Show se uskutečnila 20. června 2021 v Yuengling Center (Tampa, Florida). Na kartě se sešlo sedm zápasů.
1) Kickoff: Mandy Rose vs. Natalya
2) Bianca Belair vs. Bayley (Smackdown Women's Championship Hell in a Cell Match)
3) Cesaro vs. Seth Rollins
4) Alexa Bliss vs. Shayna Baszler
5) Kevin Owens vs. Sami Zayn
6) Rhea Ripley vs. Charlotte Flair (Raw Women's Championship)
7) Bobby Lashley vs. Drew McIntyre (WWE Championship Last Chance Hell in a Cell Match) (TheSpearCZ)

Johny203

Kick off zápas klasicky neohúril ale tie ďalšie boli omnoho lepšie. Väčšina zápasov síce skončila opačne ako by som si prial, kvalitou však výrazne prekonali to čo vídame v klasických týždenných show Raw a SmackDown. Celkovo lepšia PPV ako tá posledná, teda ako Backlash. ()

papadoce

Kickoff zápas, no čo ku tomu povedať. Koho zaujíma wrestling, keď je v ringu Mandy Rose v outfite bohyne. Kto vlastne vyhral ? ***. Poďme ďalej. Prvé peklo v cele nebolo až také pekelné a navyše osobne nemám rád Biancu. To naopak Bailey s týmto novým charakterom celkom žeriem. Bitka tak za 4 *, ale slušne stupňovaná k dobrému finále. Cesaro s Rollinsom predviedli oveľa menej než sú schopní s ich potenciálom, tak som vo hviezdičkovaní prísny. ***. Hell in a Cell priniesol asi najviac ženských zápasov v histórii jednej PPV (teda okrem historicky jedinej čisto ženskej). Wrestlingovo neponúkli všetky úplne najvyššiu kvalitu na akú sme zvyknutí, ale bolo načo pozerať. Už len to že ľúbim Alexu znamená hviezdy. Rozhodne by som bol súčasť Alexa’s playground ❤️. Za sexi a za pár dobrých ťahov dávam neobjektívne ****. Z hľadiska kvality zápasu bol až Zayn vs Owens na úrovni prvej ligy. Obaja sú baviči, majú talent a chcú wrestliť. To hneď cítite ešte keď idú po rampe a vidíte v ringu samotnom. Prvá päťka jak oči. 5*. Queen Charlotte sa opäť musela dotknúť tej ohavy Ripley. Ak ak by existovala spravodlivosť, tak by jej pribehol na pomoc kamko Aliens a zožral by tú hnusaňu. Okrem zvratkového výzoru sa na Šarlotku nechytá ani západnícky. Scenáristi nevedeli čo s tým a tak to ukončili najtrápnejšie možne. Hanba. Tri a pol hviezdy. No a finále bolo tentokrát skutočne finále. Dva buldozéry si to rozdali, bolo to wrestlingové, bolo to surové, bolo to dynamické, boli tam podvody, proste všetko čo k wrestlingu patrí. Len druhá ***** za večer. Celkovo slabšie PPV s dvoma super ligovými zápasmi, dvomi sexicami, s priehršťom priemeru a totálne opačnými víťazmi než chce divák. Slabé štyri alebo slušné tri ako celok. ()