Candy Land

Zdánlivě naivní a zbožná mladá žena se ocitá v ilegálním světě sexuálních pracovnic na zastávkách kamionů alias „ještěrek“. (JasonCZ)

MichelSmith

Zvrhlé štetky aj ked vlastne uplne všetci "sem tam" šukanka,striekajúca krv s náboženským podtextom a krásne romantický koniec s crowded house(pri tej pesničke som si predstavoval sebevraždu aj ja už párkrát je dobrá proste)! ()

jefff

Překvapivě velice slušně natočený thriller/horor z komorního prostředí prostitutek na jedné zapadlé zastávce kamionů. Je to syrové a krvavé, ale má to spád, nápad i dobré herce. Fakt dobrý! ()

sedm.1

Candy Land mě zaujal a bavil, nicméně i přesto musím do větru položit jednu zásadní řečnickou otázku. Když už má nějaký tvůrce vůbec nějaký koule se pustit do takovéhoto filmu, u kterého ví, že osloví maximálně tak akorát pár nadšenců, nadrženců a zvrhlíků, tak proč už nemá koule takový, aby těm nadšencům, nadržencům a zvrhlíkům dopřál pořádně odvázanou podívanou, a ne jen lehké a ustrašené přešlapování po povrchu? Tím nemám na mysli, že tu mělo být k vidění nějaké tvrdé péčko, ale na sexploitation je tu té minimálně nahoty velmi poskrovnu, o nějaké odvážnější šuk akci pak ani nemluvě. To samé ovšem platí i pro násilí. Nejde o to zabarvit obrazovku do ruda krví a vnitřnostmi, ale na to, kolik je tu mordů, tak na nějaké explicitní násilí může potenciální otrlý divák též zapomenout, vše se buď děje mimo kameru, případně je to nasnímáno tak, aby maximálně tak cákla krev a oběť vytřeštila oči, a to je fakt na podobný typ filmu doslova o ničem. Prostě kdyby se v těchto dvou ohledech nebáli tvůrci přitlačit pořádně na pilu, jsem přesvědčen, že by šlo o nářez jako prase, jelikož zápletka, i přes svou prostoduchost, funguje jako zábavná jízda od začátku až do konce, se zdravou kůží nevyvázne prakticky nikdo, bavila mě vychytaná atmosféra, parádní je i prostředí a na vrcholu všeho jsou veškeré postavy, které se předhání ve výraznosti, a to i díky solidnímu obsazení, vše samozřejmě myšleno v rámci možností tvůrců a filmu samotného. Candy Land je zkrátka podívaná určená skutečně jen pro cílové publikum, jehož já jsem členem, tudíž jsem vůbec rád za vznik něčeho takového, každopádně ještě k větší spokojenosti musím zopakovat, že mi chyběla ještě větší tvůrčí odvaha naládovat do mě ještě ostřejší, odvážnější a explicitnější podívanou, jelikož ve všech ohledech k tomu tento filmový materiál jen a jen vybízel. ()

borec999

Béčko v negatívnom slova zmysle. Identitu vraha divák uhádne hneď po 1. vražde a vlastne ani nemusí, keďže nám ju tvorcovia odhalia hneď po pol hodinke a nesnažia sa ju skrývať. Atmosféra tým pádom vôbec nefunguje, ako slasher to nefunguje tiež (vrážd je vcelku dosť a je v nich aj dosť krvi, ale všetky sú veľmi fádne a na jedno kopyto). Motivácia záporáka je načrtnutá veľmi povrchne, dialógy sú nezáživné a správanie postáv je tiež prinajlepšom "zaujímavé" (policajt Rex a jeho postupy vyšetrovania). Čo zaujme je netradičné prostredie (komunita prostitútok na odpočívadle pre kamionistov) a Olivia Luccardi, ktorá herecky vyčnieva nad ostatnými. Ukážka toho, ako je dôležitý režisér filmu, pretože z podobného námetu sme pred rokom videli celkom solídny slasher. 35% a 2* ()

Corpsegrinder

Chtěl jsem od toho víc. Paradoxně se mi film líbil víc v první části kde sledujeme tu sympatickou partičku motelovejch kurev při práci, jenže pak dojde na tu slasherovou část a ta mi prostě nesedla. Vraždy jsou obyč ubodání a kromě toho postelovýho je to slabota, stejně tak mi přišla hloupá a nenápaditá motivace tý pobožný krávy. Ten sestup kvality s každou přibývající minutou je tam prostě znát. Čekal jsem sektářskej masakr, honičky po parkovišti mezi kamionama a ošklivý zabití, nedostal jsem ani jedno. Ale jak říkám obsazení je fajn, na holky se dobře kouká, dialogy jsou funkční, hudba pohodová, takže když dám svoje očekávání stranou tak bych to uplně nezatracoval. ()

E´Tonno

Nadšený teda moc nie som, keďže tematika náboženských fanatikov nepatrí medzi moje najobľúbenejšie (a neoslovila ma ani v o dosť lepších počinoch), ale za bodycount, nie moc príjemnú sondu do sveta radodajok a dostatok krvi sa pri rozhodovaní teda prikláňam namiesto silných 2, k slabým 3*. ()

Warhorr

Jedno odpočívadlo, pár kurev a šílená křesťanka. Já ani nevím proč, ale nějakým zvláštním způsobem mě to bavilo, byť to není žádný top a nic, co bych si chtěl pustit znova. Tak trochu případ ''guilty pleasure''. Škoda, že se tu s vražděním nezačalo dřív a gore je hodně osekaný ( pouze rozmazaná krev a časté uhýbání kamerou ) a nebyly tu i hezčí štětky a více nahoty ( i když úvodní scéna je vskutku příjemná ). Ze začátku to připomíná spíš takový drama se špinavýma prostitutkama a jejich životě, kdy mrdaj u dálnice všechno, co se jim dostane pod ruku. Pak ale uslyšíme volání Boha a docela se to rozjede, ale pořád z toho šlo vytřískat více. Jako vyvražďovačka v dálničním motelu na jednu noc, jo proč ne. ()

Hapretor

překvapilo, jak to bylo tak zvláště, naturálně, "amatérsky", přitom precizně a "krásně" nechutně natočeno ... ta hlavní kráva byla úplně psycho a myslím, že to zahrála suprově ... poctivý a dobrý céčko na zabití času. ()

Daiker

Příjemné překvapení.... Zajímavý děj, vraždící fanatička versus hříšníci... Křesťanská dobračka chtěla všechny poslat do nebíčka 😂 Ten syčící farář byl fakt nechutný ()

Mamlas odpad!

Do skupiny parkovištních prostitutek se integruje jakási jeblá pánbíčkářka. Ta postupně snižuje míru prostituce v oblasti na straně nabídky i poptávky. Film je to naprosto blbý, nezajímavý, nudný. Je až s podivem, jak při tolika mrtvolách lze natočit něco tak unylého a nezáživného. Scénář je taky o ničem, ta sebranka taky. S vypětím všech sil jsem to dopřeskakoval do konce. No velká mizerie. (4%) ()

SAINTS

Krvavý triler, ktorému dominuje orginálna reinterpretácia náboženskeho fanatizmu. Vynikajúce je herecké obsadenie, na čele so skvelou Oliviou Luccardi v hlavnej úlohe. ()

DJ Kritik

John Swab by mal dostať doživotný zákaz natočiť akýkoľvek film. Je vidno, že mu to logicky a ani vizuálne nemyslí a zrejme pri natáčaní tohto filmu bol práve ten, čo prvý krát zazrel onú neobjavenú časť ženy. A možno preto toľko úsilia bolo vynaložené z jeho strany. ()

wowylgu313

No.... Pointa, příběh žádný, první film v životě kde naferovku ukážou frndu aniž by to bylo porno? Ano. A tím to celé končí. Nějaké ty vraždy tu jsou ale nic u čeho by jste otevřeli pusu , nějaká ta nadmíra uchylnosti by tady byla a za to právě dávám tu jednu hvězdu. Herci/herečky hrůza děs jak výkonem (hereckým, nikoliv sexuálním) tak sympatiemi hodně nad rámec výdrže sledovanosti. Jsou chvíle kdy to na těch 30% vydupe ... ()

brasek odpad!

Príšerná hlúposť! Žiadny horor, iba blbé vraždenie a nepodarený pokus o pornografiu. Amatérske, bez napätia, bez atmosféry s pochybným príbehom. ()

Kushina

Kurva, co na tomhle bylo hororové? Snad jen scénář.... To by pak sedělo. Reálně ten film byl jen o prcání a o fanatický holce ze sekty, co se rozhodla, že na své cestě do "ráje?" zabije ještě další lidi, co hřešili a bla bla. Hororová atmosféra na bodu mrazu, napětí minimální, spíš žádné, příběh bez smyslu a zápletky.... Prostě se tomu radši vyhněte 30% ()

CruelMorbid

Velmi příjemné překvapení, čekala jsem odpad a že to  bude plné hluchých míst k přeskakování a byla to pecka. Originální prostředí, originální příběh. Dostatek napětí, herecké výkony velmi dobré a celkově to fungovalo jak mělo. K tomuhle se ráda vrátím... ()