Aquarium of the Dead

V důsledku nepodařeného vědeckého experimentu se mořská fauna v akváriu promění v zombíky. (Film+)

BOURQUE odpad!

Už samotná „kvalita“ úvodnej scény zdôrazňuje, že sa jedná o film, ktorý nie je možné brať vážne (zombie podmorské zvieratá zaútočia na zamestnancov akvaparku). Práca s kamerou, réžia, strih a „zvláštne efekty“ a dalo by sa ešte vymenovať ďalej – nič nie je v poriadku. Len pre skalných zberateľov „bad / wrong“ filmov. Osobné hodnotenie: 25% (odpad!) ()

LIVINGDEAD odpad!

Strašné, jako vždy od nezávislé americké filmové produkční společnosti ASYLUM. Jsem dostal záchvat smíchu, když ženská řvala, že ji napadly mořské hvězdice a přitom bylo vidět, že jsou zřejmě přišité na plášti :-) ()

darkrobyk

-Asi jsme ji ztratili-Šlup-Uááá!- Snímek odkazuje na Zoombies (stejný režisér) a Zoo Eden. Tentokrát se nakazila mořská fauna - chobotnice, žraloci, delfín, hvězdice, krabi, mrož či krokodýl se kvůli viru stávají nemrtvými a hladovými. Myslel bych, že The Asylum je už natolik profláklé, že každý musí vědět, do čeho jde. A pokud ne, dobře mu tak, jeho chyba. Já se jako vždy bavil, český dabing skvělý, většina postav řve a ječí. A dal bych více, kdyby bylo méně žvanění a vícero akce včetně mrtvých. Prostředí akvarijního komplexu je skvělé a už proto jsem si film užil. A na závěr šlapající Into The Sun od Michelle Aragon. -Zašlápneme je, jen tak je zastavíme!- ()

Arsenal83 odpad!

Nerozumiem a možno aj obdivujem, ako sa dokáže Asylum uživiť a kde chodí na takých primitívnych hercov, ktorí nevedia zahrať ani strach, ani bolesť, ani rozrušenie, všetko je to afektované. Proste klobúk dole, to nedokáže každý. Snáď len TV Mrzačka a Hnoj so svojimi Rodinnými prípadmi. ()

SOLOM.

Uplynuli dva roky od Zoombies 2 a režisér Miller se rozhodl pro ukončení své trilogie. Dal tak šanci vzniknout poslednímu střípku do své skládačky o infikovaných zvířatech, avšak tentokrát nepůjde o zvířata ze ZOO či přírodní rezervace, ale mořskou faunu. Byl však tento krok správný. Jelikož vše vznikalo pod hlavičkou Asylum, je asi všem jasné, že o žádný zázrak nepůjde. Oba předchůdci doplatili na podprůměrné efekty i prachbídné herecké výkony – přesto na druhý díl se dalo alespoň dívat. Bohužel třetí díl sklouzl opět do hodně podprůměrného bahna a zůstal tam trčet až po uši. Což je vážně škoda, protože i zde byl ve vzduchu cítit jistý potenciál, který byl však naprosto nevyužit.   Přitom stačilo tak málo. Lepší rozpočet a hlavně lepší efekty. Rozmanitých druhů podmořských či vodních živočichů tu byla celá řada, leč řada z nich nedostala moc prostoru, nebo o nich proběhne jen zmínka. Máme tu velkou chobotnici, žraloky, rejnoky, delfíny, krokodýla, mrože, kraby, mořské hvězdice, údajně i vydry – no většina zajímavých scén se odehraje mimo záběr kamery. Tvůrci spoléhali hlavně na fantazii samotných diváků, ale to nestačí. Naservírovali nám toho příliš málo, aby dokázali uspokojit choutky hororových nadšenců a jak vidno i milovníci céčkových braků byli dost zklamáni, o čemž svědčí velmi nízké hodnocení napříč internetem a já se tomu ani moc nedivím.20% ()

Astaroth12

Tento film som si pozrel už len zo zvedavosti a trocha aj z recesie. Keďže ide o Asylum, trocha som čakal ako to cele vystrelí, ale ako to u tejto spoločnosti býva v tom najhoršom má vie ešte vždy prekvapiť. A vo svojej trápnosti i troška zabaviť. Tu ma asi najviac rozosmiali tie vražedne morské hviezdice, tam som sa naozaj smiechu neubránil. A keďže ide o túto výnimočnú spoločnosť, nie je vobec na mieste kritizovať triky ani hercov, lebo to sa očakáva, že sú hnusné a príšerné. Tento film si zaslúži odpad, ale keď si uvedomím, že som vedel do čoho idem, tak dám aspoň tú 1*. ()

Trevor

Asylum ako zvyčajne nesklamalo, čo však na ich tvorbe poteší že to opäť išlo bez korektnosti. Kvalita filmu je vec druhá, toto je ešte aj na ich pomery jeden zo slabších kúskov. ()

oveckaoa

Když už nic tak je to aspoň sranda. V akváriu vypukne zombie nákaza zvířat tak, že tu máme zombie žraloky, zombie mrože, zombie hvězdice, zombie krokodýla, zombie kraby a zombie chobotnici ty všichni útočí na skupinu přeživších v akváriu. Na rozdíl od filmů Marka Polonii jsou zde nějaké herecké výkony nějaký scénář a i rozpočet což se cení.  60 procent ()

MickeyStuma odpad!

The Asylum neusíná na vavřínech a dál nás zásobuje podivnostmi, ve kterých platí,. že se fantazii meze nekladou. Plakát ke snímku sice opět láká na asylumácky populární žraloky, ale těch vodních zvířat je tu více. Děj se odehrává v akváriu a námětově je použita klasická šablona. Nezdařil se vědecký experiment, načež se zvířata proměnila v zombie. A začnou se dít věci. Celé se to tedy odehrává ve stísněných prostorách akvária, kde skupina lidí prchá tam a zpět za pronásledování zombie potvor. A to je vše. Na Asylum, jak se sluší a patří, není potřeba hledat nějakou logiku. Žádná tu není. Podivné chování veškerého osazenstva už jen doplňuje filmovou hrůzu spíše z diváckého charakteru. Režisér Asylumu Glenn Miller se tak vlastně vrátil ke svým předchozím snímkům ´Zoombies´ (2016) a ´Zoombies 2´ (2019), ve kterých šlo o to samé, jen v jiném prostředí. Shlédnutelné to je, pokud bude mít divák vypito alespoň polovinu flašky rumu. Potom mu už bude během sledování všechno jedno. ()

panvasik odpad!

Jsem v šoku, že se v roce 2021 dělají takovéhle fenomény, jako je tenhle!! Divím se že společnost Asylum ještě nezkrachovala. Nicméně, když jsem si ten film pustil, bylo mi jasné co mám čekat, spíše jsem tak chtěl doufat, že by se to mohlo zlepšit, ale žádná změna. Klasika Asylum. 5% ()

gazogazo odpad!

Někdo napsal v pohodě scénář a pak už zbyly jen oči pro pláč. Budget musel být seříznut ještě více a tak se k divákovi nedostaly scény s příšerami, což sem tam produkuje komické střihy, jako když typka skáče se sekerou na příšeru ale po střihu už jen padá po zádech do vody. Prostě na epic fight nebyly prachy. Škoda. ()

Pitryx

Nevím proč se mi zdálo, že když šel Daniel krmit na začátku žraloky, má ten kbelík prázdný. Skutečně byl štáb The Asylum tak líný, že tam nic nedal? Ostatně, pak když Dan vysypává kbelík do akvária, není vidět ani kapička krve, ani ryba, prostě nic. Ale to jen tak na okraj. Já jsem se u filmu celkem bavil, ale uznávám námitky ostatních, co se týče technické a herecké stránky filmu. Přesto za tu mou zábavu něco dát musím. ()

squire

Tenhle film je podle mě skvělý. Samozřejmě to není žádný horror, ale skvělá parodie. Myslím, že Asylum tyhle věci umí! ()

peppe odpad!

Další kousek z Asyla! Já Asylum prostě žeru, to je prostě luxus. Jen bych rád věděl, kdo to financuje, kdo za tím stojí, nemůže to prostě vydělat ani kačku. Ale je to prdel!!! ()