Show se uskutečnila 30. října v TD Garden Boston, Massachusetts. Na kartě se sešlo osm zápasů.

1) Kickoff: Cedric Alexander, Lince Dorado & Sin Cara vs. Tony Nese, Drew Gulak & Ariya Daivari
2) Roman Reigns vs. Rusev (United States Championship Hell in a Cell)
3) Bayley vs. Dana Brooke
4) Enzo Amore & Big Cass vs. The Club
5) Kevin Owens vs. Seth Rollins (Universal Championship Hell in a Cell)
6) T.J. Perkins vs. Brian Kendrick (Cruiserweight Championship)
7) The New Day vs. Cesaro & Sheamus (Raw Tag Team Championship)
8) Sasha Banks vs. Charlotte Flair (Raw Women's Championship Hell in a Cell) (TheSpearCZ)

GTS_PUNK

Ďalšia z obrovského množstva PPV shows spoločnosti WWE, ktorá nedokázala naplniť svoj potenciál. S troma ponúknutými zápasmi typu "Hell in a Cell" na karte, som očakával poriadnu akciu aspoň v jednom z nich, ale moje túžby sa nevyplnili. Určite sa v každom z nich našiel nejaký ten zaujímavý moment, ktoré keď by sme spojili do jedného, dostali by sme zápas adekvátny označenia "Hell in a Cell". Dokonca ani prvý ženský zápas tohto typu medzi Sashou Banks a Charlotte okrem niekoľkých botchov nepriniesol oku lahodiaci pohľad, čo sa wrestlingu týka. Čo však ale diváckemu oku zalahodiť muselo, boli zarezané šortky Sashy Banks počas takmer celého zápasu. Pastva pre oči. Zvyšné zápasy na karte sa kvalitatívne nelíšili od bežných zápasov z weekly shows a dovolím si tvrdiť, že niektoré priam nudili. The New Day u mňa ako u diváka už dávno prestali bodovať a ich kraľovanie čoby tag teamových šampiónov, ma pomaly privádza do zúfalstva. WWE Hell in a Cell 2016 vyzeralo na papieri relatívne sľubne, ale to by nebola WWE, ak by sa jej nepodarilo zo všetkého spraviť priemernú záležitosť, ktorú si divák ako-tak užije kvôli všetkému, len nie kvôli wrestlingu. Teraz už ostáva iba dúfať, že ženy sa do klietky nedostali prvý a poslednýkrát a že príležitosť "vylepšiť si skóre" dostanú čo najskôr. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Breakin' Outta Hell“ od Airbourne. (TheSpearCZ)
  • Main eventom PPV show Hell in a Cell 2016 bol zápas o Women´s Championship medzi Sashou Banks a Charlotte. Jednalo sa o vôbec prvý zápas v histórii, keď sa proti sebe postavili ženy v zápase typu "Hell in a Cell". (GTS_PUNK)