Star Wars: Vízie

• Česko Star Wars: Vize (viac)
USA / Japonsko / Španielsko / Veľká Británia / India / Írsko / Južná Afrika / Južná Kórea / Francúzsko, (2021–2023), 5 h 3 min (Minutáž: 13–22 min)

Kamera:

Takaši Aoki

Alison Brie, Anna Cathcart, Kyle Chandler, Jamie Chung, Jordan Fisher, Karen Fukuhara, Kimiko Glenn, Henry Golding, Joseph Gordon-Levitt, David Harbour (viac)

Táto antológia krátkych animovaných filmov z celého sveta oslavuje svet Star Wars jedinečnými objektívmi rozmanitých kultúr. (Disney+)

Recenzie používateľa The.Splash k tomuto seriálu (4)

Dedinská nevesta (2021) (S01E04)

Strašně moc cool duo hlavních postav, pár zajímavých nápadů a epické, byť velmi krátké, finále. Této epizodě se podařilo svou mysteriózností a pomalým budováním představit příběh/postavy/svět který bych moc rád viděl rozveden. Pokud to byl cíl této krátké epizody, určitě se podařil. ()

T0-B1 (2021) (S01E06)

Proč? ()

Starec (2021) (S01E07)

Začátek atmosférický, snažící se dialogově přiblížit některým myšlenkám a pohledům filozofie Star Wars a Jediů, ale ve finále nic nezanechávající příběh. Zlo není přemoženo, ale prostě odstraněno a díky tomu to vypadá, že se postavy nikam neposunuli, ale pouze si ujasnili, že časem se určitě posunou, protože tak tomu v Galaxii přeci je. ()

Akakiri (2021) (S01E09)

Nekreativní pokus převyprávět Anakinův pád k temné straně bez snahy dodat divákovi alespoň špetku překvapení. Stopáž je plná dialogů, které se nejspíš snaží budovat něco, co má krátkého trvání, nikdy se nerozvede a pro zbytek příběhů Star Wars vůbec nic neznamená. ()

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023