Armádní kapitánka musí využít svůj dlouholetý taktický výcvik a vojenské zkušenosti, když vzdálenou stanici pro zachycování raket, které velí, ohrožuje souběžný koordinovaný útok. (LUKICKK)

jprmusic odpad!

už mě ta nucená džendrová vyváženost pěkně sere. Ať se teda rovnou všechno točí dvakrát. Uděláš Wicka s Reevesem no a rovnou natočíš Madame Wick třeba s Jessicou Chastain. A bude to. V každým takovýmhle filmu logicky začneš nenávidět všechny kladný postavy a fandit padouchům, který jsou tam jediný bílý američani. Není to náhodou rasová diskriminace .... ? ()

liquuid

Neni to tak spatne. Je to zcela prumerny beckovy film s ceckovymi prvky, beckovymi herci, deckovou hudbou a s prelevanim vyhod mezi dobrem a zlem, coz ja velice cenim. ()

AndrewNewman

Akčný film, v ktorom je najzaujímavejšou postavou malé cameo Chris Hemswortha ako predavača v elektre. Interceptor je klasický tupý a nesmierne americký akčňák, kde logika dostáva poriadne do držky a pri ktorom vás neprekvapí ani jediný moment. Dve hviezdy dávam za pár dobrých nápadov (purpena, obesenie ostnatým drôtom) a taktiež za Thorovú žienku, ktorá sa snaží výjsť z tieňa svojho slávnejšieho manžela. ()

Skrivan

Je to napínavý doslova do poslední vteřiny a hlavní hrdinka je drsná jak šmirgl papír. Zbraním tady dokonce i docházejí náboje, což je jev vskutku neobvyklý! Motivace a postup záporáků jsou každopádně... nesmyslné je asi nejlepší výraz. Hrozně mě taky štvaly ty americký kecy a neustálý prostřihy na Chrise Hemswortha, který neměly jinej smysl, než ukázat Chrise Hemswortha. ()

johnsnow

Ehm chcel som napísať pár slov k tomuto ale verbal to vystihol dokonale. Akurát ja budem o jednu hviezdu zhovievavejší, predsa len sú aj väčšie chujoviny ako toto. ()

blazma

Strašný Béčko, jakože fakt nevím co k tomu říct. Nebylo tady nic co by člověka uchvátilo a spíš máte tendenci to po půl hodině vypnout. Pokud se odhodláte to dokoukat celé, tak klobouk dolů. ()

a0001 odpad!

Dokonalá sračka z každého pohľadu, ale, že úplne z každého. Dementné scény, dialógy, príbeh. Väčsí hnoj som dlho nevidel, aj keď z USA chodí pravidelne, tak toto je korunovaný exkrement. ()

p.a.douch

Tak už jsem to psal. Netflix dokáže zprostředkovat dobrou zábavu. Bohužel, jím produkované filmy jsou většinou hrůza. Dobrá, koukat se na tento film v 80-tých letech jako nadšený puberťák, byl bych patrně uchvácen. ALE V ROCE 2022? CO TO JE? Tento film nesahá Přepadení v Pacifiku ani po podrážku. Je mi doopravdy líto Elsy Pataky, která se doopravdy snažila, a proto tomuto filmu hvězdu dám. Bez ní by to byl jen odpad. ()

Heywood

Běžné vojenské krimi s podtextem "me too", a kritikou přiblblé politiky a rozdávání funkcí za peníze. K tomu, jak snadné je Rusům cokoliv ukrást a jak těžké je to napravit. Elsa byla přesvědčivá a Bracey také, což dalo filmu přeci jen špetku důvěryhodnosti. Proč tu někdo dal odpad nechápu: Varování, že miliardáři se zcvoknou z peněz a moci je dobré poselství divákům. I blb z penězi se musí kontrolovat a to v dnešním světě dost chybí. Zapoměli odpaďáci na Bin Ládina? 65% (A ta ruská ponorka na knoci říkala co? :Kdo si akci objednal a za teroristy se skryl? To by na Putina dnes i sedlo) ()

Tomko87 odpad!

Film zaseknutý v 90 rokoch, v tých najhorsích céčkových produkciach. Celé je to dohnané do takej absurdnosti, že som neveril vlastným očiam. ()

Rian_witcher

Na Elsu Pataky se pořád dá i v 45 letech koukat. Ale scénář je tisíckrát recyklovaná nuda a postavy se chovají absolutně nelogicky. A ačkoli je pár bojů tělo na tělo koukatelných, není to Přepadení v Pacifiku se Seagalem, aby člověk věřil, že jedna holka zvládne to co se nám ve filmu snaží scénáristé namluvit. ()

Esinti

Má pocit že v Houlywůdu mají soft, kterej dokáže vykrást všechny předchozí kasovní trháky, náhodně je nakombinovat dohromady, přeoperovat hlavního hrdinu na ženu (která nakope jednou rukou prdel chlapovi s elitním výcvikem), přimíchat etnickou menšinu a vyblejt scénář. Absolutně nechápu, proč je background story hlavní hrdinky křivda způsobená šmátnutím na zadek ze strany nadřízeného a následná šikana ze strany zlopinďourů. To je tam snad jen pro metoo ne? Bruce Wayne příjde o rodiče, Tonyho Starka zavřou do jeskyně, mučí ho a nutí vyrábět atomovky nebo co a téhleté před lety sáhl někdo na prdku...slabota. Co k tomu říci závěrem. Efekty se dají, kamera asi jakž takž taky. Herecké výkony jsou nic moc a nezáchranilo to ani zoufalé Thorovo cameo. Scénář je absolutní random kekel a režije jak by smet. Od odpadu to dělí jen hromada peněz nalitá do kulis masek atd... ()

bonovox

Toto bolo asi ťažké vymyslieť...čísté C-éčko, kde superhrdinka s traumou z minulosti zachraňuje svet...Bolo to ťažké aj dopozerať...Netflix už skutočne točí riadne blbosti ()

esmoke

Zabezpečená řídící místnost do které dveře prořezáváte hodinu má střešní okno kudy se dá chodit na výlety??? WTF. (CZ dabing) Rozpočet: $80 miliónů, Tržby: - (Netflix). ()

Grimaldi odpad!

Nečekal jsem že Netflix může kvalitou klesnout až do takovýchto hlubin, nicméně stalo se. A já se toho dobrovolně účastnil a trpěl. Pořád jsem si říkal že to přece musí být aspoň o trochu lepší než ty horší filmy z už tak horších filmů Michaela Dudikoffa z druhé půli devadesátých let, jmenovitě třeba Útok na ponorku. Nicméně Interceptor selhává i tváři tvář takto nízko nastavené laťce. A to je část stopáže Útoku na ponorku naplněna výstřižky z jiných filmů. Chtěl bych ocenit aspoň něco, třeba snahu herců, ale Elsa Pataky bohužel není bojovník a Luke Bracey působí jako záporák naprosto trapně. To vše v prostředí jedné místnosti, kterou film téměř neopustí. Nezasloužený divácky úspěch, zasloužené zdejší hodnocení. ()

mokki5

Elsa Pataky mi v hlavní roli akčního snímku přišla super, osobně si myslím že to byl zajímavý nápad, jen škoda že to nebyl dobrý akční film. Všechno ostatní kolem byla splácaná omáčka ničeho, kde mě přišlo, že režisér do finále celý scénář zahodil a rozhodl se to udělat bez veškerého příběhu. Způsob, jakým film vpadl do akce byl děsný. Vlastně jediné, co na tom celém shledávám pozitivním jsou souboje a vedlejší cameo-rolička Chrise Hemswotha. ()