Agent Ethan Hunt je poverený novou úlohou. Novovyvinutý preparát, ktorý môže vážne ohroziť ľudstvo, sa ocitne v nesprávnych rukách jeho bývalého kolegu Seana, ktorý sa dal na cestu zločinu a terorizmu. Aby sa k Seanovi dostal, potrebuje Ethan na svoju stranu získať jeho bývalú milenku Nyah. (RTVS)

Streeper

Tohle bylo naprosto příčerný. Upřímně, už jsem si po té době ani nedokázala moc vzpomenout o čem tenhle díl vlastně byl. Naštěstí anotace mi to připomněla. Je to špatný scénáristicky, jako telenovela s přídavkem o akce, kterých tam je až moc, protože se tím tvůrci snažili vyvážit velmi špatně napsaný příběh. Tohle se vůbec nepovedlo. ()

ad

Pane Woo, co vám to udělali????? Ještě že máte řemeslnou zručnost, která brání M:I-2 spadnout do totálního slátaninového kraje... ()

starbrejkr

Neznaje hodnocení filmu, jsem byl až nečekaně zklamán. Vadila mi přehnaně vyzdvižená citová stránka, fakt, že z dříve nestřílejícího Ethana se rázem stal střílející maniak, neuvěřitelné roztahaná rvačka závěr, necharismatický záporák a kdoví co ještě.....Přestože film ubíhal celkem dobře a ani příběh nebyl zlý, těch "nasíracích faktorů" tam bylo tolik, že při již zmíněném rozplizlém záběrečném souboji už jsem jen s úpěním čekal, až na ovladači zmáčku tlačítko STOP. Těžko říct, co Woo s filmem původně zamýšlel, ale nemůžu si pomoct, že byl zkrátka pro M: I velice špatnou volbou. Těsně před shlédnutím čtyřky tedy říkám - jednoznačně nejhorší díl série. ()

Lenka.Vilka

No ale fuj! Já tady nemám ohodnocenou kompletní sérii? :D  tak já to před tím novým dílem napravím :)  Takže dvojka: Už jenom ten úvod! Pokračování je úplně jiné, ale stále...své. S naproato neskutečným příběhem, který vyniká kvůli svému vizuálu. Ok, možná je to tím, že jsem poprvé viděla, když u nás ještě nebyly přemnožený holuby...ale ta scéna je prostě dokonalá!  :) ()

Flynn

Trošičku přehnané scény třeba na motorce, ale i tak se mi film celkem líbil. První díl byl ale asi lepší, ale co bychom čekali od tak skvělého agenta jakým je Tom Cruise :)) ()

Sammya

O hodně slabší díl oproti jedničce, chvílemi jsem u toho usínala, i když to měla své světlé akční chvilky. Hlavní padouch výborný, stejně jako jeho poskok, Hunt-Superman/Spider-man jako obvykle nesmrtelný, akorát hlavní ženská postava mě neskutečně iritovala. Zajímalo by mě, jestli má každý agent nějakou KPZku s náhradními maskami, protože mi přišlo až směšné, jak si tam každý měnil podobu a hlas, jak se mu zachtělo. Navíc ta táhla hudba k tomu byla hrozná. Skoro se divím, že po tomhle točili další díly. Nicméně holubice byly efektní. ()

pakobylka

----- "Víš, Dimitri, když hledáš hrdinu, musíš nejdřív ... musíš začít u toho, koho každý hrdina potřebuje - u padoucha." ----- John Woo na to šel po svém: Ethana Hunta naučil pár smrtících triků nutných pro přežití, všechny protagonisty bez rozdílu štědře vybavil zbrojním arzenálem všeho druhu, s předstihem si zamluvil zdánlivě podružné, leč pro dokreslení správné atmosféry nezbytné pyrotechnické efekty, cestou na plac přemluvil ke spolupráci několik holubiček - a s jejich pomocí stvořil jízdu snů. Kromobyčejně efektní pohádku na dobrou noc ... pro všechny tajné agenty. ()

Juto

Veľa ľudí sa na dvojku sťažujú čo nie je môj prípad, naopak mne sa film páčil. John Woo vie výborné točiť akčné scény. Veľká spokojnosť. 7/10 ()

emo

Naivná blbina ktorú Woo prekrásne natočil. Pekné obrázky... Doslova a do písmena oddychová hlušička. A najviac sa mi páči, že sa na rozdiel od M:I-3 na nič nehrá :)) ()

BoXBe

Uuhhh. Hloupé, muskulaturní, sebestředné, natažené a se zpomalenými záběry holubů Johna Woo. Uff, nechci nikdy znovu, i když v tom kině se pár scén užít dalo... ()

WolfR

V celku dobré pokračování Mission: Impossible. Děj je sice trošku slabší a navíc ve scénáři jsou obrovské díry, ale proboha tohle je akční-špionážní film a ta akce tam a takové ty špionážní vychytávky jsou fajn! Je tady uchováno pár FANS lahůdek a dále pak se Cruise se svou rolí sžil ještě lépe než v prvním dílu. Ving Rhames je taky skvělý. Nový záporák je ale nic moc a nová Huntova milenka je sice pěkná, ale herecky k ničemu. Z tohoto koktejlu vznikla slušná akční jízda prakticky bez příběhu, 3 hvězdy. ()

Jermann

Horolezci, horolezkyně, horolezčata .. bacha na Cruise! Prvních 5 minut stojí vážně za to. Moc pěkně Wooovsky natočené a parádně nadsazené intro. Ale jakmile odhodí ty brejle, můžete to klidně vypnout. ()

dr.fish odpad!

Už dlouho jsem neviděl takovou strašnost. Tento videofilm by asi uspěl v letech osmdesátých spolu s Komandem a dalšími, ale v roce 2000 jde už jen o zbytečnou trapárnu. ()

Woo, Cruise a válečný velkofilm?

Woo, Cruise a válečný velkofilm?

28.10.2009

John Woo sice kvůli problémům s rozpočtem nenatočil svůj epos z dob čínské revoluce 1949, zřejmě se ale vrátí do podobného období s válečným velkofilmem Flying Tigers. Ten by měl vyprávět skutečný… (viac)

Hvězdy pro Murphyho

Hvězdy pro Murphyho

20.04.2006

Je to už nějaký ten čas, co se kariéra Eddieho Murphyho svezla směrem k infantilním komediím a nachází se v stavu akutního nedostatku kvalitních rolí pro kdysi veleúspěšného herce. A ani jeho… (viac)