V armádě z ní vycvičili chladnokrevnou vražedkyni. Přichází ale čas opustit úkryt a před pomstychtivými zločinci ochránit dcerku, se kterou se nikdy nesetkala. (Netflix)

Tominni

Přestože spojení elitní zabiják a Jennifer Lopez nejde moc dohromady, tak je to nakonec JLo, kdo alespoň trochu drží film nad vodou. Přitom samotný základ akčního filmu špatný není, ale řada chybek a logických zvláštností film nakonec sráží na nižší úroveň. Zhlédnutí jsem nelitoval, nicméně podruhé už se nepodívám. ()

PlysovyMacko

Hlavná hrdinka s profesionálnym vojenským výcvikom musí ochrániť svoju biologickú dcéru, ktorú dala hneď po pôrode na adopciu. Dej je síce priamočiary aj akčné scény sú fajn (naháňačka na Kube), ale mne sa najviac páčil vzťah matky a dcéry konkrétne ich život v horách, kde matka učila dcéru strieľať a loviť. Jennifer som drsňačku verila a myslím, že ide o jednu z jej najlepších rolí. ()

a0001 odpad!

Toto by sa už snáď ani točiť nemalo.. Klišoidný usa HERO, pózerský, naivný "šit". Lopez vyzerá stále dobre, no a? Žiadne iné pozitívum tento Happy Meal nemá. ()

mata77

Dovolím si napísať recenziu k filmu, ktorého druhú polovicu som nekompromisne preklikala? Ale áno, nech sa páči. Dalo by sa povedať, že tento počin by mohol byť (snažím sa si to predstaviť) oddychovou béčkovinou, pri sledovaní ktorej nepotrebujete vôbec premýšľať. Lenže, a to si nerobím srandu, scenár sa s divákom nemazná a servíruje totálne "hovädiny", ktoré predvádza hlavne Lopézová s tak nesmierne vážnou tvárou, až to bolo komické. Všetky záporné postavy vedľa nej sú nevýrazné a herecké výkony hercov sú teatrálne prehrávané. Príbeh je obohraný a neprichádza s ničím originálnym. Jedna hviezda za kameru, ktorá v niektorých akčných scénach pôsobila slušne dynamicky, lenže aj tej to nakoniec kazil skratkovitý strih, pretože dablérka musela byť v určitých momentoch nahradená JLo. ()

JenYu

Pro Jennifer mám slabost, takže kvůli ní jsem vydržela první nezáživnou polovinu. Druhá část už se vydařila lépe a pasáž sbližování s dcerou byla vůbec nejlepší. Kdyby většina filmu analyzovala soužití matky a dcery, hodnotila bych výše. Takhle se jedná o hodně průměrný průměr. ()

tomas.vorel1 odpad!

Scény typu, že nabourají ve velké rychlosti do auta z boku, kde nikdo není připoutaný, ale po pár vteřinách se oklepou jakože nic. V tom přijede JLO za 5 minut i když se loučila, že se snima neuvidí a všechny zabije jak nic. Nebo když potají zabijí v budově nepřátele a oni i potom, co vidí mrtvoly, tak nevyhlásí poplach ale nechají se v klidu zabíjet dál. Takhle hloupé AI by bylo urážející i ve videohře, natož když má jít o reálné lidi. Pak JLO odzbrojí sedící týpek s AK na židli, protože i když předtím vševědoucně zabíjela všechny, tak sedícího týpka na židli nečekala 🙈 Je tam tolik nelogických věcí a hloupostí, že to až bolí mojí hlavu.. ()

Kennedy_R

Těžké hodnocení, váhal jsem jestli dvě nebo tři hvězdy. Problém je, že jsem film viděl na dvakrát a ještě mi z něho skoro nic nezůstalo v paměti, nejsou zde příliš přesvědčivé scény které by si divák zapamatoval. Ačkoliv akční tempo to má, tak herecké výkony celkem slabé. Jennifer byla daleko přesvědčivější např. v Cele (2000). ()

xxmurphyxx

Nie je to až taký prúser, ako som čakal, len prach sprostý priemer s x krát videnou zápletkou. Obrazová forma vcelku ušla, dokonca aj J Lo tu niečo uhrala, len čo z toho, keď človek vie ako to celé skončí. K tomu Bernal totálne, ale že totálne nevyužitý, tie dve minúty si tam mohol kľudne strihnúť kdejaký no name týpek a nič by sa nestalo. No a logika v chovaní postáv, taká klasika, zbytočné sa už nad tým vôbec zamýšľať. Na zabitie nudného večera ok, ale garantujem, že na druhý deň človek nebude vedieť ani o čom to bolo. ()

johnsnow

Ty koňo toto teda bolo fakt masakrálne, akurát tým nepríjemným spôsobom. Ono príbeh je fajn, ale ehm všetko škrípe, doslova lokácie Aljašky a Kuby sú nevyužité, Lopez je hrozná, Fiennes tam je asi na 10 minút a Bernal je v 4 scénach z toho v jednej je na fotografii a v dvoch asi 1 minútu, čiže asi dobre pomastili tak zobral šak čo.  Jediným plusom je cca polhodinová pasáž na Aljaške ktorá je dramaticky správne uchopená a funguje oproti ostatným častiam a čo sa týka akcie, tak je krvavá a slušná ale je jej ako šafránu a každá má max do 5 minút.  A to jak odflákly koncové riešenie, tak akože bléééé. No nič teraz skúsim poľský počin podobného razenia a uvidíme. ()

Dawe2

Docela hezká a naivní pohádka :-). Na Jennifer Lopez se dobře kouká.  Hádal bych jí o pár desítek let méně, vypadá skvěle. ()

PanJelen

Jeden z filmů, který ve vás může vyvolat až úzkostné stavy. To z toho neustálého sledování hodinek, kolik ještě zbývá do konce. S hlavní hrdinkou necítím žádné sympatie a její komunikace s dcerou, připomíná starání se o právě narozené štěně. Ale jak se dozvídáme, nelze jí posuzovat podle toho co říká, ale co dělá. Je naprosto bezchybná v zabíjení, nejlepší z ročníku a nepřátele doslova vyzmizíkuje tak, jako by hrála Counter-Strike. Záporáci jsou taky nezajímavá jelita, tak to nemá zas tak těžké. Samotná akce připomíná parodii na nevydařená akční béčka a Jennifer Lopez selhává jako akční hrdinka a bylo by lepší zůstat u romantických komedií, kde její herectví tolik nebolí. Nestojí za vidění a ušetřený čas se vám vyplatí. ()

quido_zidle

Hodnotím film co jsem ani nedokoukal do konce. (skončil jsem u z nebe spadnoucí JLo parkující smykem svůj motocykl a tasící svou zbraň - co je moc to je kurva moc...!) Začátek ještě O.K., každou další minutou se to ale dramaticky zhoršuje, až už jenom kroutíte hlavou a říkáte si "proč?" Proč do prdele natáčí takovej neskutečnej balast. Jenom aby se nakrmili novinky na Netflixu? To jako stačí? To je fakt ale neskutečný hovno urážející diváka co má IQ vyšší jak 15. Fuj... Jedna hvězda pro JLo z nostalgie, jinak odpad na druhou! ()

Rian_witcher

I v 50 letech je pořád hezká a umí i hrát. A že zvládá i slušnou akci je nesporné. Ale divný scénář a nedotažené postavy odváží film do zapomnění. ()

Heywood

Zaujal mě soundtrack (Massive Attak..inu) , ale dívenka mi byla děsivě nesympatická. Opačně musím ocenit, jak tvůrci předvedli, jak tupé a blbé dnešní děti jsou díky televizi a filmům. Nepapají Bambni, nepapají Bunny ap... a myslí si, že to do obchodních domů padá kdesi z nebe. A myslí si, že zvěř jsou mazlíčci. Tahle kritika si vysloužila hvězdu navíc. Jinak JL se snaží vrátit ke svým lepším začátkům po škvárech poslední doby plných pozérství a sebepochvalování. (Vem si mě ap.) Děj je možná až příliš jednoduchý a přitažený za vlasy, protože žádná superhrdinka nezlikviduje četu vycvičených vojáků. Přidat pár pomáhajících postav by si scénárista  měl rozmyslet předem. Sněhové skútry byly až moc na efekt, vyvážila to naštěstí krásná zasněžená příroda. Hodnotově film spadá do nižší kategorie, ale to, že místo nějakých LGBT1, kteří se zaobírají jen svými problémy a požadavky a nekonečnými doslova sračkami, tak tady byl vztah matky a dcery postaven tam, kde má být. V normálu a ve správnosti. A za to si těch 60% zaslouží. ()

luciasce

Tohle asi bude první film s JLo, kterej je koukatelnej. Trend badass woman stále cinknutej tím, že správná ženská musí mít aspoň jednoho haranta a její mateřskej instinkt je přímo zabijáckej. Nicméně když odhlédnu od subtle pomatené kultury, je to celkem napínavý i přes fakt, že víte, co vás čeká. Ta příroda je naprosto nádherná a soundtrack se fakt povedl. JLo se tu snaží působit dost drsnácky a občas zahlídnete i nějakej ten biceps, který je fakt potřeba na pořadnou střevní kuchačku protivníka. A jako správná máma vás naučí, že svět je krutej a nelítostivej a nic z toho, co máme, není bez krvavé oběti. ()

Saxos

Zase další slátanina. Když si prcka nenecháš, dáš ho k adopci a ty budeš mrznout v prdelákově, tak vás padouch nenajde. Závěr: nedoporučuji. ()