Seznamte se se Smithovými: dvěma osamělými lidmi, Johnem a Jane, kteří se vzdali svých životů i identity, jen aby je nadřízení dali dohromady, i když se vůbec neznají. Odteď ale musí fungovat jako pár – jak ve špionáži, tak i v manželství. (Prime Video)

BarryLyndon

Rasistický hate je samozřejmě mimo. Žádná woke agitka tam není. Byť v tomto dělá vtipná úvodní scéna jasný statement.  Ano s filmem Pitta a Jolie to nemá nic společného, ale kolik měl hardcore fans ? Je to fajn pomalý konverzační romcom na nějakém pozadí.  Akce je až v posledním díle. Hitmanská mytologie jedna z těch horších. A stejně jako to má daleko k hejtu, to má daleko i ke genialitě Atlanty.  Hodnocení někde okolo 6-7/10. ()

warrenur

Prekvapive tvorcovske duo samotneho Glovera a Francescy Sloane, ktora sa spolupodielala i na tvorbe niektorej zo serii Farga. Obaval som sa, ze to bude nepozeratelna klisoidna blbina. Serial naopak vsadza na vztahovu a psychologicku stranku dvoch "cudzich" ludi v extremnom "zamestnani". Moc vysvetleni nedava a misie, ci akcne sceny su zvacsa skratkovite a naivne. Takmer v kazdej casti sa vsak objavia rozne herecke osobnosti, co serialu len pridava body. Obcas mi to prislo otravnejsie, zvlast 6ta cast ma nebavila, ale inak je kazdy diel pomerne podareny. Po vzhliadnuti som nakoniec pozitivne prekvapeny, preto mierne prisadzujem. 65% Odporucam. Ignorujte nizke hodnotenie....moze vam nakoniec sadne ako mne. ()

ledzepfan

Gloverovsky osobitá dekonstrukce špionážního subžánru. Je to svěží, neotřelé, stojící na specificky subtilním humoru. Kdo viděl třeba Gloverovu Atlantu, ten může tušit do čeho jde, kdo Glovera nezná (a nedejbože vyžaduje lobotomicky akční variaci filmu s Pittem a Jolie), ten může ve svých očekáváních narazit na masivní zeď rozčarování, zmatení a nepochopení. A podle hodnocení koukám, že přesně tohle se tady stalo. Do množiny mentálních kryplů se pak automaticky řadí každý kdo tady hlásí něco o rasových kvótách, woke, atd.. ()

Azrael515

Tak trochu anti-teza blokbustriku z roku 2005. Zatial co akcna verzia brala vztah pana a pani Smithovych ako zamienku pre retazenie akcnych sekvencii, tuna spionazny thriller ramcuje portret jednej vztahovej dynamiky. Na tomto priklade sa krasne demonstruje sila adaptacie, ktora na jednej strane ma zmysel a variuje prepaleny pribeh, no na druhej strane miestne hodnotenie jasne demonstruje nenaplnene ocakavania. Inymi slovami, ak Vam film z roku 2005 prisiel plytky, hlupy a bezduchy, nemozem doporucit viac! PS: akcia tuna fakt nestoji za vela a taktiez ma obcas zaskocila drobna kontinualna nezrovnalost typu scena s turniketovymi dvermi. Ale dost hnidopichstva, pretoze inak.. aww! <3 ()

Sunny.69

Hlavní hrdinové jsou mimořádně nesympatiční a absolutně mezi nima nefunguje žádná chemie. Od první chvíle je těžce uvěřitelné, že by si někdo vybrali tyhlety dva k takové práci, a to, že by mezi nima měla být romance je uvěřitelnější ještě hůř. Prvních několik dílů člověk sleduje eskapády těchto naprosto neschopných idiotů (až si říká, jestli to neměla být komedie), pak je pár dílů jakš/takš, ale stejně... Hlavním postavám člověk nevěří vůbec nic. Ne, opravdu tohle nejsou zabijáci, a ne opravdu to nebylo zahráno jako vzrůšo nebo sexy vztah mezi zabijáky. Dvě lopaty, které nejen, že nemají charisma, ale ještě se většinu času chovají iracionálně. ()