Show se uskutečnila 16. září 2018 v AT&T Center (San Antonio, Texas). Na kartě se sešlo osm zápasů.

1) Kickoff: The New Day vs. Rusev & Aiden English (Smackdown Tag Team Championship)
2) Jeff Hardy vs. Randy Orton (Hell in a Cell)
3) Charlotte Flair vs. Becky Lynch (Smackdown Women's Championship)
4) Dolph Ziggler & Drew McIntyre vs. Seth Rollins & Dean Ambrose (Raw Tag Team Championship)
5) AJ Styles vs. Samoa Joe (WWE Championship)
6) Daniel Bryan & Brie Bella vs. The Miz & Maryse
7) Ronda Rousey vs. Alexa Bliss (Raw Women's Championship)
8) Roman Reigns vs. Braun Strowman (Universal Championship Hell in a Cell, Mick Foley jako speciální rozhodčí) (TheSpearCZ)

papadoce

A moje srdce zaplesalo. Videli sme najlepší tag team match za posledných desať rokov. A ja z celého srdca ďakujem. Ak ku tomu pripočítam prekvapivo zaujímavý a pútavý mix tag team match, ku tomu slušný záver AJ a JOE a výborné ladies, neostáva mi než sa zastaviť na štyroch. Sklamaním večera bol pre mňa nevyužitý potenciál Micka Foleyho počas HIAC match. Inak Braunovi titul prajem, rovnako tak Joeovi. Pravda je, že Braun bol ako face wrestler zaujímavejší, ale tak uvidíme čo wwe prinesie ďalej, keď absolvuje povinnú jazdu v Austrálii. ()

BORKLASER

Hardy Orton zápas večera..výhra Becky moment večera,ovšem to že nam wwe nutí že je heel je prostě hovadina a dukaz toho co si WWE myslí o fans...za tyto věci bych dal 4*..ovšem pak přišel Main Event a ja se divím co vše pro ochranu Romana WWE dokáže udělat...dát dalšímu člověku heel turn aby to zase zkusila stylem Face vs Heel...vzít Braunovi kufr a nakonec z něj udělat totalního šaška..a to mi neříkejte že nebylo smutné že zapas ani nebyl o nich ale valeli se tam skoro celou dobu na zemi mezitím co jedinej Seth s Doplhem provedli v zapase nějakej extreme moment..díky tomu sem nucen dát jen 2*,,,zbytek nebyl zlej ale rád bych viděl titul na Joeovi..ale zase sem rád že Aj titul má skoro rok ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Glory“ od The Score. (TheSpearCZ)