Ako som spoznala tvojho otca

• Česko Jak jsem poznala tvého otce (viac)
USA, (2022–2023), 11 h 18 min (Minutáž: 22–25 min)

Kamera:

Gary Baum

Hudba:

Jeff Cardoni

Hilary Duff, Christopher Lowell, Francia Raisa, Tom Ainsley, Suraj Sharma, Kim Cattrall, Josh Peck, Dakota Gorman, Daniel Augustin, Leighton Meester (viac)

Sophie rozpráva v blízkej budúcnosti svojmu synovi, ako stretla jeho otca. Jej príbeh nás prenesie do prítomnosti, kde Sophie a jej úzko spätá skupina priateľov prichádzajú na to, kým sú, čo chcú od života a ako sa zamilovať v dobe zoznamovacích aplikácií a neobmedzených možností. (Disney+)

Warapeidza

HIMYM je pro mě generační seriál se kterým jsem "vyrůstal". Tohle není úplně průšvih, ale nemá to ten šmrnc ani povedenost originálu, plus je to na můj vkus až moc předvídatelné. A nebo už jsem prostě generačně jinde a tak mě to tak nebere :). Největší problém mám s tím, že mě vlastně moc nebaví hlavní postava Sophie, přijde mi pořád starší než by měla být a navíc se hodně dílů první série vyskytuje poblíž Drewa, který je mi ze všech postav suverénně nejprotivnější. Nejzajímavější je pak pro mě asi Charlie, je to obdoba Barneyho "vnějšího" elementu, který je ale i tak, stejně jako celý spin-off, o level horší než originál. Přesto jsem celou první sérii viděl a asi se podívám i na druhou, člověk si tam najde hezké momenty a scény, které jsou ale bohužel spíš doplňkem hromady balastu. ()

exotman

Nějak to postrádá vtip a drive. Je to takové neslané, nemastné... Asi se to dá použít jako na pozadí běžící obrázky... ()

krisikowa

Teda, já myslela, že přeháníte, ale jakože vůbec. Samotnej nápad navázat mi špatná nepřipadala. Kim Cattral je super, ale nezachránila to. Koukám asi na  čtvrtý díl a nepochopila jsem, o čem to je. Magično a butterfly effect z Jak jsem poznal vaši matku (seriál) (2005) chybí a ani nebyly nahrazeny ničím plnohodnotným. Vztah s postavama jsem si vůbec nevytvořila, není tam nikdo výstřední, sympatický a ani zajímavý. Nefunguje to, Barney, odjeď do Jemenu a už se nevracej. BTW, není to náhodou Central Perk? ()

Dusty56

Absolutně otřesný obsazení seriálu. Ze šesti hlavních postav umí hrát pouze herec v roli Charlieho, ostatní jsou snad největší sbírka hereckých polen (speciálně Jesse, Sophie a vypravěčka Sophie), jakou jsem kdy v seriálu viděl. Doporučuju nekoukat, je to fakt bída. ()

KuceraJohny

První série je nic moc, ale slouží jako start. Sice né moc dobrý start, ale stále start. Druhá série to skutečně rozjede a vy začnete mít kladný vztah k hlavním představitelům. Nutno zmínit, že stále to není HIMYM, ale není to zlé. Přišlo mi, že si tvůrci postupně začali uvědomovat jak se svému předchůdci přiblížit, aniž by k tomu nutně používali známé lokace nebo postavy. Opravdu mě mrzí, že je konec, protože bych chtěl vědět jak to skončí. ()

anicca

Tento seriál je brainstorming. Prečo? Lebo podľa mňa si všetci tvorcovia sadli do kruhu a vraveli svoje nápady na vtipy, gagy, scénky. Nevedeli sa potom medzi sebou dohodnúť ktoré použiť a tak použili všetky....Ten seriál je znvoška všetkého. Každá veta obsahuje nejaký vtip, ale buď stokrát obohratý, alebo ich je tak príliš veľa, že už medzi sebou ani neladia, alebo nie sú ani smiešne. Postavy nevýrazné, aj po piatich dieloch sa v nich strácam a vlastne ma nezaujímajú. Nemala som voči tomuto seriálu žiadne predsudky a rozhodne som ho nechcela dopredu hejtovať ale nie je to nič moc. ()

tein

Vykradacka HIMYMu ale v multi-kulti barvach. Toto bohuzel opravdu nefunguje. Postavy si proste neoblibite a zapletky jsou bud desne hloupe (mysleno rozhodne ne vtipne), okoukane, a jak pres kopirak. Mozna kdyby to udelali na jednu serii tak se to jeste dalo, ale cele je to jen vodou umele nadstavovani mdle a uz i tak dost ridke kase bez chuti. ()

smrk15

První dva díly mě moc, spíše vůbec, nenadchly, ale dám tomu šanci a jako fanda "mamky" (a Hillary) první sérii "taťky" dokoukám. Vyjadřovat se ke splněným normám ohledně obsazení zatím nebudu, počkám si, až se tam objeví zbytek z LBQHDIFBSODNFDBAO, či jak tak zkratka aktuálně vypadá. ()

Foglis

Zdaleka ne tak vtipné jak HIMYM. A ano podsouvaná korektnost, genderová a rasová vyváženost, podsouvání veganství je do očí bijící a pořádně sere. Ale pokud odvratím oči od výše jmenovaného, tak jde o pohodovou podívanou, když je chvilka času. Kdybych hodnotil to první tak 1*, když to budu ignorovat, tak klidně 4. Přece jen nevím o lepší náhradě za Friends a HIMYM. ()

Mermaidee

Recenze po dvou dílech. Přesto, že to extra vtipné (zatím) není, má seriál v sobě takovou záměrnou nostalgii po kultovkách a navíc příjemný soundtrack. A Hilary se "Samanthou", což samo o sobě může být za hvězdičku navíc. Dám tomu čas, jak si to sedne. Jednak i většina dnes slavných kusů potřebovala nějakou dobu na rozjezd a pak, postavy jsou docela fajn a za mě pořád lepší jemnej pokus o humor než fekal na sílu. "Nevýhodu" vidím v tom, že tohle bude asi víc zaměřený na ženský publikum, ženy hlavního hrdinu - chlapa, vůbec neřeší, ale naopak to moc neplatí a tedy nefunguje. Pět hvězd tady dávám hlavně na vyvážení. Lepší názor si udělám po shlédnutí celé řady. ()

Zoistrea

Neopodstatněně podceněný seriál. Úspěšně plní svou roli každotýdenní oddechovky u které se zasměju. Navíc kvalita jde postupně nahoru, rozjezd byl pomalejší, ale druhá řada už mě opravdu baví. Oproti první řadě se možná poučili z kritiky a používají víc kreativity (typické i právě pro HIMYM) - prostřihy kamer na minulost/situace o kterých se mluví, kreativní nová slova a zvyky jako např v poslední episodě "Rewardishment", každá epizoda je zatím nová a originální, takže pokud to půjde tímhle směrem, jen tak dál. Paralely a odkazy na HIMYM pak potěší každého skalního fanouška. ()

Jak jsem poznala vašeho otce plní obsazení

Jak jsem poznala vašeho otce plní obsazení

07.11.2021

Seriál Jak jsem poznala vašeho otce (How I Met Your Father) se pomalu ale jistě blíží, desetidílný sitcom mimo jiné taky od tvůrců původního HIMYM Cartera Bayse a Craiga Thomase dorazí už příští rok,… (viac)