No, počkaj!

• Československo Jen počkej, zajíci! (viac)

Hlavnými postavami tohto najpopulárnejšieho ruského animovaného filmu sú vlk a zajac. Vlk sa neustále snaží chytiť zajaca, aby ho mohol zjesť. To sa mu však nedarí. Vďaka nevydareným pokusom uloviť zajaca tak obaja zažívajú množstvo vtipných momentov. (TV JOJ)

marlon

Povinná podívaná, ktorú musím denno-denne absolvovať s mojou malou! A zaujímavé, že ma to ani po toľkých rokoch neomrzelo a nemám problém si dať repete! Nikdy nesklame, naopak zakaždým pobaví a dokonca poučí! Vplyv ideológie, patrný len v najhrubších rysoch, našťastie rozprávke nijako neublížil. Zlý hippiesácky vlk je a aj zostane pozadu za vzorným zajačím pionierom. Ale ani on nie je až tak nesympatický, napriek tomu, že "ho imperialistický kapitalizmus nenaučil nič iné len ohrozovať iných, flákať sa a večne huliť"! S odstupom času som naviac prišiel na to, že vnímanie hrdinov samotnej rozprávky definuje aj samotnú hranicu medzi detstvom a dospelosťou: "Dětství je, dokud přejete tomu roztomilému zajíčkovi, aby unikl zlému vlkovi - No a dospělost je, když si přejete, aby vlk konečně sejmul toho malýho šmejda" :-) ()

sornilka

Krásná vzpomínka na kino, kam jsme chodili se školou za 1Kčs na dětské pásmo |:o) ...bezvadná animace na tu dobu :o) a dobré nápady, třeba prasnice s osmi podprsenkami, hroch na stadionu atp. bravo :o) ()

johhny007

Mám to rád když sem byl malý aji ted , že je to jen pro malé déti ? BULSHIT ! Prostě to miluju a když to ted jezdí na Snídani s novu :))))))) RUSKÉ VELEDÍLO :) ------------100%---------- ()

3mates33

Toto si pamätám ako to dávali ráno pred tým než som išiel do školy na Snídane s nohou, či ako sa to volalo,,, Stále lepšie a zábavnejšie ako niektoré rozprávky dnešnej doby, a omnoho lepšie ako Disney programy, ktoré programujú deti...no veď pozrite sa na deti ako dopadli , ()

DadysGirl

Vite, ze je verze, kde vymazali vlkovu typickou cigaretu?! :-O Ani mi to neprijde dramaticky ruske... Pro me detska klasika, zakoupena i na DVD pro sentimentalni vecery a rana... :-) ()

tartan

Nemôžem nedať maximálne hodnotenie tejto sovietskej seriálovej rozprávkovej superklasike, na ktorej som vyrastal a ktorú som vtedy nehorázne žral. A čo je na tom najlepšie? Keď som ju po dlhom čase znovu videl (púšťam ju mojej malej dcére), na nešikovnom vlkovi a prešibanom zajacovi som sa bavil rovnako kráľovsky ako vtedy, keď som bol malé dieťa aj ja. ()

HarlanWade

Jen počkej zající aneb škola vzniku povedených napodobenin. I když inspirace Tomam a Jerrym je tu evidentní, má to nejen vlastní postavičky, ale i vlastní kouzlo, styl, šmrnc a zábavu. ()