Miliardář a hráč pokeru Jake Foley dává svým přátelům šanci vyhrát víc peněz, než se jim kdy zdálo. Aby se však mohli zapojit, musí se vzdát jediné věci, kterou se celý život snaží chránit - své dávno ukryté tajemství. Hra pokračuje a přátelé brzy zjistí, co je ve skutečnosti v sázce. (HBO Max)

bobstock

Co nám tím gladiátor asi chtěl říct? Zpočátku se to s partou kamarádů u rybníčku vyvíjí zajímavě a lusknutím prstu se ponoříme do unuděné zpovědi nemocného člověka s nezajímavou dramatickou pasáží na konci. ´´život si za peníze celého světa nekoupíš´´ znám a pokud v tom Russell má nějakou velmi osobní zúčastněnost, tak je mi to strašně líto, ale filmově Poker Face nezaujal. Zaujal pouze roztomilý nosánek paní Elsy Pataky. 30% ()

Malarkey

Do nedávna jsem ještě věřil, že kde se objeví Russell Crowe, tak to nemůže být sračka. Teď už si to ale nemyslím a svým režisérským počinem Poker Face si podepsal ortel dřív, než by mě vůbec napadlo. Teď už se jen modlit, aby hereckou stolici opustil nějakou pěknou rolí se ctí. Jinak to dopadne stejně jako s řadou dalších Hollywoodských hvězd, kteří opilí slávou z let minulých zapomněli, že jim už není čtyřicet let. ()

Xmilden

Vždy se člověk tak nějak modlí, aby se slavné herecké ikony vyvarovaly podobných hlubokomyslných filmů jako je Poker Face. Škoda Russelle, že jsi mi nezavolal než jsi začal natáčet tento film, snažil bych se ti jej rozmluvit. 20% ()

kingik

Po režijní a scenáristické stránce nezvládnutý film, který se hraní pokeru věnuje jen okrajově. Celé se to zrodilo v hlavě Russella Crowea, který nehazarduje v pokerových sázkách, ale se svým hvězdným postavením. Hvězdou už dávno není. Pokud ho tedy ještě toužíte řadit mezi hvězdné herce, tak to byste rozhodně neměli vidět tenhle jeho film, ve kterém se jen ztrapňuje. Coby nechutný boháč pořádá ve svém sídle jakýsi soukromý turnaj v pokeru pro své staré kamarády z dětství, které rozhodně nehodil do smetí. Účastní se jej i Liam Hemsworth, z něhož maskéři udělali muže zanedbaného zevnějšku. Zbývající pánské osazenstvo nebylo natolik kvalitně charakterově vyprofilované, aby divák o jejich postavy projevil zájem. Dealerkou u pokerového stolu byla Elsa Pataky, švagrová výše zmíněného Hemswortha. A celá tahle společnost hráčů bude přepadena trojicí delikventů, velmi směšně ztvárněnou. Filmu nepomáhá vůbec nic a nikdo. Crowe režíruje špatně podle nevalného scénáře. A zřejmě si myslel, že překvapivá zjištění a odhalení, která postupně začne vršit, nějakým způsobem uzemní diváka. To se ovšem  přepočítal. Navíc film dost dramaturgicky přeskakuje, takže chvíli je to drama, thriller, psychologicky laděný film i nechtěná komedie. A v každém žánrovém pojetí citelně selhává. Scénář i režie se mnohdy chová chaoticky a nepřehledně. Sérum pravdy, které umírající milionář s rakovinou slinivky dostane na začátku filmu od šamana, je vpraveno do žil jeho pozvaných letitých kamarádů. Ti jsou v jádru pěkní zmetci a přesto je na odchodnou ze života obdaruje tučnou sumou peněz. Nechápal jsem tohle jeho nesmyslné rozhodnutí. Kdysi přijatelný Crowe vypadá nyní natolik dostatečně hnusně nemytě, že ho může obdivovat leda abatyše s trojitým pásem cudnosti. Výsledný film je rovněž otřesná slátanina. 2/10 ()

Anderton

Film sa odohráva v Sydney a máme tu aj austrálskych hercov, tak si nie som istý, či ide vážne o americký film. Ale to je jedno, pretože Crowe si na sfilmovanie vybral scenár, ktorý nevie, čím chce byť, iba vie, ako skončí. Dokonca sa ani poriadne nedozvieme, prečo musia byť za stolom všetci zúčastnení a hrať poker. V dvoch tretinách sa mení žáner a film trochu naberie na obrátkach, nečakajú nás ale žiadne veľké odhalenia a ani úvodná retrospektívna scéna sa nijako nepreviaže so súčasnosťou, čo je len ďalším dôkazom nedotiahnutého scenára. ()

Arsenal83

Ja vrany až tak nemusím, ale Crowea, to si dám kedykoľvek a s radosťou. Tento film ale ukazuje, že by sa mal venovať svojmu top herectvu a réžiu nechať iným. V cesta nádeje to ešte ako tak šlo, tu ale nevyužil potenciál seba ani iných väčších mien. A kto očakáva jednoduchý film o pokri, tak si môže zájsť chuť. Film je o priateľstve. ()

SeBig

Málem bych zapomněl na denní dávku hoven. Tak tedy Pokrfejs je zas další rutinní klasický žvár.. nejdřív žluklá nuda, pak vojeby, na konci plameny a v neposlední řadě absolutně nehodící se hudba. Ten poster je taky humus. Natočený je to kvalitně a herci podavájí průměrný výkon. ()

Marze

Tento pomalu plynouci film je plny nedokonalosti. Vsechny se daji prominout az na ten konec. Jsou tu sice nejaka prekvapeni, ale pribeh je dost nedopeceny. Pres svuj nazev jsou hned vylozeny karty. Crow tu flirtuje s ruznymi zanry a nezvlada ani jeden. Je to prazdny list papiru s charismatickou hlavni postavou. ()

Dale

Russell Crowe si pozval kámošov z Austrálie a natočili spolu nudný kvázi thriller, kvázi drámu umierajúceho boháča, ktorý chce kámošom urobiť jedno prekvapko, kým vydýchne naposledy. Buď sa mal venovať posolstvu o sile priateľstva a nekaziť to priblblým vlámaním, alebo z toho spraviť poriadny thriller v štýle Panic Room. Tento mix je podpriemerný v oboch kategóriách. ()

M.i.k.e

navzdory délce pod hodinu a půl se Poker face rozjíždí dost prkenně a pomalu, poměrně dlouho není jasné o co vůbec jde a pak je najednou konec. Crowe je skvělý herec, ale jako režisér buď neumí pořádně vyprávět příběh a nebo mu klacky pod nohy hází chaotický scénář. Buď jak buď, Poker face nikomu sice duševní újmu nepřinese, ale pokud ho vynecháte, vůbec nic se nestane...40% ()

Aljak

Jake vymyslel teda dosť zaujímavý spôsob, ako sa pomstiť svojim kamošom. A aj keď to bolo kruté, tá pokrová partia bola tým najlepším z celého filmu. To ostatné bol poriadny balast, ktorý bol len takou výplňou, kým sme sa dostali k tejto podstate. No a ešte bola celkom fajn časť filmu ten vpád zlodejíčkov do Jakeovej vily plnej pokladov. Nuž, život je sviňa... 2* ()

Radiq

Toho pokru si moc neužijeme. Ono tak nějak ničeho si moc neužijeme. Proč dělat něco jednoduše, když máte tolik peněz, že si to můžete pěkně zkomplikovat. Partička kamarádů je tak různorodá a tak povrchní, že si o nikom z nich nestihnete za tu hodinu a půl udělat žádný názor, natož pak vybudovat si k nim nějaký vztah. A taková podělaná náhoda, že zrovna v ten velký večer přijdou lupiči loupit obrazy? No logiku to ztratilo docela brzy a Crowe, stejně jako celý film, rozhodně nezajímavý. ()

Johnny.ARN

Rasel sa ako režisér hľadá, alebo sa len baví. Kým sa toto rozbehlo, vyšklbal som si kotlety. A keď sme sa dostali už k niečomu, tak to bolo rýchle, neemočné a skoro ukončené. Budovať príbeh dlhšie ako ho riešiť sa už dnes nenosí, dúfam. Objektívne dve aj s bonusom za Elsu. 2 z 5 ()

oveckaoa

Zbytečný film.  Chlápek má rakovinu slinivky a brzo umře tak si zajde za šamanem a dostane od něho jakýsi elixír pravdy pak si pozve kámoše ze školy a nabídne jim buď zadarmo drahé auta nebo si s ním zahrají texas gold em poker o nějakou cihličkovou měnu v hodnotě 5 milionů pro každého podmínkou je , ale to, že budou hrát všichni nebo všichni se domluví na těch autech tak oni hrají. Mezitím je on přiotráví tím elixírem a oni se vykecávají jeden píchá jakousi štětku někdo to natočil a vydírá ho   druhý je zadlužený a vydírá ho bratr díky čemuž mu dal kontakt účtu toho co ho otrávil.  Jeden se chce zabít a jeden píchá jeho (toho co jich otrávil) manželku . Aby to nebylo tak jednoduché tak ho ještě někdo jde přepadnout a vrací se k nim jeho manželka s dcerou, které zjistily, že umírá.  Pointa je teda co většina s ním vymrdávala a on jim přesto dá tolik peněz asi byl ke konci života i senilní.  20 procent ()

JohnSmith

Za prvý nechápu, kde si TommyZR vycucal tenhle obsah filmu. Je to dost mimo. No, ale k filmu. Než thriller je to spíš drama. Drama o přátelství a důvěře či nedůvěře umírajícího člověka. Natočené to není špatně, al je to hrozně nudné a nezáživné. ()

Russell Crowe bude papežovým exorcistou

Russell Crowe bude papežovým exorcistou

28.06.2022

Novozélandský herec Russell Crowe se v poslední době v tvoření jen tak nezastavuje. Zatímco už za pár dnů ho diváci budou mít šanci vidět ve vedlejší roli boha Dia ve značně očekávané nejnovější… (viac)