Show se uskutečnila 28. října 2012 ve Philips Arena (Atlanta, Georgia). Na kartě se sešlo osm zápasů.

1) Randy Orton vs. Alberto Del Rio
2) Team Hell No vs. Team Rhodes Scholars (Tag Team Championship)
3) Kofi Kingston vs. The Miz (Intercontinental Championship)
4) Antonio Cesaro vs. Justin Gabriel (United States Championship)
5) The Prime Time Players vs. Rey Mysterio & Sin Cara
6) Sheamus vs. Big Show (World Heavyweight Championship)
7) Eve Torres vs. Kaitlyn vs. Layla (Divas Championship Triple Threat)
8) CM Punk vs. Ryback (WWE Championship Hell in a Cell) (TheSpearCZ)

ortoncz

11 mintu uvnitř klece je skutečně málo . Zápas večera jednoznačně WH Championship Sheamus vs Big Show . Jinak spíše průměrné zápasy . ()

drake31

Takto nasratý z PVP akcie som už dlho nebol. Absolútne priemerné ba až podpriemerné matche, bez atmosféry, a s najhorším možným vyvrcholením. Nech sa nikto nehnevá ale nazvať akciu Hell in a Cell a je tam len jeden match v klietke, to nemyslia snáď vážne, a ešte aj ten poserú. Jediný ako tak záživný match bol Big Show & Sheamus, a bol som prekvapený z víťazstvo Showa pretože som si myslel že to dajú Sheamusovi (a taktiež som v to dúfal). Main Event som horlivo očakával pretože Rybacka som si obľúbil, a naopak Punk mi začal liezť na nervy ... ešte teraz si pamätám keď Punk porazil Cenu a ja som jasal nadšením, a teraz z neho urobili kompletného debila ktorý si ten titul už viacej nezaslúži. To ako dopadol ten match je obrovským sklamaním, a jediná vec ktorá dokázala vyčariť úsmev na tvári bol Rybackov revange, keď si ich tam hádzal ako hadrové bábiky. Sklamanie, Sklamanie .... ()

• V Main Eventu této show měl původně zápasit John Cena, ale kvůli jeho zranění ruky ho musel nahradit Ryan 'Ryback' Reeves. (figgo jr.)
  • Oficiálními skladbami show jsou písně „Sandpaper“ od Fozzy a „In the End“ od Black Veil Brides. (TheSpearCZ)