Útěk z pole

• Česko Herní pole (viac)

Strhujúci psychologický triler o túžbe žiť za každú cenu. Šesť cudzincov sa prebudí zmätených a uväznených v nekonečnom kukuričnom poli. Čoskoro zistia, že im je niečo záhadné v pätách. Vyzbrojení len zdanlivo náhodnými predmetmi – od kompasu po revolver – musia spojiť svoje sily, aby sa z poľa dostali skôr, než zomrú. (Bontonfilm SK)

iXtr3m3

Slabulinký triler bez konca, neodporúčam sledovať, ja som to urobil čisto zo zvedavosti, pretože na pojmy ako Cube či Saw stále počujem a čakal som fajn kombináciu, čo sa však nestalo. ()

Janega

A pointa je? Nemám rád filmy bez pointy a potitulková scéna len umocňuje, že ten film nemá hlavu-pätu. Postavy sú karikatúrne archetypy, takže polovica z nich vás serie a tých ostatných máte v paži. Chcelo sa to hrať na mysteriózny horor únikovej hry, no podľa hodnotenia väčšiny je to na výsmech. Keby to bolo aspoň vtipné. ()

mosnak

Několik lidí uprostřed kukuřice. Nikdo nic neví a všichni jsou strašně hustí. Možná kdyby to mělo zajímavější konec, tak by moje hodnocení vypadalo líp. Takhle jen 39% ()

bozka10

O level stupídnejšia variácia Kocky,Labirintu atď.Atraktívne prostredie kukuričného poľa zostalo nevyužité a rozpočet bol dve koruny čo je aj vidieť.Je aj potitulková scéna, ktorá je úplne zbytočná.Slabšie 2. ()

dannyyy

Za mě docela dobrý. Obrovský labyrint z kukuřičného pole, podivné monstrum, které nahání 6 zmatených civilistů, ještě podivnější strašáci v poli, puzzle k přežití a neskutečně otravná černoška, u které si budete přát, aby pošla co nejrychleji. Konec ale opět zabil, jak to tak bývá u tohoto typu filmů a budete si muset počkat na pokračování, aby jste se něco dozvěděli, i když žádné pokračování určitě nebude :) Pokud dokoukáte až do konce filmu, tak u titulků nevypínat a počkejte si ještě na jednu scénu, kde se vám určitě uleví, jako mně a proto nakonec 3* 😀 ()

Hapretor

další pokus o celkem "neviděný" horror ? ... na zabití času ok ... pro mě podprůměr ... tohle nemůže nikoho vyloženě překvapit ... ()

BOURQUE

V danej forme tuctová záležitosť v sub-žánru survive horor (/thriller), ktorý sa snaží kombinovať prvky základných snímok na tejto poli. Z hereckej, dejovej a scenáristickej stránky maximálne predpovedateľná vec. Osobné hodnotenie: 63% (**) ()

sadlokan

Naládovat všechny zúčastněné popcornem,strčit do maximikrovlnky a doktorce vrazit do…no dobrá,do ruky k MMW dálkové ovládání.Pochopitelně maskované jako kompas na děrný štítky.Když dobře nakopneš kukuřičnýho hejkala, letí 9 stop do vejšky! ()

Daiker

Kdo má rád únikové hry jako já bude spokojen...... Jde poznat levná covid produkce, ale já se bavil od začátku až do konce..... Prostředí kukuřičného pole je super, postavy zajímavé..... Opět mě hodnocení na ČSFD neodradilo a film jsem si pustil...... Díky překladatelům z Titulky.com můžete vidět film, který na VOD nikde zatím nebude a já se bavil ()

Likan7

Divný guláš, ve kterým plave to nejnudnější a nejméně zajímavé ze Saw i Kostky. Hlavně z Kostky si režisér Moore vzal hodně, bohužel její převedení do...POLE (!) bylo možná zajímavé večer, po pár skleničkách whisky. Tady běhá kdysi hezká tvář z Dlouhý cesty a jedno z mála pozitiv seriálového Luke Cage. Bohužel Theo Rossi je fajn jako záporák ve vedlejší roli, ne jako klaďas v hlavní. ()

xxmurphyxx

Ďalšia stá variácia na filmy typu The Cube, Saw, Escape Room a desiatky ďalších, kde niekto ukradne bandu tragédov a zavrie do nejakého priestoru, alebo prostredia a nechá umierať pri riešení ne/logických hádaniek a pascí, prípadne sa pomelú medzi sebou. Tento raz je to kukuričné pole, mimochodom veľmi podobný film som videl nedávno, kde sa títo zúfalci snažia prežiť. Prvých 18 minút rozjazdu ok, potom to ide všetko do sračiek. Nemá to spád, nemá to napätie, nemá to žiadne pasce ak nerátam dieru v zemi a nejakú posratú bažurinu a ne/logické hádanky sú tak na facku. Celé to je nudné s polo amatérskymi výkonmi hercov, kde len ten jeden, na konci blatom okydaný cvok celkom slušne prehráva, až to posúva do žánru komédie. Navyše na konci, ktorý ani nie je koniec a vysvetľuje holý kokot z tejto tragikomédie, krásne vidieť, že tvorcovia ani nevedeli, čo chcú a ako to celé zmysluplne ukončiť, len ich jedného dňa napadlo, že by to bol fajn nápad zobrať partiu kamarátov do kukurice a niečo tam natočiť. Nie nebol. ()

DonBraso

Ach jo. Námět je vlastně fajn a jen díku tomu popisku to člověk vůbec zapnul.Ze začátku to vypadá dobře, prostředí tomu hraje do karet a nějaký hádanky už pomalu vykouzlí i ten úsměv.No jo ,ale to máme tak 15-20 minut a čím víc to běží, tím je to stále horší. Film se rovnou vrhá jeho způsobem do akce. Na postavy není prostě čas. Tak jen vím,ze jeden je voják nejspíš a je tam příšerná černoška na třicet killů za sekundu. Hádanky jsou bohužel jak v nějaký hře Call of Duty,zajdi tam,sepni tam něco a bacha rébus typu otoč spínačem. Tím se zabilo vše.Krome lucerničky s ohybem světla je to fakt vše. To, že v poli se každý vyzná a má v sobě nejspíš mapu okolí je těžký úděl těchto filmů, ale zde si pripadate s touhle skvadrou ještě hůř na tom. Když už víte prej kudy, což se nedá poznat,tak nastanou předměty a pak konec. Má to i nějakýho zaporáka, spíš takovej obejda, který je v segmentu taky voják nejspíš.To pak udělalo aspoň mně,jedno překvapení, který pochopí divák, když si nevypne film,ale koukne na podtitulkovou scénu, kterou jsem se dočetl až tady. Jasně, i tak víte koule s mákem proč to někdo natočil a co tam někdo dělal a proč vůbec.No name film jen proto aby se natočil,ale scénářem někdo hodně pohrdal.Ty cgi efekt by si klidně někdo mohl odpustit a závěrečný hrdinský střih taky.Kupodivu přes to všechno se na to dá koukat a něco přes hodinu mu v tom dělá obrovskou službu, protože bejt to delší o dalších 20 minut se stejným koncem,tak to radši pretočíte na ten konec.Nekdo viděl nápad u podobně založených filmů, jen to jaksi nedomyslel.Ono by to atmosféru mělo,ale to měla Kostka a další filmy o tom najít a vyřešit cestu taky.Tenhle kromě pole nepřišel vůbec s něčím co stojí ve výsledku nad ním ztrácet čas.Za ten ultra konec aspoň 40%. ()

GOGAN

Schéma ve stylu Kostky. První půlka filmu je dobrá a máte chuť ojevovat s účastníky "zájezdu" co se děje a co  se stalo, ale pak nastane zlom a cítíte ze autorům došli nápady chtějí rychle bez námahy a zapojení šedé kůry mozkové ukončit "hru". A tak jí ukončí :-) ()

LadyLokiLili

Film možná tak jednou vidět, když se hodně nudíte. Napínavá atmosféra nulová, předvídatelný děj a herecké výkony nestojí za zmínku.  Dodívala jsem do konce jen abych se ujistila, že žádný překvapivý zvrat se opravdu nechystal… ()