Iba vraždy v budove - Série 2

(séria)

vimluk_CZ

Jen vraždy v budově si v druhé sérii vzaly to, co fungovalo bravurně v té první a ubrali toho, co občas skřípalo. Skvěle tu v této sérii funguje snad naprosto všechno (finální epizoda je naprosto dokonalá) a bavil jsem se od začátku do konce. Každý týden jsem netrpělivě a natěšeně čekal na nový díl. Doporučuji snad naprosto každému, opravdu to stojí za to. ()

M.i.k.e

v jádru totéž co první série, ale z nějakého důvodu mě bavila podstatně víc. Ústřední trojice poté co v jedničce vyřešila vraždu se ve dvojce sama stává podezřelou z jiné vraždy a musí prokazovat svojí nevinnu. Martin se Shortem dohromady opět fungují výborně a celá ta záhada je fajn včetně finálního rozuzlení. Trojka má dveře otevřené a snad si udrží laťku...80% ()

Ironhead

Druhá série mě bohužel vůbec nechytla, případ doslova vycucaný z prstu, moc překombinované, těžko uvěřitelné, vyšetřování naprosto nudné, hrdinové se chovají hodně hloupě... černá těžkotonážní policistka je fakt otřesná... navíc se tu objevuje naprosto nesmyslná síť "tajných" chodeb o velikosti menšího metra po celém domě s poloprůhlednými zdmi, které jsou ale průsvitné jen z chodeb a z druhé strany jsou to normální zdi... wtf?!? Rozuzlení mě vlastně vůbec nezajímalo. A Selena Gomez pořád neumí hrát a jen dál tloustne. Do třetí série se mi teď už ani nechce. ()

Trešlson

Druhá sezóna se nebojí zajít v absurditách ještě malinko dál než ta první a je to jedině dobře. Ze začátku seriálu jsem si nebyl jistý, jak moc mě tohle bavit, ale ve finále jsem si postavy zamiloval (navíc Selena Gomez je tu i herecky podstatně lepší než v první sezóně) a nade všemi je naprosto boží Oliver Putnam s tváří Martina Shorta. Tak snad tahle forma vydrží i nadále. První sezóně jsem nadělil čtyři hvězdy po dlouhém váhání a tady jsem byl taky nerozhodný, ale vzhledem k tomu, jak dobře se u seriálu doma bavíme, dávám plný počet hvězd. 9/10 ()

Dakken

Spočiatku sa mi moc do seriálu ísť nechcelo, žáner ide mimo mňa a nieje to niečo, čo by som vyhľadával. No bol som milo prekvapený dejom, hercami, námetom a hravosťou s ktorou bol seriál natočený. Oceňujem množstvo nápadov, pútavý dej a fungujúci humor, ktorý v seriáloch a vo filmoch na mňa  nefunguje, ale tu to šlape bezchybne. Selenu som trocha podceňoval keďže Kúzelníci z Waverly boli herecké dno, ale ku podivu rolu zvláda a jej postavu si obľúbite (ak máte radi iróniu) dokonca máte pocit že vie hrať. Bál som sa že v druhej sérii pôjde kvalita seriálu dole, ale tvorcovia to zvládli bravúrne. Dej je pútavejší, zaujímavejší, zábavnejší o triedu vyžšie ako predošlá prvá séria a ja som sa bavil. V zásade to nieje nejaký globálny hit alebo seriál určený pre masy ľudí, ale svoje publikum si určite nájde a ďalšiu sériu si  nenechám újsť. ()