Star Wars: Vízie

• Česko Star Wars: Vize (viac)
USA / Japonsko / Španielsko / Veľká Británia / India / Írsko / Južná Afrika / Južná Kórea / Francúzsko, (2021–2023), 5 h 3 min (Minutáž: 13–22 min)

Kamera:

Takaši Aoki

Alison Brie, Anna Cathcart, Kyle Chandler, Jamie Chung, Jordan Fisher, Karen Fukuhara, Kimiko Glenn, Henry Golding, Joseph Gordon-Levitt, David Harbour (viac)

Táto antológia krátkych animovaných filmov z celého sveta oslavuje svet Star Wars jedinečnými objektívmi rozmanitých kultúr. (Disney+)

Recenzie používateľa Aurus k tomuto seriálu (11)

Season 1 (2021) (S01)

5/10. Naprosto průměrná série která si dle mého názoru 68% nezaslouží, zaslouží si 50%. Jediné epizody které alespoň pro mě stojí za to znovu vidět je první a osmá. Ostatní už nikdy znovu vidět nepotřebuji. ()

Duel (2021) (S01E01)

Pěkná animace,pěkný příběh a pěkná akce. Postavy jsou sympatycké a zajímavé. Jak sem říkal akce je tu velmi dobrá a nikoho neomrzí. Za mě 8/10 ()

Tatooinska rapsódia (2021) (S01E02)

Tenhle díl je sice horší  než ten minulý ale katastrofa to není . Animace je hezká ale na první díl nemá,postavy jsou sympatičtější a příběh je dobrý. Akce tu taky je a ta je taky dobrá! Za mě 6/10. ()

Dvojičky (2021) (S01E03)

Tahle epizoda má pěknou animaci,pěknou akcí ale postavy jsou docela na prd. Příběh taky nic moc. Za mě 4,5/10. ()

Dedinská nevesta (2021) (S01E04)

Za mě docela nudný díl. Animace je sice pěkná ale akce je tu málo. Příběh je docela podprůměrnej. Postavy ujdou. Za mě 5/10. ()

Deviaty Jedi (2021) (S01E05)

Zatím 2 nejlepší epizoda. Začátek byl sice docela nudný ale potom to byla zábava. Příběh je zajímavý a i docela dobrý. Postavy jsou sympatické a dobré. Za mě 7,5/10. ()

T0-B1 (2021) (S01E06)

Zatím nejhorší díl první série. Animace je příšerná, postavy jsou nesimpatické. Akce tu je vážně málo. A celá epizoda je vážně hodně cringe. Za mě 0,5/10. ()

Starec (2021) (S01E07)

Jako příběh ujde, postavy nic moc, záporák taky nic moc a animace ujde. Strašný díl to nebyl ale sláva to taky není. Za mě 5/10. ()

Lop a Ochō (2021) (S01E08)

Tak tohle jsem nečekal. Příběh je vážně fantastický, postavy jsou sympatické a animace je vážně hezká. Za mě 9,5/10. ()

Akakiri (2021) (S01E09)

Spíše nudný než zábavný. Příběh ujde, hudba nic moc a postavy ty jsou velmi nesimpatické kromě našich 2 protagonistů. Za mě 4/10. ()

Season 2 (2023) (S02)

7/10. Abych řekl pravdu tak sem vůbec nevěděl že má vzniknout druhá série. Já se to doslova dozvěděl 2. týdny předtím než to mělo vyjít a abych řekl pravdu tak sem od toho nic nečekal a nakonec z toho vyšla fajn série. První série je průměrná ae tahle je mnohem lepší a já nechápu jak se jim to povedlo. Doporučuji. ()

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023