Hell in a Cell je wrestlingová show, ve které spolu zápasí wrestleři v kleci. Show se konala 3. října 2010 v American Airlines Center v Dallasu. Na akci bylo celkem šest zápasů a jednalo se o druhý ročník Hell in a Cell. (lardko)

Hyb_rid

Toto PPV mě celkem mile překvapilo, ačkoli pořád trpí některými neduhy předchozích PPV. Úvodní triple threat nebyl špatný i přesto, jen ten Morrison tam byl tak nějak navíc a do feudu Bryana s Mizem se vetřel úplně zbytečně. Orton vs Shaemus byl průměr ze kterého si po několika hodinách nevybavím ani jeden výrazný moment(protože tam ani žádný nebyl). Edge byl vždycky můj oblíbenec a současný feud s RAW GM to jen podtrhuje, jeho zápas se Swaggerem mě po předchozím nevýrazném HiaC naladil do lepší nálady. Cena a Barrett byl kupodivu celkem koukatelný, což způsobil hlavně Barrett protože ukázal po vzoru Kanea, že i když má 6 ft 5 tak nemusí mít move set omezený jen na power moves ... no a výsledek tohoto zápasu mě překvapil a neskutečně potěšil :-)) Main event na mě dýchl atmosférou starých časů a já se skvěle pobavil, Taker a Kane sice už nejsou nejmladší, ale dokázali po takřka 13 letech vytvořit za pomoci Paula Bearera atmosféru podobnou prvnímu HiaC z Badd Blood: In Your House ()

drake31

S Hell in a Cell som bol nadmieru spokojný. Nielen pre skvelé zápasy, ale aj pre to že započalo skvelú príbehovú líniu, ktorej hlavnými aktérmi sa stali Nexus & John Cena. No a práve match medzi Cenom a Barrettom označujem za najlepší, v tejto PPV akcii ... aj keď konkurencia bola veľká napr. úvodný match medzi The Mizom, Morrisonom a Bryanom alebo aj Orton vs. Sheamus bol veľmi dobrý. Keďže sa mi to páčilo, a skvelo som sa pritom bavil plný počet je odo mňa jasný postoj. ()

Hellbilly

Vyzerá to, že WWE v poslednej dobe urobila krok vpred s kvalitou svojich PPVs. Hell in a Cell predčil moje očakávania, ktoré neboli priveľké vzhľadom ku krátkemu build-upu. Submissions Count Anywhere Triple Threat bol výborný, rovnako ako prvý Hell in a Cell, ktorý, až na krv, mal všetko čo má zápas bez pravidiel v klietke mať. Swagger a Edge bola len chuťovka na doplnenie, nutno ale povedať že veľmi chutná. Cena-Barrett veľmi dobrý, Barrett je lepší než mu ľudia priznávajú a Cena napriek dosť obmedzenému movesetu dokáže mať dobré zápasy, takže ďalšia spokojnosť, a na tých šokovaných ľudí a hlavne detičky po Cenovej prehre sa parádne dívalo. Vyvrcholenie večera v podobe Brothers of Destruction bolo finále aké si večer zaslúžil. Kane a Undertaker nám síce už trošku zostarli, ale to im stále nebráni predviesť skvelý zápas v stavbe ktorá je taká slávna vďaka nim. S výsledkami som spokojný, s čistým srdcom dávam 5*. ()

VokyYy

Na to, že PPV předcházely 2 týdny slabého build-upu, tak sem nadmiru spokojen, jak s výsledky, tak s kvalitou zápasu. První match, ačkoli jsem nechápal účel Morrisona vtomhle zápase, tak to byl druhý nejlepší zápas večera, zakončený divem z entrance stage. Orton vs Sheamus, asi nejlepší vzájemný zápas těhle dvou, docela mě překvapilo jak se využilo okolní prostředí a předměty (to se v dnešní WWE moc nevidí). Docela dobrej zápas ve kterém ale prostě chybí krev, pro takovýhle typy zápasu by to měla být samozřejmost, ale bohužel v WWE pro ni není místo. Cena vs Barret, asi nejlepší zápas večera, Barret se předvedl a že opravdu umí a ten konec byl taky fajn + ty obličeje dětí po prohře Ceny k nezaplacení. Swagger vs Edge, rychle sepsaný match, který mě bavil. Ten feud Edge a GM je super, který bude končit nejspíš tím, že Edge půjde do SD. Jen je škoda, že WWE tak rychle odkopla Swaggera do mid-cardu. No a ME, sem rád za vítězství Kana a heelturn Bearera očekaváný, ale ten způsob :D:D takový sci-fi. ()

Braga

Hell in a cell moje nejoblíbenšjší WWE Pay-Per-Wiew . Nejlepší match , ze všech řad hell in a cell byl pro mně Undertaker vs Batista . Na konci kdy už mněli oba dva wrestleři dost , edge pak pomohl batistovi a ten tak obhájil World Heavyweight Title ! ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Sacrifice“ od Atom Smash. (TheSpearCZ)