Iba vraždy v budove - Série 2

(séria)

vimluk_CZ

Jen vraždy v budově si v druhé sérii vzaly to, co fungovalo bravurně v té první a ubrali toho, co občas skřípalo. Skvěle tu v této sérii funguje snad naprosto všechno (finální epizoda je naprosto dokonalá) a bavil jsem se od začátku do konce. Každý týden jsem netrpělivě a natěšeně čekal na nový díl. Doporučuji snad naprosto každému, opravdu to stojí za to. ()

Malarkey

Druhá série se dlouho drží v zajetých kolejích série první. Jsou tu ale momenty, které mile překvapí. Třeba vedlejší role Tiny Fey, Amy Schumer nebo (a ten obzvlášť) Paul Rudd. Také je tu ale naprosto zbytečná role Cary Delevingne, která je tu jen proto, aby ukázala na vztah se Selenou a přidala tradiční hollywoodský LBGT motiv. Ten tu sice není jediný, ale jediný na mě působí jak kdyby tu někdo hrozně rád tlačil na pilu. Někde v polovině seriálu jsem se i kvůli tomu přikláněl spíš ke třem hvězdám, protože se v seriálu nic moc nedělo. Poslední dva-tři díly to ale rozpumpovaly a závěr byl skvělej. Třetí sérii rád zkusím. ()

M.i.k.e

v jádru totéž co první série, ale z nějakého důvodu mě bavila podstatně víc. Ústřední trojice poté co v jedničce vyřešila vraždu se ve dvojce sama stává podezřelou z jiné vraždy a musí prokazovat svojí nevinnu. Martin se Shortem dohromady opět fungují výborně a celá ta záhada je fajn včetně finálního rozuzlení. Trojka má dveře otevřené a snad si udrží laťku...80% ()

Streeper

Druhá série si udržela laťku kvality té první. Trojice opět vůbec nezklamala a pokud to takhle bude dál, tak jen klidně ať série pokračují. Jen se bojím, aby ty vraždy v budoucnosti dávali ještě logiku a smysl, ale uvidíme. ()

majo0007

Jediné, na čo si za týždeň spomeniem, že sa tu stretli dve "herecké" polená: vytlstnutá speváčkoantiherečka slečna Gomezová a kundolízal modelkoantiherec Kár Delevíň. V celej budove je okrem vraždy a LGBT tepla aj obrovská nuda. ()

Dakken

Spočiatku sa mi moc do seriálu ísť nechcelo, žáner ide mimo mňa a nieje to niečo, čo by som vyhľadával. No bol som milo prekvapený dejom, hercami, námetom a hravosťou s ktorou bol seriál natočený. Oceňujem množstvo nápadov, pútavý dej a fungujúci humor, ktorý v seriáloch a vo filmoch na mňa  nefunguje, ale tu to šlape bezchybne. Selenu som trocha podceňoval keďže Kúzelníci z Waverly boli herecké dno, ale ku podivu rolu zvláda a jej postavu si obľúbite (ak máte radi iróniu) dokonca máte pocit že vie hrať. Bál som sa že v druhej sérii pôjde kvalita seriálu dole, ale tvorcovia to zvládli bravúrne. Dej je pútavejší, zaujímavejší, zábavnejší o triedu vyžšie ako predošlá prvá séria a ja som sa bavil. V zásade to nieje nejaký globálny hit alebo seriál určený pre masy ľudí, ale svoje publikum si určite nájde a ďalšiu sériu si  nenechám újsť. ()

Trešlson

Druhá sezóna se nebojí zajít v absurditách ještě malinko dál než ta první a je to jedině dobře. Ze začátku seriálu jsem si nebyl jistý, jak moc mě tohle bavit, ale ve finále jsem si postavy zamiloval (navíc Selena Gomez je tu i herecky podstatně lepší než v první sezóně) a nade všemi je naprosto boží Oliver Putnam s tváří Martina Shorta. Tak snad tahle forma vydrží i nadále. První sezóně jsem nadělil čtyři hvězdy po dlouhém váhání a tady jsem byl taky nerozhodný, ale vzhledem k tomu, jak dobře se u seriálu doma bavíme, dávám plný počet hvězd. 9/10 ()

B.Wilde

Tahle série měla o něco slabší rozjezd, zato to finále bylo skvělé! Líbilo se mi, že si to zase dokázalo najít to správné propletení a postupné odhalování všeho kolem. Náběh na pokračování nesměl chybět, tak jsem zvědavá, co zase vymyslí. ()

Ahsoka

Prvá séria bola pre mňa taká päťhviezdová hrana a druhá bola približne na jej úrovni, ale predsalen malinko slabšia kvôli väčšej výplňovitosti. Ale bavila som sa, či už po komediálnej alebo krimi stránke. Príbeh bol plný zvratov, prekvapení a do poslednej chvíle som nevedela, kto je páchateľ, hoci som mala svoje tipy, no netrafila som. Zaverečné odhaľovanie vraha bolo v štýle starých detektívok a vskutku výborne zvládnuté. ()

Ironhead

Druhá série mě bohužel vůbec nechytla, případ doslova vycucaný z prstu, moc překombinované, těžko uvěřitelné, vyšetřování naprosto nudné, hrdinové se chovají hodně hloupě... černá těžkotonážní policistka je fakt otřesná... navíc se tu objevuje naprosto nesmyslná síť "tajných" chodeb o velikosti menšího metra po celém domě s poloprůhlednými zdmi, které jsou ale průsvitné jen z chodeb a z druhé strany jsou to normální zdi... wtf?!? Rozuzlení mě vlastně vůbec nezajímalo. A Selena Gomez pořád neumí hrát a jen dál tloustne. Do třetí série se mi teď už ani nechce. ()

CheeseFigure

Pokračuje to na rovnakej vlne ako prvá séria. Preto aj také isté hodnotenie. Ústredné trio je stále sympatické, vtipy rozosmejú a detektívna zápletka bola tentoraz ozaj zamotaná a priznám sa, že vraha som netrafil. Pribúdajú nové postavy, ktoré sú celkom ok a pri niektorých si človek nemôže byť istý ich zámermi. Čo je pri krimi seriáli dobre. Niektoré staršie dostávajú viac priestoru (nebudem klamať, ale teplý chovateľ mačiek počas blackoutu ma celkom pobavil). Možno niektoré veci šli lepšie rozviť (SPOILER: Martin Short a to ohľadom jeho syna. Mám pocit, že na to akou veľkou vecou sa to tvárilo, tak sa to rýchlo vyriešilo, ako so synom, tak i jeho tatkom. KONIEC SPOILERu). Stále sa ale jedná o prijemný komediálny seriál s krimi zápletkou. ()

ArchAngel_

Skvělé pokračování, pár výplňových dílů ale všechny mají kratší délku, takže to nejsou klasicky seriály, kde se polovinu série nic neděje, a celkově to do sebe zapadá a naprosto neskutečně hladce propojeno s velkým počtem postav. Není toho ani málo, ani moc. Prostě tak akorát a 8 epizod před velkolepým finále 9 a hlavně 10 ... skvělé herecké obsazení, skvělá chemie na place prostě tohle je seriálová pecka ... finální epizoda druhé série naprosto geniální a zatím nejlepší z celého seriálu. Bude těžké udržet tu kvalitu dál, ale potenciál tam je ... Hodnocení: 95% ()

Johny203

Menej nápadov, menej vtipov a menej vydarených vtipov, viac vaty, menej kúzla a ani to finále už nieje také silné. Navyše tu absolútne nezmyselne odpálili Oscara len aby naplnili isté kvóty. V prvej polke ešte na úrovni predchádzajúcej série, potom už jasne badať pád. Stále dobré ale už tomu dochádza para. ()