Brad Pitt je na čele skupiny nájomných vrahov s najrôznejšími schopnosťami a kreatívnymi spôsobmi ako pripraviť jeden druhého o život. Ich jednotlivé úlohy sú prepojené, no zároveň dýchajú jeden druhému na krk. A to všetko na pozadí nezastaviteľnej nonstop jazdy naprieč Japonskom. (Itafilm)

Lum1k

Vezměte si fakt všechny tarantinovky kromě Od soumraku do úsvitu a Hostel, dejte si trochu trávy a pak se koukejte na ten díl Šmoulů, kde černí šmoulové masakrují modré. Je to zábava k pos*ání a i když si zrovna vezmete do ruky mobil, nemáte čas se do něj podívat, protože ten vlak fakt jede a to hodně svižně. ()

mina_harker

Taková pecka, jak tady všichni tvrdí, to není. Hlavně by to potřebovalo pokrátit. Postava Joey King byla hrozně otravná. Ale ostatní postavy povětšinou vtipné, akční scény svižné, jako jednohubka ucházející. ()

divad123

Již dlouho jsem neviděl akční film, u kterého bych se takhle bavil. Po stránce scénáře je film velmi zajímavý a na akční film velmi promyšlený. Jediné co bych filmu vytkl je to že by mohl být kratší cca o 10 - 15 minut. ()

Plover

Tak trochu nový Kill Bill, ale nebere se tak vážně. Ještě by to chtělo sestříhat na standardní délku a byla by to fakt pecka! ()

freebob

Pecka, která mi trochu připomíná akční verzi gangsterek Guye Ritchieho.Davida Leitche beru do topu jednoho z nejlepších akčních režisérů dneška. ()

jirikzaboj

Tohle přišlo jako dar z nebes. Nabušený akčňák ještě s nabušenějším castingem, kdy vás potěší nejen věčný smolař Ladybug v podání Brada Pitta, který se v posledních letech vrací konečně zase zpátky na výsluní, nebo Aaron Taylor, kterého by měli tvůrci obsazovat do každého drsného filmu pro obsazení role sigmy, ale také spoustu dalších zajímavých herců, kteří odvedli na tomhle sakra dobrou práci. Bad Bunny jako Lemon byl taky moc vtipnej, Joey King v podstatě nevystoupila ze svoji komfortní zóny rolí, akorát ji k tomu na place dali do ruky roztomilou zbraň a měli sakra dobrý důvod k tomu, proč obsadit zrovna ji. Také se objevuje spousta cameo rolí a například Karen Fukuhara jako roztomilá slečna, která prodává jenom dobrůtky, to je ukázkový záměr, protože ten směr Bullet Trainu je jasný a v mnoha ohledech se podobá právě komiksovce The Boys, ve které Fukuhara ztvárňuje roli Kimiko, akorát že tady jsou hadi, princezny, citróny a mandarinky. Každý úplně jinÿ a každý ze stejně propleteného důvodu a ocitají se ve vlaku, který jede na cestě osudu, který ve filmu hraje největší roli a tvůrci si s jeho myšlenkou pohrávají takovým způsobem, že ovlivňuje zásadně příběh a to je sice ovšem všeobecný fakt, ale to sebeuvědomění si je tady brilantní. Pokud neovládneš svůj osud, ovládne on tebe. Švestky se nezlobí na strom, ale na farmáře. Neboli strůjce toho osudu, tohle je fakt geniální a se zábavným dialogy, s nápaditou “Richiovskou” akcí a vyvrcholením některých running joke’s ve smyslu mašinky Tomáše, spekulace o tom kdo je Diesel a nebo obyčejný kup Fiji Water a jejího představení, tohle je pure fun produkt smíchaný se sofistikovaným scénářem a odvázanou režií. Jen jsem nebyl tolik odvařený z finále, které se snaží možná trochu přísně hrát na vážnější strunu a to filmu nesluší. Každopádně jsem velice spokojený. ()

Valer

Tak tahle naturbená mašinka Tomáš se fakt povedla! Pořádná akční jízda, která má krásně svižné tempo a baví od začátku do konce. Vypíchnout musím skvělý střih a úžasný hudební doprovod. Postavy jsou výborné a i každá vedlejší postava je zapamatovatelná a má své místo. Kromě jako vždy skvělého Brada Pitta musím zmínit duo Brian Tyree Henry a Aaron Taylor-Johnson jako Lemon a Tangerine. Tenhle film prostě baví od začátku do konce a komu se to nelíbí, ten je Diesel! ()

HombreT

Detinskejšia richieovka, ktorá sa v závere skôr mení na guilty pleasure, ale to v tej rýchlosti ani nestihnete zaregistrovať. Už dávno som nevidel takýto dobrý biják (skoro akoby im v hollywoode došiel drajv)....v kine na prvý krát to musí byť pecka. ()

LDASCZ

Jednoznačně super akční oddychovka. Přesně ten jen z filmů, který si rádi pustíte znovu. Je to film, kdy opravdu nelze nic předvídat a tak člověk nad tím nepřemýšli a prostě užívá. :)) ()

AJensen

Absolutně nechápu ty čtyř a pěti * recenze... Někteří herci jsou dobří, jiní otřesní, příběh nic extra originálního. Celkově si to hraje na tarantinovku, ale Tarantinovi to nesahá po kotníky. Do toho tu jsou absolutně mizerné sfx, několikrát jsem kvůli tomu film málem vypnul. Alespoň, je to místy dost vtipné, jinak totální ztráta času a waste potenciálu některých herců (Karen Fukuhara)... ()

StandikK

Zábavná podívaná, tak něco ve stylu Tarantina. Příběh to má, děj to má, překvápko i zákeřné padouchy to má. A nechybí ani přihřátý Tatum :-) ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch