovať. Žena si zmení meno, zovňajšok i identitu a ukrýva sa. Nikto jej nemôže pomôcť, ani priatelia, ani polícia. No Slim už má ukrývania sa a strachu dosť... (TV Markíza)

Jazzzz

Poměrně nizká hodnocení mne nastěstí neodradilo od shlédnutí tohoto filmu. Je pravda, že moje očekávání se zdaleka nenaplnila. Ale i přesto jsem se u filmu nenudil. Začátek mne velmi potěšil rychlým spádem. Dokence možná až moc rychlým. Po poměrně rychlé gradaci totiž následuje poměrně dlouhá nudná pasáž ve které za zmínku stojí pouze opravdu zarážející nelogické chování číšnice Slim. Po této nudné pasáži se film změní v něco co jsem vůbec nečekal. Bližším popisem by se muj komentář mohl stát off topicem, tudíž se nebudu více rozepisovat. Ale co musím dodat je, že ke konci filmu jsem se hodně pobavil a nečekaně si připomenul moje oblíbené filmy o Rockym... ()

campix

Totální béčková záležitost. Na film Dost nemůžete mít ani nějaké vyšší nároky než zabití času v nočních hodinách, když prostě není do čeho píchnout. Herci nejsou nijak dokonalý, story není také nijak promyšlená a několik věcí, které dělá hlavní hrdinka v podání Jennifer Lopez, jsou úplně na hlavu. Prostě žádný úžasný filmový zážitek. Čistá rutina, která je po většinu času napínavá pouze minimálně. ()

Astaroth12

Hneď začnem od toho začiatku, keď sa stretli. Slim v podniku balil chlap, k tomu sa pripojí druhí s tím že ten chalan sa stavil, že ju dostane do postele. Ale vobec jej nenapadlo že to mohol byt on čo sa stavil a že pred nou zahrali len pekné divadielko, čo funguje na naivky. A jasné že to zabralo aj na Slim a toho paka si vzala. A potom sa začala čudovať, že jej milý manžel je neverný a ešte aj násilník , ktorý ju začne týrať. No a raz povie dosť. Dosť silný príbeh o domácom násilí páchané na žene, kde aj tak najviac trpí dieťa v tomto prípade jej dcéra. Len tento príbeh je dosť slabý, vobec som mu neveril, že to môže byt skutočnosť a tých náhod čo tam bolo, tak som mal dosť. Z tohto filmu sa dalo vytrieskať viac, ale kde máte veľmi prehľadný a predvídateľný príbeh skoro bez napatia, tak to troška zamrzí. Lebo vobec mi nebolo ľúto Slim a ja si myslím že by malo, keď je to o domácom násilí. A finále nabité klišovosťou a totálne bez nápadu. J.Lo je priemerná herečka aj tu to dokázala. Ale hlavný zaporák B.Cambell ako šialený manžel bol dosť presvedčivý. Za priemerný film, priemerne hodnotenie. ()

tron

Ono je super, že sa o témach ako domáce násilie hovorí, problém vidím v tom, že Jennifer Lopez sa na to rozhodla pozrieť optikou trileru, nie realistickej drámy. No a tým pádom na hladinu vyplávali problémy s mizerne napísaným scenárom plným klišé, kde všetci muži sú zlí a skorumpovaní a držia pri sebe ako sekta. To teda fakt nepovažujem za šťastný nápad. Miestami som sa až chytal za hlavu (scéna s falošnými agentmi FBI). Oproti tomuto schematickosťou a tuctami klišé rozčuľujúcemu podpriemeru je i priemerný film NOCI S NEPRITEĽOM s Juliou Robertsovou veľdielo. Režisér Apted (skvelé vvci GORILY V HMLE a JEDEN SVET NESTAČÍ) sklamal na temer plnej čiare. Dokonca aj herci, ktorí bývajú štandardne dobrí, ako Noah Wyle z Pohotovosti alebo Juliette Lewis, sú tu strašní (len Fred Ward zo série CHVENIE fajn). Hnusne naivné náhody nekomentujem (trajekt).  Diváci snímku odmietli, pri rozpočte 38 miliónov sa z nej stal ukážkový prepadák (celosvetová tržba nedosiahla ani len na 12). ()

blahblah12

Nechápu,proč neodešla hned,když se dozvěděla,že jí podvádí...To vážně musela čekat,až to zajde tak daleko a bude muset utíkat? Samozřejmě..o čem by potom byl celý film? Jinak se mi zdálo,že uměla boxovat celkem dobře,což pochybuju,že by se za měsíc naučila...A že by přemohla chlapa? to se mi zdá taky divný..Jinak mě to celkem bavilo.. ()

• Neskôr po natáčaní Jennifer Lopez priznala, že natáčanie filmu považovala za veľmi traumatické a čiastočne mu pripisovala svoje nervové zrútenie. (Arsenal83)
  • Jennifer Lopez se nechala zastupovat kaskadérkou jen v 5 % nebezpečných scén. (HappySmile)
  • Bojová technika, kterou se učí Slim, je izraelská technika sebeobrany Krav Maga (kontaktní boj). (HappySmile)