Hell in a Cell 2015 se uskutečnilo 25. srpna 2015 ve Staples Center (Los Angeles, California). Na kartě se sešlo osm zápasů.

1) Kickoff: Dolph Ziggler, Cesaro & Neville vs. Sheamus, King Barrett & Rusev
2) John Cena vs. Alberto Del Rio (United States Championship)
3) Bray Wyatt vs. Roman Reigns (Hell in a Cell)
4) The New Day vs. The Dudley Boyz (Tag Team Championship)
5) Nikki Bella vs. Charlotte (Women's Championship)
6) Seth Rollins vs. Kane (World Heavyweight Championship)
7) Kevin Owens vs. Ryback (Intercontinental Championship)
8) The Undertaker vs. Brock Lesnar (Hell in a Cell) (TheSpearCZ)

papadoce

Najlepší zápas o Divas titul za posledných 6 mesiacov a možno aj dlhšie. Toto bol "ženský" wrestling a nie prehliadka gogo tanečníc, konečne. Bohužiaľ absolútnou hanbou je udržiavanie Setha Rollinsa ako WWE šampióna. Je to nesympatická sračka, ktorú treba zraziť autom na parkovisku, ..... náhodou. Inak priemerné PPV, ktoré nenadchlo. Najlepšie zápasy Bella Vs. Charlotte a Lesnar Vs. Taker. ()

Bobik9

JOHN CENA VS. ALBERTO DEL RIO - 3* - Příjemný začátek v podobě velmi zdařilého a pro mě dost překvapujícího návratu Alberta. Jinak zápas nijak oslnivý nebyl, ostatně jako u těchto dvou to bývá vždy. Ovšem s US šampionem jsem spokojen. ROMAN REIGNS VS. BRAY WYATT - 4* - Hned druhý zápas byl velká pecka. Dvě mlátičky v kleci. Super. Předvedli skvělou show s využitím pár hraček z pod ringu. Možná nejlepší zápas této PPV. NEW DAY VS. DUDLEY BOYZ - 4* - New day mě začínají docela bavit. Sice ze sebe dělají příšerné idioty, ale ty tanečky, co předvádí Big E jsou fakt vtipné. Dudley boyz jsou sami o sobě super tým, takže velmi vydařená tag team sekce. CHARLOTTE VS. NIKKI BELLA - 2* - Sice lepší zápas než bývám u divas zvyklí, ale protekční ku*va Charlotte mě vážně vadí. Je hnusná, nesympatická a rozhodně ne tak talentovaná, jako ostatní z rosteru. SETH ROLLINS VS. KANE - 4* - Skvělý především feud. Vypracovaný příběh, záabavné. Seth je samozřejmě obří talent, takže u něj mě ten zápas nepřekvapil, ale Kane byl poslední dobou hodně nudný. Nicméně tady dal trochu vzpomenout na staré lepší časy. RYBACK VS. KEVIN OWENS - 2* - Nový trend dávání slabších zápasů před main event mě moc nenadchává. KO mám rád, ale Ryback je vážně blbec a navíc vůbec nemá zábavné zápasy. BROCK LESNAR VS. THE UNDERTAKER - 4* - Main event vydařený. Fyzický zápas s krví a několika slušnými šokovými momenty. Jinak si ovšem myslím, že feud Brocka a Takera jim moc nesedl. Nebylo to tolik strhující jako jiné Brockovi zápasy. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Cut the Cord“ od Shinedown. (TheSpearCZ)