Ví o tobě

• Veľká Británia Behind Her Eyes

Svobodná matka naváže milostný poměr se svým šéfem na psychiatrii a zároveň se spřátelí s jeho záhadnou ženou. Zaplete se tak do zvrácené a nebezpečné hry. (Netflix)

Recenzie používateľa Doomcourier k tomuto seriálu (7)

Ví o tobě (2021)

Ale jo, mělo cenu se na to podívat. První čtyři epizody jsou v podstatě jen nezajímavé drama o třech zajímavých postavách, ale konec rozhodně nezklamal. Naopak překvapil! Rozhodně existuje hodně lepších seriálů/minisérií, ale tento seriál si zakládá na pomalu vystupňováném příběhu, který dokáže nakonec překvapit. Takže pokud vám pomalejší příběhy nevadí, tak tohle by mohl být kousek pro vás. Jo a musím vyzdvihnout skvělý výběr písniček (nechybí ani moje oblíbená Agnes Obel). ()

Náhodná setkání (2021) (E01)

Čekal jsem od toho víc. Sice tam nějaké náznaky byly mysterióznosti byly, ale jinak je to celé jen o vztazích. Postavy jsou docela zajímavé a soundtrack je taky fajn. Šanci tomu ještě dám, tak snad se to rozjede. Jinak Tomu Batemanovi, který hrál sympatického Giuliana de Medici v Da Vinciho démonech, role pěkně sedla. ()

Bdělé snění (2021) (E02)

O něco lepší než epizoda minulá, ale pořád se tam toho moc neděje. Musím vyzdvihnout skvělý výběr písniček, které hrály v epizodě. Jakožto fanouška Agnes Obel mě písnička "It's Happening Again" potěšila. ()

První dveře (2021) (E03)

Moc odpovědi se nám sice nedostává, ale epizoda si dokázala udržet moji pozornost. Charaktery postav jsou docela zajímavé, tak uvidím, co přinesou další epizody. Zatím má seriál vzestupnou tendenci kvality. I za dobré volby písniček dávám lepší 3*. ()

Rob (2021) (E04)

Hlavní dějová linka se vyostřuje, ale postavy se chovají tak nějak divně, jakoby si chtěli uškodit sami sobě. No, soundtrack je pořád fajn, takže na 3* to stačí. ()

Druhé dveře (2021) (E05)

Tak tohle jsem opravdu nečekal. Po čtyřech slabých dílech přichází konečně pořádná mysteriózní pecka. Dokonalé to sice ještě není, ale rozhodně je co sledovat! Uvidím, co přinese finále. ()

Ví o tobě (2021) (E06)

OBSAHUJE SPOILERY!!! Přiznám se, že tohle jsem nečekal. To, že se Adele vymění jsem předvídal, ale Rob mě překvapil. Obávál jsem se, že minisérie nedostane dostatek prostoru na řádné ukončení, ale naštěstí to skončilo uceleně, takže téhle epizodě se nebudu ostýchat dát 5*. Takhle to má vypadat! ()