Ví o tobě

• Veľká Británia Behind Her Eyes

Svobodná matka naváže milostný poměr se svým šéfem na psychiatrii a zároveň se spřátelí s jeho záhadnou ženou. Zaplete se tak do zvrácené a nebezpečné hry. (Netflix)

Recenzie používateľa waits k tomuto seriálu (2)

Ví o tobě (2021)

První epizody jsou na hraně lehce tajemné vztahové limonády, kterou bych, pokud by takto byla míněna žánrově od počátku do konce, zcela jistě nedokoukal. Nicméně nahlodán příslibem dějových veletočů jsem vydržel a dočkal se tedy i překvapivého (bez ironie) finále, které sice není stoprocentně novátorské (vzpomněl jsem si na jeden starší thriller s podobnou koncovkou, jehož jméno kvůli spoilerování nebudu uvádět), ovšem i tak naplnilo očekávání. Kdyby byla miniserie o polovinu kratší a herecké výkony nebyly někdy tak směšně křečovité mohla to být svižná,zajímavá a zábavná podívaná. Takto ve výsledku nevyvažený dojmový průměr. ()

Náhodná setkání (2021) (E01)

Serie začíná setkáním vyloženě sexy Simonou Brown a podivného Toma Batemana a pokračuje jako zvláštní soap opera včetně hereckých výkonů. Nicméně prokletí všudypřítomných recenzí a anotace u mě vzbudily očekávání, že kde ještě o něco jiného než o plochý milostný románek. Dobrá dám tomu šanci, lehce jiskřivá atmosféra by mohla být příslibem ojedinělého zvratu nebo prostě něčeho zajímavého, co by ospravedlnilo investovaný čas v křesle před TV. ()