Show se uskutečnila 27. října 2013 v American Airlines Arena (Miami, Florida). Na kartě se sešlo devět zápasů.

1) Kickoff: Damien Sandow vs. Kofi Kingston
2) Cody Rhodes & Goldust vs. The Shield vs. The Usos (Tag Team Championship Triple Threat)
3) The Great Khali & Natalya vs. Fandango & Summer Rae
4) Dean Ambrose vs. Big E Langston (United States Championship)
5) CM Punk vs. Ryback & Paul Heyman (2-on-1 Handicap Hell in a Cell Match)
6) The Real Americans vs. Los Matadores
7) Alberto Del Rio vs. John Cena (World Heavyweight Championship)
8) AJ Lee vs. Brie Bella (Divas Championship)
9) Randy Orton vs. Daniel Bryan (WWE Championship, Shawn Michaels jako speciální rozhodčí) (TheSpearCZ)

Bobik9

TAG TEAM CHM - RHODES VS, USOS VS, SHIELD - 4* - Velmi dobrý začátek! Příběh Rhodesových je docela slušný a vedl k návratu Goldusta, což je podle mě super. Tyhle týpci tam musí být, když ty mladí to neutáhnou. Jinak uápas výborný. Rollins a Reigns jsou jedni z top talentů a Cody se taky dostává do formy. Usos byli příjemné překvapení. Výborný zápas. MIZ, WYATS A KANE - 3* - takový podivný segment, který měl vrátit do hry Kana. Cože je dobře. FANDANGO A SUMMER RAE VS. KHALI A NATALYA - 1* - Největší shit celé show. Khali by měl skončit a Fandago změnit charakter. Natalya je vždycky o ničem a Summer Rea se mi vůbec nelíbí. US CHM - AMBROSE VS. BIG E - 4* - Další velké překvapení. Dean Ambrose a Big E jsou podle mě další velcí talenti, který by měli dostávat push. Měli skvělý a líbivý zápas. Trochu krve k tomu a máme překvapení večera. RYBACK A HEYMANN VS. CM PUNK - 3* - Čekal bych víc. Na to, že je to jedna z poslední PPV pro Punka, tak jsem doufal v pořádnou řežbu. Dostal jsem totální průměr, který ovšem způsobuje neschopný Ryback. LOS MATADORES VS. REAL AMERICANS - 2* - Dva totálně stupidní tag teamy. které nezachraňuje ani hbitost Matadoru ani talent Cesara. WH CHM - CENA VS. ALBERTO - 2* - Nemusím Johna Cenu, ale vím, že pro WWE je naprosto nepostradatelný. Většinou jeho zápasy bývají top. Tenhle byl totálně mimo mísu! Nuda, nuda a nuda. Není snad ani možné, jak dopadl. To bych blil. DIVAS CHM - BRIE VS. A.J. - 2* - Od divas divize nikd ynic nečekám a skoro nikdy nic nedostanu, takže klasika. WWE CHM - BRYAN VS. RANDY - 5* - Alespoň, že main event stál za to. Výborný feud, který dostává na zajímavosti především HHH a v tomto případě i HBK! Super zápas, super příběh! ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Out of Time“ od Stone Temple Pilots. (TheSpearCZ)