Policejní tým S.W.A.T. vyšetřuje záhadnou VHS kazetu a objeví zlověstný kult, který má předem nahraný materiál, jenž odhaluje děsivé spiknutí. (mikki089)

xxmurphyxx

Sklamanie aj napriek tomu, že som nemal nejaké extra očakávania. Veľmi tu cítiť low budget, čoby až tak nevadilo, keby tie príbehy mali niečo do seba či už poitnou, príbehom alebo atmosférou. Ale okrem druhej poviedky Empty Wake, ktorá tiež chytí za gule až posledných pár minút pred koncom to bola bieda. Hlavne od Tjahjantoa som čakal o dosť viac. Takže to hodnotenie ako tak podržala iba druhá poviedka, ktorá podľa mňa stojí za to aj keď si treba počkať na rozbeh. Ale ten je fakt slušné peklo s hutnou atmosférou, super nápadom s polkou hlavy len škoda, že to netrvalo dlhšie. Ale je celkom záhul, že takáto kratúčká epizóda mala v sebe viac Resident Evil feelingu ako všetky tie sračky s Milou do kopy. ()

B3n

Prvý príbeh, preskúmavanie tunela s bonusom, 55%. Druhý príbeh, pohrebná služba, 50%. Tretí príbeh, laboratórium pošahaného vedca Frankensteina. Fakt si ešte dnes niekto myslí, že po zasiahnutí dávkou z útočnej pušky obeť pár sekúnd tancuje, robí rukami mexické vlny a potom sa pomaly zvezie k zemi? Alebo je to pre nenáročného diváka, ktorý potrebuje vidieť striekať krv v akejkoľvek situácii, inak sa mu film nepáči? Hlavne nech je jej veľa, tak tu je jej veľa. 40% Štvrtý príbeh - skupina vojakov vyvíja ultimátnu zbraň pomocou krvi vampírov, ktorá na slnečnom svetle exploduje, 20%. Posledný, piaty príbeh, chlapíkovi rozbijú hlavu na kašu. Asi si to svojich fanúšikov nájde, ja tejto časti udeľujem hodnotenie odpad. Celkovo mi tento film moc nedáva zmysel, nedrží to pokope, kvalita postupne klesá až do odpadu. Keby bola šiesta poviedka, tak čo by v nej bolo? Už veľa klesnúť sa nedá. ()

Valenta28

Byl jsem velice natěšený, a mé natěšení nebylo tímto dílem příliš ukojeno. Příběhy samotné jsou takové klišé, které už se opakovalo spoustakrát, a série V/H/S tímto dílem ztrácí svou autenticitu. Tento fakt ovšem ihned neznamená, že sem se příjemně nepobavil. U dvou příběhů skutečně ano. Příběh s pohřbem mladíka v rakvi a Ratman byly opravdu slušné kousky. U prvního jsem víceméně čekal již od jeho začátku, jaká podívaná přijde, nicméně efekty a grády to mělo, a byl jsem potěšen. U toho druhého jsem nečekal skoro nic tak, jak to následně vypadalo, a proto Ratmana označuji za mou nejoblíbenější část. Celkově tři hvězdičky. Jednu za efekty a dvě za ty dva příběhy, které mě potěšily. Jinak tímto dílem u mě V/H/S kleslo a stále s nostalgií vzpomínám na den, kdy jsem poprvé v pubertě stáhl první díl, který mi naprosto otevřel a do detailu definoval mou hororovou cestu. ()

Tomko87

Vhsková seria je moja srdcofka. Hadam do smrti budem mať v hlave Sirénu a sektársku školu. Viralu som sa vyhol, keďže hodnotenia a názory sú veľmi, veeeeľmy zleeeeeee. No a máme tu štvrtý diel. Ten rozhodne nesklamal. I keď miestami tam sakra vidno indie scénu. Moja naj je s Frankensteinomna jeho výtvormi . Mega brutálna pusinka. ()

Sopholojong

Neznasam tieto zufale, samoucelne "found-footage" zlataniny. A tu to plati dvojnasobne. Teda okrem jednej vynimky - epizody s lekarskym experimentom a jeho naslednymi kreaciami v podobe tetsuo-looking freakov s prirobenymi kovovymi castami k telu. To by som si s radostou pozrel aj ako samostatny film. Vsetko ostatne - uvodny kanalovy vylet, dom smutku, ci nejaka prepnuta sekta v zavere - smrdi spomenutou samoucelnostou az beda. VHS 94 je absolutne zbytocnou bodkou uz i tak nezaujimavej trilogie. ()

Milo384

Skvělá zábava, nebylo to nějak extra strašidelný, ale všechny povídky mě bavily. Nejlepší byla třetí, opravdu povedená. ()

Holly_Molly

Do neznámýho objektu vpadne SWAT komando o neznámým počtu členů a najdou tam neznámej počet mrtvol a neznámej počet videonahrávek.... Po opravdu dlouhý době Found footage horor co stál za to. :-) Nahrávky, neboli příběhy samotný jsou z většiny super..První 2 jsou víceméně duchařiny (hlavně ta druhá z pohřebního ústavu byla skoro až nepříjemně atmosférická) / u poslední s náboženskou sektou jsem teda vůbec nepochopil co tam dělala protože takřka půl hodiny pozorovat partu vidláckejch lopat jak dělaj píčoviny mi do celkovýho filmu vůbec nezapadal a kromě posledních cca 5 minut postrádal jakoukoliv atmosféru...Ovšem třetí příběh byl absolutní top a akční uragán ze kterýho jsem měl nepokrytou duševní erekci..to se nedá popsat, to se musí vidět! <3 ()

Destoroyah

Perfektné v zmysle že to bolo perfektne nechutné. Aspoň niekedy. Rozdelil by som to tak na päť častí ktoré sa vo filme odohrávajú. Príbehy točené na ručnú kameru z ktorých je celý tento film postavený. 1. STORM DRAIN: Dajme tomu že atmosféricky asi najlepší zo všetkých videí. Legenda o Rat Manovy alebo ako dedko v kanále povedal, Ratma, bola naozaj super. Užil som si ju od začiatku až do konca. Začiatok pekne vysvetlený, priebeh plný ľakačiek a nechutných scén a ten koniec bol perfektný. Dizajn Rat Mana a záver v štúdiu bol naozaj strašidelný a nechutný. Hodnotím 9/10. 2. THE EMPTY WAKE: O niečo nudnejší a kratší príbeh ale aj cez to tam bola hustá atmosféra a nechutný, zaujímavý koniec, ale aj tak sa jedná asi o jeden z tých horších ktorý sú tu a iba trocha som si ho užil. No koniec bol asi najlepší tak hodnotím 6/10. 3. THE SUBJECT: Fuj...pri tomto sa mi naozaj trocha dvíhal žalúdok a to nie raz. Pri úvode si poviete čo to ku*va je a to som si ja hovoril pri celom videu a už som sa modlil aby to skončilo no ale ten koniec s obrovským robotom bol ako z nejakého sci-fi takže hodnotím 8/10. 4. TERROR: Definitívne najhoršie video ktoré nebolo skoro vôbec atmosférické ale za to koniec a začiatok celkom dobrý. Hodnotím 5/10. 5. HOLLY HELL: Toto trvalo asi najdlhšie ale prvá polovica výborná a strašidelná ale tá druhá polovica je až príliš v štýle Scream konca. Hodnotím 7/10. Celkovo to je naozaj dobrý horor ktorý má od prvej VHSky naozaj ďaleko čo a týka kvality a brutálnosti a to je dobre pretože tu som sa vôbec nenudil ale pri jednotke áno. HODNOTENIE: 7,5/10 ()

Accuphose

Rozhodně příjemné překvapení... nebudu to moc spoilerovat, ale atmosféru i koule to má úplně někde jinde než většina současné produkce. Kdo se děsí násilí, tak na to raději nekoukejte :-) Se zavřenejma očima nemá smysl na to koukat. ()

tXtX

Super. Kvalitatívne na úrovni prvých dvoch filmov, žiadna youtube-like ubohosť typu Viral. Čiže opäť 5 kraťasov, z čoho jeden je “základ”, v ktorom sú nám servírované ostatné štyri. Máme tu teda potkanieho mutanta v kanalizácii (80%), šialeného vedca, ktorý z ľudí vyrába terminátorov (85%), jednu oživenú mŕtvolu (100%) a sympatického upíra v starej smradlavej stodole (70%). Som rád, že sa do série vrátila kvalita, takto to má vyzerať. 85%. ()

JustEdems

Během 100 minut jsem si stihl prosedět nudou prdel až na Coccyx, spočítat chlupy na noze, následně si ostříhat nehty na rukou a všech třech nohách a pak nakonec usnout. Fandové V/H/S 94, fakt se omlouvám, ale po prvním a druhému dílu, je tohle opravdu výsměch a krok na úroveň youtuberských fun videí, popřípadě i na Bollywood Céčkových hororů. Po pár promile v krvi, nebo jako program na 420 night, bych se určitě bavil. Ale i přesto, že jsem počítal s tím, že se to nedá brát vážně, nemůžu hodnotit jinak. To už se víc děsím a bavím u Čarodějnických dílů Simpsonových. Jdu si spravit chuť již zmíněnými prvními dvěma díly. Tohle se opravdu nezdařilo. ()

Dalajlada

Pěkná sbírka povídek. První kousek je fajným rozjezdem na styl přichází nový svět. Druhý počin je krásně strašidelný se zajímavým závěrem. Jasným vítězem se stává číslo tři, protože je naprosto ujetý a autor se nebál. Čtvrtá povídka zas měla něco do sebe s tím, že člověk až do konce nevěděl, o co vlastně jde. A pak se to rozjelo. Pátá povídka, která se celou dobu proplétá do mezipauzy mezi ostatní, má výborný záběr, ale utrpí u ní pozornost. ()