Reklama

Reklama

Rodinné prípady

(seriál)
Slovensko, 2012, 70x50 min

Hrajú:

Jana Wagnerová, Ján Haruštiak, Igor Šebesta, Michal Jánoš, Jarmila Frličková Hittnerová, Richard Klvač, Jozef Kapec, Štefan Martinovič, Michal Ďuriš st. (viac)

VOD (1)

Obsahy(1)

Formát je založený na skutočných príbehoch bežných ľudí, ktorí musia riešiť zásadné životné situácie.  Rodiny sú rôzne a aj život v nich prebieha rôznym spôsobom. Aj pri najlepšej snahe sa rodičom výchova detí občas vymkne z rúk a hotové nešťastie je na svete. Inokedy stačí, že sa začlenia do nesprávnej partie a celá rodina má zrazu zo života peklo! Presne takýmito situáciami sa zaoberá nový formát s názvom Rodinné prípady. (TV Markíza)

(viac)

Recenzie (61)

sb0 

všetky recenzie používateľa

Ako môže niekto napísať že je to pi.... odpad atď. ? Povedzme si na rovinu že sa tu nachádzajú pravdivé udalosti(údajne) a niekomu to príde ako odpad... tu nejde o herecké výkony toto sú ľudia ktorý kameru nevídavajú denne... tu ide len o príbeh ktorý je všade zvládnutý dobre.Avšak je to len na 3 ale nie na odpad.Česť výnimkám. ()

MM_Ramone odpad!

všetky recenzie používateľa

Toto vysiela bohatá komerčná súkromná televízia? Toto sa pravideľne objavuje na obrazovkách najsledovanješej slovenskej stanice? Takýto hnoj zaradila do svojej programovej štruktúry slávna TV Markíza? No ty môj kokot. Veď sa na to nedá pozerať. Človek sa musí hanbiť za tých neschopných ochotníckych somárov, čo tam predvádzajú nechutne afektované a maximálne amatérské herecké výkony. Je to fakt niečo otrasné. "Rodinné prípady" - úbohý, primitívny odpad! ()

Reklama

Aljak 

všetky recenzie používateľa

Vlastne úplne to isté, čo chodievalo kedysi na JOJke s názvom Rodinné záležitosti - akurát, že teraz je to na Markíze, a samozrejme príbehy sú inšie. Platí tu teda to isté ako aj pri tom predchádzajúcom: Mne sa to celkom páči - teda skutočné príbehy, o ktorých by sa niekedy dalo dosť aj pochybovať, že sa mohli stať - ale zase ľudia sú všelijakí, takže je to v podstate dosť dôveryhodné. Teda až na ten herecký amaterizmus a afekt - aj keď myslím, že to bolo práve cieľom celého "projektu". Veľkou chybou je však podľa mňa ten rozprávkový happy-end za každú cenu. Také naivné... Ale tak, určite to nie je odpad. Niektoré príbehy sú dokonca nadpriemerné, niektoré zase slabšie. Za mňa 3*. ()

Baron Noktur odpad!

všetky recenzie používateľa

Megasračka kolosálnych rozmerov. Čert ber hrôzostrašné herecké výkony, pretože to najhoršie je ten najstupídnejší scenár každej jednej epizódy. Scenár tu musel mať na svedomí skutočne ten najúbohejší úbožiak, ktorý nemá pojem o realite, nemá pojem o láske, vzťahoch a skutočných situáciách. Toto hovno by neobstálo ani ako scenár študentov prvého ročníka na VŠMÚ, ktorí len deň predtým miešali maltu na stavbe v Čechách. Niečo tak retardované môže napísať fakt len totálny retard. ()

maxxxim odpad!

všetky recenzie používateľa

Ty kokos, tragédia, ktorú píše sám život a chorá myseľ producentov a to som zhliadol sekvenciu o trvaní približne päť minút pár krát pobehujúc v zmätku po izbe pri hľadaní ovládača, ktorý by poslal tento: "Nový formát je založený na skutočných príbehoch bežných ľudí, ktorí musia riešiť zásadné životné situácie. Rodiny sú rôzne a aj život v nich prebieha rôznym spôsobom. Aj pri najlepšej snahe sa rodičom výchova detí občas vymkne z rúk a hotové nešťastie je na svete. Inokedy stačí, že sa začlenia do nesprávnej partie a celá rodina má zrazu zo života peklo! Presne takýmito situáciami sa zaoberá nový formát s názvom Rodinné prípady." do sračiek. A ešte otázka na záver, pre pána všemohúceho prečo je jedným z ťažiskových konceptov takmer každej epizódy čakanie, nakukovanie, vychádzanie, "náhodné" stretávanie sa, načúvanie, pozorovanie či iné činnosti úzkostlivo spojené s rohom budovy prípadne dvoch budov? Kto sa takto správa v reálnom svete, že by robil spomenuté? Azda chorý človek? Ak áno, tak som to v úvode trafil. Trošku slabunké ba až urážajúce divákovho ducha. Nie že by som na tejto sračke fičal, ale tých necelých päť minút, ktoré je denne potrebné preklenúť, čakajúc na desať minút popoludňajších správ, niekedy strávy tento časožrút, ak si človek nedá pozor :). ()

Galéria (28)

Zaujímavosti (1)

  • V epizodě, která se zaměřuje na dceru, jenž konvertuje k islámu a vezme si za manžela muslima, se oba na zahradě modlí společně vedle sebe. V islámu se ale muži a ženy modlí odděleně (například v mešitě mají ženy místo za paravanem). (Nick321)

Reklama

Reklama