Seznamte se se Smithovými: dvěma osamělými lidmi, Johnem a Jane, kteří se vzdali svých životů i identity, jen aby je nadřízení dali dohromady, i když se vůbec neznají. Odteď ale musí fungovat jako pár – jak ve špionáži, tak i v manželství. (Prime Video)

kenkaku

Už jen ten trapný woke tabulkový casting mě uráží… a komentáře typu “svěží a osobitý přístup” nebo “moc akce nečekejte” potvrzují ukázkový odpad a parazitování na divákem “očekávaném” obsahu (nemluvě o ztrátě 6,5 hodin života). Nekoukám. Váš hrdý “triggerovaný rasistický dement ()

Sunny.69

Hlavní hrdinové jsou mimořádně nesympatiční a absolutně mezi nima nefunguje žádná chemie. Od první chvíle je těžce uvěřitelné, že by si někdo vybrali tyhlety dva k takové práci, a to, že by mezi nima měla být romance je uvěřitelnější ještě hůř. Prvních několik dílů člověk sleduje eskapády těchto naprosto neschopných idiotů (až si říká, jestli to neměla být komedie), pak je pár dílů jakš/takš, ale stejně... Hlavním postavám člověk nevěří vůbec nic. Ne, opravdu tohle nejsou zabijáci, a ne opravdu to nebylo zahráno jako vzrůšo nebo sexy vztah mezi zabijáky. Dvě lopaty, které nejen, že nemají charisma, ale ještě se většinu času chovají iracionálně. ()

dannyyy

Dvě hvězdy s přimhouřením oka. Mně naopak tahle ústřední dvojice vůbec nesedla a vlastně celý koncept seriálu. Bylo tam pár světlých momentů, ale spočítám je na prstech jedné ruky. V každém díle se objeví nějaká velmi dobře známá herecká osobnost, ale to nijak tomuto seriálu nepomohlo. I když to bylo horší než jsem si myslel, že to bude, tak přesto nechápu tolika odpadního hodnocení. ()

warrenur

Prekvapive tvorcovske duo samotneho Glovera a Francescy Sloane, ktora sa spolupodielala i na tvorbe niektorej zo serii Farga. Obaval som sa, ze to bude nepozeratelna klisoidna blbina. Serial naopak vsadza na vztahovu a psychologicku stranku dvoch "cudzich" ludi v extremnom "zamestnani". Moc vysvetleni nedava a misie, ci akcne sceny su zvacsa skratkovite a naivne. Takmer v kazdej casti sa vsak objavia rozne herecke osobnosti, co serialu len pridava body. Obcas mi to prislo otravnejsie, zvlast 6ta cast ma nebavila, ale inak je kazdy diel pomerne podareny. Po vzhliadnuti som nakoniec pozitivne prekvapeny, preto mierne prisadzujem. 65% Odporucam. Ignorujte nizke hodnotenie....moze vam nakoniec sadne ako mne. ()

kondor77

Maminka se svým adaptovaným synem řeší špionážní případy. Potěšila občasná přítomnost skutečných herců a solidní poslední díl. Případné druhé sérii se vyhnu jako se běloch vyhne čtvrti Bronx. ()

Kalimero13

Jeden z těch filmových zážitků, kde vám pro štěstí stačí koukat na dvě hlavní postavy a zobat vše, co pustí z pusy. Když vám tomu duši pohladí ještě příjemná barevná paleta, bondovské scenérie, perfektní vedlejší herci a stylový soundtrack, stačí perfektně udělaný závěr, aby se solidní 4* překlopily v hvězdiček 5. Sám jsem proti absurdnímu protlačování etnik na základě "tabulek", ale proboha, to kdekoliv se objeví asiat, homosexuál nebo hendikepovaný člověk, budete vyřvávat, že jde o tlačenku, woke a rasismus? Uvědomujete si, že planeta není "bílá"? Že je naprosto přirozené, že různé role dostanou různá etnika čistě na základě svých kvalit? A sakra že tady každá postava sedí jak prdel na hrnec a je zasloužená. ()

ER

Kdo viděl Atlantu, tak si tady přijde na své. Vztahově rozpracovaný příběh o zabijácích s ironickým pohledem na jejich manželské soužití dokáže pobavit, byť občas i méně. Seriál dal dohromady Donald Glover a zúročil své zkušenosti z Atlanty hodně dobře, hlavně v rafinovanosti , jak nám předkládá pohled na vztahové problémy, kde nechybí ani otřepané vtipy o židech apod.. V kontextu ona Asiatka, on Afroameričan to má totiž trochu jiné vyznění a místy to dokáže pobavit. A i když bych oželel 2 epizody, které byly až moc dialogové, tak nakonec finále vše napravilo a je skvostným vyústěním seriálu. Kladem je i vystupování hvězdných herců v každé epizodě , jako to bylo použito třeba v seriálu Colombo, např. Wagner Moura, John Turturro, Ron Perlman a ve finále zaválí Paul Dano. ()

bearmeedek odpad!

Dal jsem dvě epizody a víc to opravdu už nešlo!!! Je to ukrutně nudné, nezáživné a místy až naivní. Neustálé zbytečné rozhovory dvou hlavních postav by mohly být vzrušující tak před 40-ti lety. A když jsem u těch dvou hlavních postav, tak černoch a Japonka mají naši rodnou oblast nějak uchvátit? Navíc černoch je nezajímavý typ a Japonka nehezká, místy vypadá i staře. ()

kyjo

Pokus o remake známýho akčního rom-kom thrilleru. Herecký obsazení dobrý. Hlavní dvojka je sympatická a má chemii. Akce je pojatá dost naturalisticky a nebojí se zobrazovat brutalitu. Choreografie by ale mohla být trochu lepší. Zábavný to taky občas je, ale po pár dílech jakoby scénáristům začal docházet dech, a postupně sklouzávaj do nudnýho, repetitivního, a vzhledem k ději těžko uvěřitelnýho, vztahovýho dramatu. A jakoby se nemohli rozhodnout, jestli to pojmout realisticky, nebo spíš naivisticky se sarkastickou nadsázkou. Ta byla chvílema vytažená někam na úroveň akčních komedií z 90tek, ale zároveň furt prokládaná závažnou dramatickou atmosférou. Přišlo mi prostě tochu divný, když dva profesionální zabijáci, kteří před malou chvilkou jen o vlásek unikli smrti, spolu násladně řeší vztahový "triviality". Dobrá je kamera a celkově výprava. ()

IZFNP

Jednoducho, ale zručne napísaný scenár zhmotnený sympatickým castom a šikovnými, nerutínnymi režisérmi. Dobrý soundtrack, svojský a nenápadný humor, romantika, čo netlačí na pílu a zároveň fajn nadľahčená špionážna jednohubka. Spokojnosť. ()

Heywood

Odpad nedám, protože v každém díle je 5 minut slušných. Více ne. Ústřední dvojice je mi tak lhostejná, jako už dlouho žádná ne, a přitom to herecky tak špatné není. Ale něco je na tom strašlivě těžkopádné a nudné. Mohl bych rozebírat logické chyby v každém díle, dějové linky, které se diváku vůbec nevysvětlují, úkoly, jejichž podstata diváku opět uniklá a na konci je podivná směsice debat o penězích a plánovaném rodičovství? Fakt tohle nedávám.  A ten úkolář, který ví přesně na minuty, co se bude dít, co bouchne, co mu nevadí, že jiní mazaní špioni nastrčí na svůj úkol jiné (to si i tihle hlavní hrdinové mohou za sebe někoho najmout? Prachy na to mají..), prostě připadá mi to vyumělkované na diváka s použití osvědčené značky Mr and Mrs, byť tohle je úplně o něčem jiném. To je jako koupit žbryndu, co se vydává za Kofolu. Tak nějak mám pocit, že jsem jako divák podveden a nucen konzumovat příběhy, u kterých nesmím myslet, protože na logické otázky mi nikdo neodpoví a servíruje mi díly stylem: Co je ti diváku do toho. Zírám tady na to nadšení jiných, ale přeji jim to, neboť platí:  přej a bude ti také přáno. Nechtˇ seriál alespoň jiným udělá radost, u mě se to nepovedlo. 20% ()

Rian_witcher

Popis akční, komedie, krimi, thriller je úplně zavádějící. Akce je v každém díle cca 5%, ale je to akce jak v céčkovém video filmu. Komedie 0%, krimi 0%, thriller snad jen v tom, že si říkáte 8 dílů seriálu, že přece něco tak mizerného nemohlo studio natočit. Spíše by se dal seriál přirovnat k psychologické sondě šíleného vztahu mezi špiony. ()

p.a.douch

Tak sorry, dva díly a dost. Původní seriál jsem neviděl, jen film z roku 2005. Bohužel postavy, ani jejich představitelé, v tomto seriálu na mě nijak kladně nezapůsobili. První dva díly jsem tomu dal šanci a jestliže nejzajímavější postava pro mě byl Eric Shane (a to jen proto, že ho hrál Turturro), tak nevidím důvod dál se dívat. Pro mě se tohle dílko jeví jako ztráta času a proto mu víc toho svého věnovat nehodlám. Jen na závěr bych dodal, že zde vystupující agenti se spíše chovali jako blbý a blbější. Jak mohla ta mocná agentura fungovat za pomoci takových amatérů nevím a zjišťovat to nehodlám. ()

Kushina

Nevím, ale celý ten seriál mi přišel jako podprůměrné béčko. Hlavní hrdinové neměly charisma a byli nudní (jinak je běžně spousta asiatek a černochů, co mě zaujmou svými hereckými výkony i charakterem, ale tihle 2 to fakt nebyli), příběh byl jednoduchý a bez zápletky. Tak nějak dopředu se dalo odhadovat, co se stane.... Nevím vám, ale prostě to ve mně nezanechalo nějaký pozitivní dojem. Akce sice byla, ale prostě to nestačilo, celý to působilo dost uměle. 55% ()

X-tREmE

Mínusy: 1.) Totálne nesympatická dvojica hlavných postáv - hlavne Maya Erskine - proste GRC. 2.) Priblblé dialógy postáv smerujúce k psycho-vzťahovej terapii - myslel som, že tu malo ísť hlavne o AKČNÚ komédiu. 3.) Finálna epizóda na NEUVERENIE - bohužiaľ doslova. Plusy: 1.) Pomerne dobrý výber exteriérov. 2.) Ron Perlman (E05) ()

Natar odpad!

Unylá trapná kokotina. "Svěžím" to může nazvat jen někdo, kdo jako největší zábavu zatím zažil školní šikanu (na sobě). ()