Třetí díl povídkové série V/H/S sleduje skupinu teenagerů, kteří se nevědomě stali další senzací internetu. Jako u předchozích dílů je film rozdělen na několik částí. Mezi ně patří například příběh nepříčetného iluzionisty, který získá magický předmět velké síly. Nebo domácí stroj, který otevírá dveře do paralelního světa. Příběh dospívajícího bruslaře, který se nechtěně stal terčem mexické organizace, která sleduje sériového vraha. Části jsou pojmenovány "Dante the Great", "Bonestorm", "Vicious Circles", "Parallel Monsters" a "Gorgeous Vortex". Za každou částí stojí jiný režisér a každý si svůj příběh pojal po svém. (Nivenx)

corpsy

Pridám sa ku sklamaným fanúšikom predošlých častí. Už samotný systém tejto antológie nieje stavaný rovnako, ako pred tým. A to je hlavnou chybou. Vytvoriť niečo nadrozmerné, až mýtické nebola dobrá voľba. Prečo nestačilo len tajomné mystérium, ktoré obklopovalo nájdené VHS v minulých dieloch? Zredukoval sa aj počet poviedok, ktoré samé o sebe niesu nič moc a pritom to z traileru vyzeralo na zatiaľ najlepšie mäso. Takže ak sa ešte niekedy prihodí nejaká V/H/S ( vzhľadom na koniec tejto časti to tak nevyzerá ), hoďte to prosím páni naspäť do starého dobrého kabáta. ()

Nivenx

Nevím co se poslední dobu děje se sériemi, kde byli díly dobré a byl jsem fanda série, jako u V/H/S. Jenže po povedeném prvním a druhém díle přišlo tohle. Rozepisovat po povídkách jako u minulých dílů se mi ani nechce, jelikož moje očekávání at' bylo jakékoli, tak rozhodně nebylo až takhle nízké. U série Wrong Turn už se počítá s tím, že to bude sračka. U PA také nic neočekávám, ale u oblíbené série to zabolí více. Prostě zbytečnost a totální hrůza. Díky povídkám "Parallel Monsters" a "Bonestorm", které se drželi průměru nedávám úplný odpad. 35% ()

HonzyR

Jako milovník druhého dílu VHS, kde me bavily opravdu všechny povídky (dodnes především nezapomenutelné Safe Heaven!!), jsem byl moc zklamaný. Narozdíl od dvojky nedrží rámec všech dílů (nějaké natáčení zběsilého auta?? WTF). Povídka mě zde relativně bavila pouze jedna (zajímavý teleport do skoro stejného světa), naopak nejhorší (o skejťácích) strašně nudila a balancovala na hraně hororové kýčovitosti, nelogičnosti a (bohužel) neúměrné vtipnosti. Konec rámce, který měl ohraničovat celou třetí VHSku tak pobavil, až to v rámci hororu nebylo na místě... Obrovské zklamání __20%__ ()

JamesSi

SPOILERY: Prolog: Nevím, proč tak nízká hodnocení - je to jedna z nejlepších komedií léta páně 2014. Celý film vypráví o tom, že je velkoměsto ve kterém se každý snaží natočit svoje virální video, jelikož nemají na práci nic jiného a tak pobíhají po taxících a domy nahých babiček. Jednoho krásného dne (nebo noci) se však stane něco magického - jako z pohádky se zde objeví brutální zabiják ve tvaru multifunkčního zmrzlinářského vozu. A najednou se začne přestříhávat mezi povídkami. Dante the Great - Čarokněžník Chris "určite ne" Angel získá nový kabátek a okouzlí s ním nejen jeho asistentku, ale i policii. Efekty jsou slušné a dokonce se i kabátek pěkně napapá. Parallel Monsters" - Občas se člověk vydá do paralelní dimenze, kterou ovládají nacističtí satanisté a mají místo penisu penisoruce a místo vagíny ústa. Nastává veselá rodinná taškařice o tom, kdo je čí manžel. Gorgeous Vortex - Nejslabší část. Nějaké hipsterské skateboardové děti bojují se španělskými démoni, nejspíše jde o alegorii na problémy s imigrací. Epitaf: Celý film končí tím, že se dozvíme, že zmrzlinářem byla žena hlavní postavy, která potřebuje nahrát do počítače VHS kazety. Namísto toho, aby si to udělala sama, tak se začne mlátit do hlavy, podobně jako člen našeho IT teamu, když mu řeknu, že jsem opět smazal SYSTEM32. To nebyla komedie? No nic, i přesto jsem se zasmál. ()

Flipnic odpad!

No proboha tohle už snad nikdo nemohl myslet vážně ..?! A lidi na to koukaj a koukaj ... nedočkavě slintaj, než se někde objeví nějakej rip ... wtf... Budiž, každýmu co jeho jest. Já to zkusil, i když dvojku sem vynechal a ani k tomu nic nemám, Stobbart všechno pěkně popsal co tam je, mě se to nelíbilo, neděsilo mě to a neskutečně nudilo ... FF je mrtvej ... ()

• Pôvodne sa mal na filme podieľať aj Rob Zombie, ale po nezhodách so štúdiom sa spolupráca neuskutočnila. (Marceloo)
  • Pri záverečnej scéne v dodávke, je na jednej z obrazoviek premietaná poviedka „Safe Haven“ z V/H/S/2 (2013). (Marceloo)

7. ročník sci-fi festivalu Future Gate je tu

7. ročník sci-fi festivalu Future Gate je tu

22.01.2020

Největší český festival sci-fi filmů a kultury Future Gate divákům přinese řadu nových oceňovaných snímků (Malý Joe, Vivárium, H0use), které budou soutěžit o hlavní cenu festivalu, ale i nesmrtelné… (viac)