Ironhead

Třetí série i když taky přehnaně zamotaná a překombinovaná, ono to k tomu stylu seriálu asi prostě patří, tak rozhodně lepší než pro mě nudná a nesmyslná (ach ty tajné chodby všude) série druhá, takže návrat ke kvalitní zábavě. Na konci samozřejmě cliffhanger pro sérii čtvrtou :_) btw... ten muzikál a jeho námět byl opravdu strašnej, ale to tvůrcům nevyčítám, to byl jasný záměr :D ()

tehol

poslední dva díly byly silné meh. doufám, že ten tobert, nebo jak se jmenoval, nakonec bude ještě záporák, protože taktko nesympatickou, i když se záměrem být cool postavu, jsem dlouho neviděl. rudd a streep super. mohlo být více brodericka  (třeba namísto toho totálně otravného brýlatého gaye). ps. muzikálové scény výborné, až mě mrzelo, že v posledním díle nebyly ty songy celé. pps. nicméně pořád se těším na dlší sérii ()

lada32

Martin a Martin+Meryl. Těm patří třetí série. Selena je snad gravidní, protože to snad není možné, aby tak přibrala. Ani nemůže mluvit, jak má nafouklé tváře..Nemohu z hlavy vyhnat tu Ukolébavku ve 3.díle na konci od Meryl, pecka.Takže za mě dobrý, jen to už nemělo takové tempo, jak ty předešlé řady, ale konec to zachránil. Potěšil Broderick. ()

Streeper

Co se mi na téhle sérii nelíbilo bylo to, že moje milovaná trojice byla ve většině série rozdělená, přitom společně jim to nejvíce funguje a možná proto mi to místy přišlo trochu zbytečně utahané. Nicméně zbytek hodnotím skvěle. Sérii hodně pomohla přítomnost Meryl Streep a to neříkám jako její fanynka, ale jako fakt. Písně byly jen třešinkou na dortu, jsou rytmické, snadno zapamatovatelné a seriálu dali něco navíc. ()

Johny203

Štart tretej série je mizerný, bez nápadov, bez vtipu, vlastne som pri seriály vydržal len preto že už som si obľúbil postavy. Po polovici série sa to zlomí a už sa jedná o klasicky výborné dielko. Steve Martin je fakt famózny,hlavne pri tej skvelej táračke ale aj v bielej izbe kde na mňa pôsobil ako animovaný. ()