Mr. & Mrs. Smith

Chceš děti? (E05)

(epizóda)
  • USA Do You Want Kids? (viac)

Je léto, a John s Jane se těší na společně strávený čas. Pojeďte s nimi k elegantnímu jezeru Como, kde budou řídit auta, vyhýbat se zlým hochům a honit vyhýbavého Tobyho, jehož ošklivé kriminální způsoby je dostanou do nebezpečí. Zatímco se starají o tohohle nevyzrálého chlapíka, nemůžou si pomoct a ptají se: Johne, Jane, chceš děti? Mamma mia, Toby! (Prime Video)

Lenka.Vilka

Poměrně dost akční díl, přesto mi tady přišly zajímavější úplně jiné věci. Především v návaznosti na současný úkol rozhodnutí správné zodpovědnosti do budoucna. A řekla bych, že tady mě strašně bavila atmosféra. Ta byla prostě top  :) ()

warrenur

Ren Perlman ako "VIP-client" bol v poho, je to i vo svojich 73och rokoch stale legenda. Akcia opat kriva na obe nohy a je naivna, ale serial mam rad kvoli postavam, psychologii a zaujimaveho pohladu na nu. I zaver mi prisiel dost silne naivny - ked ta "boli srdiecko" budes sa "vycetovavat" so svojim zamestnavatelom, o ktorom vies prd? Holt chapem, ze tam treba dat i tento "citlivy, zensky" pohlad. :D ()