Star Wars: Vízie

• Česko Star Wars: Vize (viac)
USA / Japonsko / Španielsko / Veľká Británia / India / Írsko / Južná Afrika / Južná Kórea / Francúzsko, (2021–2023), 5 h 3 min (Minutáž: 13–22 min)

Kamera:

Takaši Aoki

Alison Brie, Anna Cathcart, Kyle Chandler, Jamie Chung, Jordan Fisher, Karen Fukuhara, Kimiko Glenn, Henry Golding, Joseph Gordon-Levitt, David Harbour (viac)

Táto antológia krátkych animovaných filmov z celého sveta oslavuje svet Star Wars jedinečnými objektívmi rozmanitých kultúr. (Disney+)

Recenzie používateľa david141474 k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2021) (S01)

Visions čeká mě pak, Anime není dobrý zas tak. Anime můj žánr oblíbený není, já mám 100x radši pořádný střílení! Tady tahle sloka mluví úplně za vše. Nemám rád Anime a Visions není výjimkou, ale když jste takoví fanatici jako já, tak se obětujete a podíváte se na to. A já musím říct, že to byla krávovina a utvrzuje mě to v tom, že Anime nenávidím! Tenhle seriál úplně zničil značku Star Wars! Nejlepší na seriálu byly délky dílů, který trvají průměrně 6 až 9 minut. Díky tomuto jsem se nemusel tolik trápit u této močky, která zprasila celý Star Wars. A zjištění že to bude mít druhou sérii, mě dostalo. Tady to Star Wars umírá přímo před očima fanoušků. 2 série Visions, je poslední hřebík do Star Wars rakve a ať se děje co chce nikdo mě do tohoto nedonutí. Tohle je seriál na který se už v životě nepodívám, protože tento seriál zabil Star Wars. 5/10 tento seriál zprasil celý Star Wars. Nedoporučuju nikomu, nestojí to za vaši půl hodinu. ()

Season 2 (2023) (S02)

No a je tady konec 2. Série mého nenáviděného seriálu. První série za moc nestála, ale u té druhé se tvůrci mírně polepšili. Je zde pár solidních dílů, ale pak jsou tu nějaký velice slabý. Mezi ty dobré díly patří první, čtvrtý, pátý, sedmý a svým způsobem i šestý díl. Ten nejlepší je však sedmý s názvem Bandité Golaku. No a pak je tady ten opak a ten zbytek jsou velice slabé díly, jediná výjimka je druhý díl, který je příšerný, ale alespoň má velice solidní soundtrack. Za mě nejhorší díl je třetí s názvem Ve hvězdách, který za mě nestojí za nic a kdyby tam nebyl, nic by se nezměnilo. Některý díly obsahují solidní soundtrack a jiné zase žádný nemají, což mi zas tak nevadí. Některé díly jsou strašné a některé díly jsou solidní. Některé jsou cringe jak sviňa a některé ve vás nabudí pocit jako když sledujete nějakej díl mimo Visions ze Star Wars. Za mě je to tak 50x50, zároveň jsem zhnusen, že se to nezměnilo a zároveň jsem překvapen, že to není jak u první série, kde byly dobrý díly jen 2 nebo 3. Tady v téhle sérii je dobrých dílů dokonce 5, taky to nechápu. 7/10 Po první sérii si teda dost polepšili! ()

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023