Stratené mesto

• Česko Ztracené město (viac)

Spisovateľka Loretta Sageová (Sandra Bullock) píše úspešné romány červenej knižnice, ktoré sa odohrávajú na tých najexotickejších miestach. To, že prakticky nevystrčí päty z domu je vedľajšie. Ďalším paradoxom je fakt, že jej dvorného hrdinu, okúzľujúceho dobrodruha Dasha, stelesňuje na obálkach jej knižiek veľmi nepraktický ťuťmák Alan (Channing Tatum). Ako model je mužný, krásny, sexy, ale v reálnom živote sa mu nedarí prekročiť vlastný knižný tieň a to ho dosť trápi. Rád by urobil niečo naozaj hrdinské rovnako, ako postava, ktorú stelesňuje na obálke. Dostane príležitosť, keď ľahko šialený miliardár (Daniel Radcliffe) spisovateľku unesie priamo pred jeho očami. Tento človek si totiž vzal do hlavy, že Loretta vo svojej poslednej knihe detailne popísala cestu k mýtickému Stratenému mestu, v ktorom sa ukrýva poklad nevyčísliteľnej hodnoty. Skôr ako sa Loretta spamätá, sedí v lietadle, ktoré ju preváža na exotický ostrov kdesi v Atlantiku. "Chlapec z obálky" Alan sa rozhodne svoju autorku zachrániť, ale vedomý si vlastných limitov, požiada o pomoc svojho osobného trénera, naozajstného dobrodruha (Brad Pitt). Spoločnými silami sa im síce podarí vyslobodiť Lorettu z pazúrov únoscov, ale tým ich dobrodružstvo uprostred tropickej džungle zďaleka nekončí. Naopak, práve začalo. A bude stokrát šialenejšie ako tie, o ktorých sa Loretta rozpisuje na stránkach svojich bestsellerov. (Cinemart SK)

soukyd33

Ty dialogy jsou TOP. (Dabing) Scény jsou občas vtipné, a občas nudné, a některé i zbytečné. Poznámka: Sandra Bullock si to rozhodně užila. 😄 Herecké obsazení super. Herecké výkony slabší. Poznámka: Daniel Radcliffe, mi zde opravdu nesedí. Prostorový zvuk výborný. Příběh až zbytečně složitý. Soundtrack dobrý. Hvězdiček 3 ()

W00DY

A co jste jako čekali? Všichni co to hejtujou si asi mysleli, že sledujou novýho Indyho? Ten má, ale premiéru až 2023. Jasně, že to nedosahuje kvalit ani nejhoršího filmu ze ságy Indiany Jonese, ale to snad ani nebyl záměr. Duo Sandra : Tatum je v pohodě, Potter jako padouch - dejme tomu. Všechny válcuje a jednoznačně nejlepší postavou je zcela "nečekaně" Brad. Ten se ve filmu objevuje čistýho času asi tak 2 minuty, ale bohatě mu to stačí aby si ukradl celou show pro sebe. Jeho cameo zvyšuje celkové hodnocení filmu minimálně o 10%.  O těch 10%, o které se snížila jeho postavě mozková kapacita následkem drobné lobotomie. Já si po shlédnutí této letní oddychovky jako po lobotomii nepřijdu. 3 hvězdy s čistým svědomím. ()

AmunRa

Moc jsem nečekal a moc jsem nedostal. Obsazení Sandry Bullock v jejích letech moc nechápu, ale protože díky nějaké černé magii vůbec nestárne, tak to překvapivě funguje. Channing Tatum hraje ňoumu a hraje ho tak dobře, až mi lezl na nervy. Brad Pitt byl naprosto vynikající v krátké roli parodie na superhrdiny. Daniel Radcliffe se už dávno vymanil z role dětského čaroděje a záporáka si střihnul na výbornou. Da'Vine Joy Randolph měla být asi komická postava, ale nefungovalo to. Začátek potěšil - představení postav, únos, záchrana, všechno stylové a v dobrém tempu. A pak se ocitl Tatum s Bullock v džungli a všechno šlo do kytek - chemie mezi hrdiny nefungovala, tempo se vleklo, vtipy byly křečovité a nulové využití džungle mimo parodii na slavnou scénu z The African Queen zamrzí. Jako by tvůrcům došly nápady a zbytek filmu už jen nějak doklepali do nudného a předvídatelného konce. ()

Chicharron

Sandra Bottox a tupoun Channing Tatum spolu Danem Bradavicí Radliffem v akci... Film je de facto přehlídkou naprosté trapnosti a v podstatě nechápu, komu je tato "komedie" určena. To má být vtip, když se někomu rozprskne hlava po zásahu vysokorychlostním projektilem ze sniperky? Je to film pro děti, aby se smály, když si Tatum musí otírat kousky mozku z obličeje? Hahaha. To je teda švanda. Půl hvězdičky dávám za lokace, druhou půlhvězdičku za Brada Pitta, kterého jsem v prvních 30 sekundách skoro nepoznal, ale s přehledem přehrál všechny ty tupela ve filmu, zejména Tatuma a Bullock, na kterou se dá dívat po všech těch botoxech a plastikách jen s velkými obtížemi. Bohužel pro Brada Pitta jeho exceletní herecký výkon nemá dlouhého trvání...a tak zbývá jen trpět s Bullock, Tatumem a Radcliffem až do konce téhle komédie.... ()

ondyGAMESTV

Ztracené město a Poklad mudrců To, že ve filmu je Daniel Radcliffe jsem slyšel, ale nečekal jsem že v něm je i Brad Pitt, ten tu mimochodem byl celkem komediální hvězda, i přesto že byl jen na začátku a na konci. No a společně s hlavní postavou, kterou hraje jeden z největších filmových komiků Channing Tatum, z toho tvoří úžasnou dobrodružnou komedii s mým oblíbeným stupidním humorem. Tohle byla tyjo jiná jízda, můžu víc než doporučit, hlavně scéna s pijavicemi na zadku, která byla už v traileru, stojí za shlédnutí 🏝️🌆 100% ()

mia.com

Ze zacatku me film hodne bavil a hodne jsem se smala. Prisel mi spravne ujety a streleny. Ale zhruba ve chvili, kdy hlavni hrdinove zacali prchat dzungli, zacal film mit dosti sestupne tendence. Zacalo se to tahnout, vtipu ubyvalo. Hodka a pul by bohate stacila k lepsimu spadu. A teda pardon, ale sparovat Bullock a Tatuma? Meli mezi sebou chemii jako mamka se synem a zaverecky polibek byl dost divny, skoro az fujky, nemuzu si pomoct. Na par vterin jsem doufala, ze treba pribeh pujde tak,ze skonci s Pittem, ale smula no. Kazdopadne vysinuty Radcliffe byl uzasny. ()

Bohdy67

Za mě blbost.... Pokud to měla být komedie a parodie na "jungle filmy", tak pak ano... Pokud bychom se měli dívat na akční dobrodružný film pak by jedna hvězda byla moc. Tatum je zajímavý herec a patří k nejlepším nebo spiíše k nejzajímavějším téhle generace...Štěk Pitta taky vtipný. Sandra Bullock je sice na svůj věk super milfka, ale to je tak všechno. Určitě měla už lepší role....Celkově chemie zde dle mého vůbec nefunguje tak jako hned na začátku filmu když se hádají...  Zbytečné dvě hodiny. 33% ()

Pavlo

Príjemná oddychová dobrodružná komédia, ktorá neurazí. Príjemné vidieť niektoré herecké legendy opäť vo filme. ()

LinVa

Šla jsem si uvařit kafe a propásla jsem Brada Pitta 🙈 Oddychová blbina, která nenadchne ale ani neurazí..... pár fórků tam bylo vtipných. Podruhé se na to dívat asi nebudu ()

Fracek odpad!

Hodně retardovaný film. Na takové sracky se angažují krásné mladé ženy, aby se zamezilo rychlému vypnutí. Sandra se vrátila na filmové plátno příliš brzy 😁. ()

Colomba666

⭐️Trapné kecy, trapné kecy, trapné kecy, a světe div se, trapné kecy. Těmito dvěma slovy by se dal tento škvár shrnout naprosto dokonale. Obsazení Tatuma a Bullock tomuto filmu nepomohlo, jak se asi scénáristé domnívali, neboť když je příběh nudný, tak jej z p*dele nevytáhnou už ani ty "hezké tvářičky". ()

flyer.nick

To byla prostě taková ptákovina na které se všichni zúčastnění pořádně vyblbli. Občas jsou takové filmy potřeba a je dobře, když to dopadne aspoň takhle. ()

Trageeed

Tak tohle byl hodně Ztracený scénář... Brad Pitt a Daniel Radcliffe si to užívají, ale to nestačí. Sandra Bullock a Channing Tatum nemají co hrát, jenom dokola něco žvatlají. Těšil jsem se na novodobou Honbu za diamantem, ale nedostal jsem ani jeden díl seriálu Lovci pokladů... ()

JJaannee

Nejlepší scény jsou s Bradem Pittem. Bohužel tyhle scény jsou na začátku a asi jenom pět minut. Pak ještě ty pijavice na zadku. Tím bych asi uzavřela vtipné scény. Pak už je to jenom romantická slátanina, akce mě vůbec nebavily, hodně předvídatelné. Radcliffe se do příběhu moc nehodí. I ten jeho přiblblý úsměv. Tatum je možná sexy, ale to je asi tak všechno. O Sandře Bullock nebudeme ani mluvit. Komedie jí moc nejdou. A tak vím, že si tenhle film, už si znovu nepustím a jsem celkem ráda, že jsem na to nešla do kina. ()

Thalin

Kdyby to měla být parodie na hledačské filmy, tak asi dobrý. Ale tohle nepůsobí moc satiricky. Asi se to snaží dělat si legraci z klišé hledačů pokladů, ale ne moc povedeně. Skřípe humor, chemie mezi postavami i děj jako takový. Tohle bylo snad poprvé, co jsem někomu roli paka nevěřila, Tatum se na to vůbec nehodil. Padne tam pár hlášek, ale jinak je to vcelku slátanina. Pobavil akorát Brad a toho se rychle zbavili. ()

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (viac)

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

26.11.2022

Zatímco fanoušci, respektive spíš fanynky herce Channinga Tatuma (Loganovi parťáci) netrpělivě vyhlíží očekávaný třetí díl série Magic Mike v češtině známé jako Bez kalhot, server Deadline nyní… (viac)

Daniel Radcliffe bude Weird Al Yankovic

Daniel Radcliffe bude Weird Al Yankovic

20.01.2022

Zatímco by se herec Daniel Radcliffe měl brzy v našich kinech ukázat díky hvězdně obsazené akční komedii Ztracené město se Sandrou Bullock, Channingem Tatumem a Bradem Pittem v hlavních rolích,… (viac)