WWE Hell in a Cell

(relácia)

Show se uskutečnila 25. října 2020 v Amway Center (Orlando, Florida). Na kartě se sešlo sedm zápasů.
1) Kickoff: R-Truth vs. Drew Gulak (24/7 Championship)
2) Roman Reigns vs. Jey Uso (Universal Championship Hell in a Cell "I Quit Match", pokud Reigns vyhraje budou muset Jey a Jimmy Uso uznat Reignse jako "The Tribal Chief", přijímat od něj rozkazy a jejich nejbližší příbuzní budou vypovězeny z Anoa'i rodiny)
3) Jeff Hardy vs. Elias
4) Otis vs. The Miz (vítěz získá MITB kufřík)
5) Bayley vs. Sasha Banks (Smackdown Women's Championship Hell in a Cell Match)
6) Bobby Lashley vs. Slapjack (United States Championship)
7) Drew McIntyre vs. Randy Orton (WWE Championship Hell in a Cell Match) (TheSpearCZ)

papadoce

R-Thruth vs Drew Gulak *** (pre kickoff postačujúce) / Jey Uso vs Roman Reigns * (ja mám teda Usa rád ale tie tanečné pohyby boli katastrofa, nudného Romana ani nekomentujem, zápas o boring championship) / Elias vs Jeff Hardy **** (pre boha, pošlite už Hardyho niekde do p***) / The Miz vs Otis **** (Takto do****ť skvelú bitku) / Sasha Banks vs Bayley ***** (zápas večera, možno roka 2020, chlapy by sa mali hanbiť) / Bobby Lashley vs Slapjack ***** (škoda konca) / Drew McIntyre vs Randy Orton **** (prvá liga) ()

• Na této show se uskutečnil vůbec první Hell in a Cell „I Quit Match“. (TheSpearCZ)
  • Oficiální skladbou show je píseň „Welcome to my Hell“ od Holy Wars. (TheSpearCZ)