Ví o tobě

• Veľká Británia Behind Her Eyes

Svobodná matka naváže milostný poměr se svým šéfem na psychiatrii a zároveň se spřátelí s jeho záhadnou ženou. Zaplete se tak do zvrácené a nebezpečné hry. (Netflix)

Tosi

Velmi dobrý psychologický thriller, který zpočátku neohromuje ani nepřekvapuje, takže nejvíc se pravděpodobně bude mluvit o nečekaném zvratu v poslední epizodě. ()

hanagi

Průměrná vztahovka o manželském trojúhelníku vytáhne své mysteriózní eso z rukávu až v poslední třetině. A tím k mé velké radosti posune celý příběh někam úplně jinam. Konec je mnohem zábavnější a odvážnější než jsem původně očekávala. ()

nevermore

Za ten neuvěřitelně ale tak neuvěřitelně debilní konec dávám schválně jen jednu*, chtěl jsem původně dát i 4. Ale ten plot twist nebo co to mělo být, to tak zkurvil, že dávám 1* a už tu sračku nikdy nechci vidět. ()

coscarelli

SPOILER: Pozor!Žiarliví gejovia môžu byť smrteľne nebezpeční. Zaujímavý vývar, od úvodu do ktorého pridávajú rôzne ingrediencie, až nakoniec som bol prekvapený, že som bol prekvapený. Ešteže tak. ()

Kienast

Čekal jsem klasický milostný trojúhelník se zhrzenou manželkou, která se bude mstít. Jenže je v tom víc o dost víc a mě potěšilo to sci-fi mystery, které jsem jinde neviděl a oceňuji závěr, který se vyhýbá klišé, které jsem očekával. Takže za mě překvapivé a skvěle zahrané drama se špetkou mysteriózna. 7/10 ()

Silwer

3* bych dal za 6 dilu slusne vztahovky se sympatickym hereckym obsazenim..nekde u 5teho dilu si zacnete uvedomovat o co asi bezi a 6 dil je parada ktera vam to potvrdi😊 Teorii budete mit spousty😊 Po shlednuti vam dojde spousta drobnosti co se tahne dejem a spusta pomrknuti ktera do sebe zapadnou😊 ()

Sygi

Něco tak znepokojivého jsem dlouho, předlouho neviděl. 90 % času si myslíte, že víte, jak to dopadne, všechno tomu nasvědčuje, začíná vám dávat smysl zdánlivá nezáživnost prvních dílů, a to jen proto, aby se všechny vaše teze v samotném finále rozpadly a vy zůstali úžasem (ne zrovna v tom dobrém slova smyslu) hledět nad tím, čeho jste právě svědky. Skvěle intenzivní zážitek. Tyhle minisérie můžu. ()

Jane18CZ

Prvních pár dílů drhlo a zápletka o milostném trojúhelníku není úplně můj šálek čaje, ale musím říct, že jsem ráda, že jsem vydržela až do konce. Stálo to fakt za to. Vygradovalo to perfektně a nakonec fakt bomba :) ()

Merkin

Proč proboha někdo přeloží snímek nazvaný v originále Behind her eyes (i kdyby se tím myslelo jenom "Za jejími zády", ale tady to může mít milion dalších symbolik) jako "Ví o tobě" (přičemž kdyby se tím původním myslelo jenom ono "za jejími zády", tak "ví o tobě" divákovi tak trošku prozradí zápletku ne - byť teda tady u té fantasmagorie teda naštěstí ne). ()

Gumrice

Seriál dobrej, ale dávám 3,5* za závěr, kterej mě zklamal. Ukončila bych to ve chvíli, kdy nejmenovaná napsala dopis a byla high. ()

cingi.t

Už dávno som nevidela niečo, pri čom by som každých 5 minút rozmýšľala nad tým, že to proste vypnem. Ale home office je sviňa a tak som dopozerala aj "Ví o tobě". Mini sériu (vďakabohu), v ktorej sa prvých 5,75/6 častí nič nedeje. Je to depresívne, nudné a všetky postavy sú nesympatické. Psychiater, psychoš aj hlavná naivná protagonistka, ktorá robí jedno hlúpe rozhodnutie za druhým. Človeku ani nevadí, keby sa nakoniec všetci navzájom pozabíjali. Jediná sympatická postava bol najväčší záporák, ktorý vlastne ani záporák nebol a ten šťastný koniec som mu dopriala, lebo som bola šťastná, že to skončilo.1,75* ()

Addam

Za mě super. Ze začátku spíše pomalejší rozjezd, ale vzhledem k tomu, že miluju mysteriózní žánry, tak jsem vydržel a závěr byl opravdu nečekaný. Není to na 5* ale když tady vidím ty hodnocení, tak tomu chci trochu pomoct. Za mě škoda, aby ten seriál zapadl. Obsazení super, není to ani zbytečně natahované a konečné rozuzlení mi rozhodně nepřijde nějak tuctové. ()

Eterninox

Vcelku průměrná "vztahovka", jejíž celkový dojem ale výrazně zlepšuje nečekaně fantasmagorické finále. Není to sice kdovíjak geniální, ale pokud máte chuť na netradiční červenou knihovnu a baví vás zvučně britské přízvuky, rozhodně by šlo vybrat i hůř. 70% ()

petikacka

Celkem slušná jednohubka. První 2 díly mě celkem nudily byly dost rozvláčné. Trojka to rozjela a konečně mě to začalo bavit. Sice jsem musela držet svou představivost na uzdě, abych moc nepřemýšlela o tom, co bude potom...A konec byl pro mě příjemné překvapení i když v jednom filmu už jsem to viděla a bylo to daleko víc creepy (Klíč s Kate Hudson). Za mě 70% ()

waits

První epizody jsou na hraně lehce tajemné vztahové limonády, kterou bych, pokud by takto byla míněna žánrově od počátku do konce, zcela jistě nedokoukal. Nicméně nahlodán příslibem dějových veletočů jsem vydržel a dočkal se tedy i překvapivého (bez ironie) finále, které sice není stoprocentně novátorské (vzpomněl jsem si na jeden starší thriller s podobnou koncovkou, jehož jméno kvůli spoilerování nebudu uvádět), ovšem i tak naplnilo očekávání. Kdyby byla miniserie o polovinu kratší a herecké výkony nebyly někdy tak směšně křečovité mohla to být svižná,zajímavá a zábavná podívaná. Takto ve výsledku nevyvažený dojmový průměr. ()

Money_too

Do první půlky tahaná věc, od půlky seriálu zvrat k perfektnímu rozuzlení. Je to takový natažený díl Black Mirror, fandům doporučuji. ()

Doomcourier

Ale jo, mělo cenu se na to podívat. První čtyři epizody jsou v podstatě jen nezajímavé drama o třech zajímavých postavách, ale konec rozhodně nezklamal. Naopak překvapil! Rozhodně existuje hodně lepších seriálů/minisérií, ale tento seriál si zakládá na pomalu vystupňováném příběhu, který dokáže nakonec překvapit. Takže pokud vám pomalejší příběhy nevadí, tak tohle by mohl být kousek pro vás. Jo a musím vyzdvihnout skvělý výběr písniček (nechybí ani moje oblíbená Agnes Obel). ()

bagetka007

Pro někoho, kdo četl knihu, bude toto velké zklamání. Neuvěřitelné hraní (v negativním slova smyslu), žádná chemie mezi hlavními postavami, předvídatelnost rozuzlení... ()

katzo

Zacne to ako klasicky manzelsky trojuholnik, potom nastane zlom v ... a vyvrcholi to s ... No riadna haluz. Eve Hewson dobry herecky vykon. Z jej postavy isiel miestami fakt creepy strach. ()